0

Tak jak zaznaczyłem "po genialnych strzałach" wtedy nawet najlepsza obrona świata nie ma nic do gadania, kiedy zawodnik znajdzie sobie metr wolnej przestrzeni i odda strzał w samo okno.

Wesley Snejider kiedyś strzelił 2 takie podczas jednego spotkania i obrona łącznie z bramkarzem nie mogli zrobić nic.


0

A gdybyśmy ich cisnęli cały mecz klejąc piękne, magiczne akcje mając pecha przy wykończeniu, a Salah po genialnych strzałach by nas wyeliminował to też by znaczyło, że nie zasługiwaliśmy?

4

Jeśli miałbym wybrać między pięknym widowiskiem, po którym odpadamy, a jałowej grze, gdzie wchodzimy do finału, to wybieram to drugie, to chyba oczywiste?

0

Przecież ja nie mówię o wypadku na sali, tylko o podróżach poza terenem szkoły z/do. Auto w Cb wjedzie i potem będą Cie szukać po szpitalach, a to tylko jeden z wielu scenariuszy jakie mogą się przytrafić.

0

Tiaa różne są wypadki, będziesz szedł ulicą na ten egzamin i coś się może stać, jaki wtedy jest kontakt z Tobą? żaden.

0

Telefon zawsze warto mieć ze sobą w razie jakiegoś wypadku, jedyne i aż co trzeba co zrobić to go wyłączyć podczas egzaminu :)

0

Przecież to masakra jakaś jest :/ co chwile

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bo to jak z dzieckiem na karuzeli, im szybciej się obraca tym bardziej się cieszy, chyba, że jakaś ponura się trafi.

0

A oprócz Marci i ASA to nie wiem, pewnie można sobie to jakoś sprawdzić.

0

No tak jak w artykule na głównej: dziennik AS

0

Już pooglądane jest, nie działa.

0

Dokładnie, przecież on to tylko mówił tak na oko, tak jak jemu się wydawało, a nie, że na pewno tak było.

1

Kręcidło w LaLiga Loca

2

Muzykę robią świetną, ale nie jestem w stanie słuchać niemieckiego wokalu, choćby kawałek Mein Herz Brennt ma super klimat.

1

Tego nikt nie wie oprócz Xaviego.

35

Gdy przychodził nie sądziłem, że będzie grał na takim poziomie, ale nie przypuszczałem również, że taka historia przytrafi się Umtitiemu.

28

Myślę, że powinni jeszcze wnieść pozew do Watykanu.

1

Otóż to! może i sobie wygrał, ale nie z takim zespołem jak Barca.

1

Myślę, że to losowy piłkarz ze średniej półki i został podany dla przykładu żeby zaznaczyć różnice.

9

Mi się już skończyły przymiotniki i komplementy, więc dodam tylko to zdjęcie.
https://zapodaj.net/images/fe4edf1bb71f0.jpg

3

I to jest właśnie odpowiednie podejście! cały czas tu pisałem, że to oni się powinni bać bo wjeżdżają do jaskini lwa, a nie my, niektórzy się zachowują jakby kibicowali tak na 50 procent, szacunek do rywala należy mieć, ale nigdy nie należy wątpić w potencjał i umiejętności klubu, który się kocha.

5

Ja oglądałem mecz z dwoma kibicami Live co płakali CAŁE spotkanie, że" w angielskiej sędzia by to puścił" i że non stop leżymy na murawie, to było na trzeźwo nie do zniesienia.

0

No mądry to on nie był, tak zaufał swojej intuicji, że musiał to wykrzyczeć już przed meczem, a potem trzeba sypać głowę popiołem xd warto zachowaj wstrzemięźliwość i ja też się nie obnosiłem, ze Barca wygra ileś tam, ale w duchu byłem spokojny bo wiem jakie to są rozgrywki i ,że chłopaki grają w domu u siebie. Najlepsze jest to, że oglądałem mecz z dwoma kompanami, którzy są kibicami Live i dosłownie CAŁY mecz płakali, że jest faul na jakimś zawodniku Barcy, to było żenujące "bo w angielskiej sędzia by to puścił".

0

No tak, ale my jesteśmy klubem o nazwie FC Barcelona i każdy, który przyjeżdża na Camp Nou jest w jaskini lwa, był to bez wątpienia najlepszy zespół z jakim się mierzyliśmy w tej edycji, ale nadal uważałem/uważam, że jesteśmy po prostu lepsi i 3-0 jest tego odzwierciedleniem, choćby nawet komfort posiadania Leo Messiego już stawia nas wyżej.

0

Kto czytał moje komenty to wie jak bardzo irytujące były teksty, które tutaj przytaczałem i cytowałem, że "jak wyjdziemy tak jak z MU to na starcie mamy w plecy, a jak Messiego odetną to już w ogóle" dla mnie to nie jest pokora tylko przejaw braku wiary w swój niby ukochany zespół, u nas na lokalnym meczu, ktoś z takim nastawieniem robi automatycznie wypad z sektora.

2

I tak wszyscy sr* w zbroję przed tym meczem, czas uwierzyć w swój zespół tak na 100 procent, a nie przed każdym spotkaniem podchodzić sceptycznie i z dystansem. Barca to jest Barca i w tej edycji będzie trofeum LM.

0

Nie no, czytam i nie mogę wręcz uwierzyć w ten twój komentarz, to się nie dzieje :V

Faktycznie jest jeszcze inny typ ludzi.

1

Chciałeś dać do zrozumienia, że ani nie pracujesz w majówkę, ani nie pijesz? cóż, wyjątki się zdarzają :) jednak w moim otoczeniu każdy albo coś remontuje w dni wolne albo piwkuje na grillu.

1

Budwaiser x4 i Ballantine's

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?