MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kompania Braci
Gomorra
Rodzina Soprano
Miasteczko Twin Peaks
The Wire - Prawo Ulicy
pozycje obowiązkowe.
1
Największy smaczek jest taki, że jeden z moich najlepszych ziomków jest starym, wiernym kibicem Live i będę z nim oglądać ten mecz, liczę na utarcie mu nosa :P drażnię się z nim za każdym razem jak zabieramy im jakiegoś zawodnika xd
3
Ogolnie zawodnika, który pokazuje taką jakość w wieku 19 lat po prostu trzeba mieć w swoich szeregach.
0
Być może, w sumie można tak to odebrać.
0
Myślę, że tego ostatniego zdania nie musiał mówić w ogóle i zakończyć na "Zakupiliśmy dwóch graczy na jego miejsce, to Philippe Coutinho i Ousmane Dembele" ucinając temat.
0
No chyba właśnie jedynie patrząc w ten sposób. To tak.
1
Fragment wywiadu z Batromeu, który teraz przeczytałem:
"56-latek ciekawie wypowiedział się również na temat Neymara: – Jego powrót do Barcelony jest niemożliwy. Zakupiliśmy dwóch graczy na jego miejsce, to Philippe Coutinho i Ousmane Dembele. Francuz już teraz jest lepszy od Neymara – spuentował Bartomeu".
Z całym szacunkiem do Dembele, ale to jest zakrzywianie rzeczywistości, nie wiem czym kierował się wypowiadając te ostatnie słowa i nie wiem kogo chce na to nabrać. Absolutnie kontruje tą wypowiedź i uważam, że Neymar jest nadal na wyższym poziomie, niż Francuz.
4
Gdyby była facetem to bym napisałbym, że to jest właśnie taki podręcznikowy Janusz, myślenie proste jak budowa cepa +kultura osobista na poziomie Neandertalczyka.
3
No Messi jest po prostu wyraźnie lepszy i co tu dużo mówić, zawsze był, nigdy nie miałem co do tego żadnych wątpliwości, wszelkie porównania są dla mnie śmieszne i zawsze powtarzam, niech Ronaldo chociaż JEDEN RAZ zagra kluczowe podanie z 40 metrów na nogę kolegi w polu karnym to pogadamy, Leo takich rzuca po kilka na mecz.
0
No ale z tą maszyną to chyba raczej chodzi o to, że w wieku 34 lat nadal utrzymuje taki poziom i o ten jego wiek biologiczny organizmu, a nie ilość strzelonych bramek.
10
Bo jest to świetny snajper, ale nie tak świetny jak Messi i trzeba również zaznaczyć, że Leo nie ogranicza się tylko do kończenia akcji,
0
Wspaniale się ułożył wczoraj nam wieczór, jednak wszystko według przewidywań jeśli chodzi o mecz na Camp Nou czyli awans, duże posiadanie piłki i Messi w roli głównej, zaskoczeniem na pewno golazo Coutinho i awans Ajaxu, który potwierdził, że w tym sezonie może rywalizować z każdym, to takie dwie ogromne wisienki na torcie.
21
Przyznam się, że po tym co widziałem w pierwszym meczu w wykonaniu Sergio obawiałem się jego dzisiejszego występu, ale jak się okazuje, nigdy nie wiesz co przyniesie następny mecz, poza jedną rażącą stratą tuż przed naszym polem karnym, zagrał duuużo lepsze spotkanie, kręcił kółka, zwodził ciałem, rozciągał grę, czyli po staremu ;)
132
Jakby Messi strzelił bramkę z tej przewrotki to chyba by mi szczęka wpadła do sąsiada przez podłogę. (absolutli dżinies)
56
Messi po długiej przerwie strzela i to dublet na wagę półfinału LM, Coutinho się przełamuje w fantastyczny sposób, Ajax wyrzuca Juventus, oj jakby to był weekend to mocno bym świętował ten wieczór.
1
Co za wieczór Panowie! co- za- wieczór!!!
0
Zimny, butelkowy Zatecky lub Budweiser x 4 + ostre, grube, karbowane i bujany fotel z podnóżkiem.
0
Ronaldo, Rivaldo, Cafu, Carlos, Paulista, Marcos, Lucio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
74
Czego się nie robi dla piłki nożnej, ja jak się wypaliłem w byłej pracy to ucelowałem sobie wcześniej, żeby okres wypowiedzenia skończył się od razu przed rozpoczęciem Mundialu, obejrzałem sobie całe MŚ po czym znalazłem nową pracę xd
1
Wolę ten
1
Spacer to to na pewno nie będzie, ale gramy przy własnej publiczności i drużyna ma w tych rozgrywkach coś do udowodnienia sobie i kibicom, więc spodziewam się, że będziemy mocno nacierać z każdej strony i dominować w posiadaniu, moim zdaniem MU będzie najgroźniejsze z kontry i wszystko zależy od tego jak nasi obrońcy będą sobie z tym radzić. Wiadomo, że w piłce możliwe jest wszystko i nigdy nie powiem, że jestem pewien awansu, ale nastawienie mam pozytywne.
0
Dembowy, w drugiej Filip.
2
No dokładnie tak jest, myślę, że jak tylko gra stanie w miejscu to zaraz będą mieli flashback z meczu Romy i zaczną gryźć trawę.
12
A ja czuję, że piłkarze wyjdą mega zmotywowani, będą dużo biegać i rozegramy ładne spotkanie przy dużym posiadaniu piłki i pełnym Camp Nou, a Messi prędzej czy później strzeli bramkę. Jedynie o co się obawiam to o formę Busquesta, który mnie ostatnio wprawia w osłupienie i o lipnego streama.
0
No ja myślę, że urlop to dopiero przed nim, chyba, że sobie wybrał cały w zimę :))
0
Weź na żądanie, kilka na rok Ci się należy :)
0
Aż gdzieś tak lepiej ten dzień mija w pracy jak wiem, że takie meczycho wieczorem. Dobrego strema to już pewnie trzeba o 20 30 szukać, a i tak będzie zacinać znając życie :P
Swoją drogą zawsze mnie to zastanawia, jak klepią, nic się nie dzieje to obraz idzie płynnie, jak jest jakaś akcja albo gol to nagle ścinka na 1min. nie wiem na czym to polega, jakby nagle w jednym czasie wszyscy obciążyli ten sam serwer, jak zaczynają od środka to znowu idzie płynnie :v
3
Jak Iniesta strzelił Chelsea na wagę awansu to wybiłem palca u nogi z radości i zdarłem gardło, z PSG też takie emocje, że świeczki w oczach i na LR pisałem każdy komentarz drukowanymi bo, aż się trząsłem xD, ale na szczęście uniknąłem kontuzji jak poprzednio. Jak Messi strzełił Realowi w końcówce i wywiesił pranie to też skakałem po pokoju, to tak na szybko, ale pewnie znalazł bym więcej takich meczów.
3
Już tak blisko a jeszcze tak daleko, nie mogę się doczekać tego meczu.