MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Puig jest o wiele bardziej utalentowanym zawodnikiem, niż Alena i to na niego klub powinien stawiać częściej i rozwijać potencjał, a jak już ktoś na wypożyczenie to właśnie Carles.
0
Skoro porównał to z Coca Colą, która trzyma swój przepis w tajemnicy od początku istnienia tylko i wyłącznie dlatego by nikt więcej nie mógł stworzyć tego samego smaku, to tak też odebrałem powód dla którego mu nie poda takiej informacji, proste.
4
To porównanie z Cola Colą całkiem śmieszne :D dobry joke ;) po tej informacji na priv zapewne jutro ten chłopak by stworzył stronę konkurencyjną i też by chciał blokować ludziom multikonta :D
1
Jak chcesz konkretną strzelankę to polecam "Wolfenstein II", jedna z lepszych w jakie grałem.
1
Jestem wielkim zwolennikiem tego piłkarza, niezastąpiony w pewnych momentach meczu.
1
Kogoś musieli kupić po odejściu Munira bo Abel był kontuzjowany, więc wydali najmniej ile się tylko dało, poza tym co to jest milion dla takiego klubu, tyle co dla mnie/dla Ciebie 100zł
0
Przecież to jest i od początku miała być tylko i wyłącznie "zapchajdziura", żeby uzupełnić pozycje gdy Suarez będzie odpoczywał.
0
Pewnie, że nie ma powodów nawet jak stracimy te 3pkt, ale to jest po prostu logiczne, że jak wychodzi 11 zawodników bez absolutnie żadnego zgrania z czego większość bez rytmu meczowego to będzie to kopanina w środku pola i ewentualny popis indywidualny np. Malcoma lub Puiga, mam jednak nadzieję, że uda się coś strzelić.
1
Ty tak serio? xd
0
Pamiętasz mecz z Levante 10 stycznia? a mecz z Gironą 6 marca? bo ja tak
13
Odpocząć, ale od czego?
3
Młodzi pograją, ale niestety wiąże się to ze stratą punktów.
0
Nie ma, w jego zestawie jest Cillessen i nie było cienia szansy na taki zestaw xD
0
No przy takim składzie remis to tak w porywach, z resztą nie ma nawet cienia szansy, że wyjdzie taki zestaw.
20
No przecież zawsze leży na tej półce koło jajek na twardo.
0
Skasuj datę urodzenia w ustawieniach profilu.
0
Następny mecz na Eleven, wow! :v
2
No i mam nadzieję, że wreszcie Busquest nie będzie jedynym wyborem, przydałoby mu się powalczyć o 1 skład.
2
No taka delikatniejsza wersja, słynny kryzys wieku średniego przychodzi później xD
8
Prawdziwe refleksje to Cię dopiero najdą, ale po 30 xD
0
Nie wiem, ale czytam już chyba trzeci wywiad i jest cos irytującego w nim.
38
Pique jest jak wino, im starszy tym lepszy, szkoda że Sergio się tak pięknie nie starzeje jak Gerard.
1
Wynik bardzo dobry, ale ja nie wiem, gdzie się podziała u piłkarzy taka czysta radość z tego co robią, tam każdego powinno być wszędzie pełno, co akcja cały atak powinien wbiegać w pole karne, po prostu X razy Messi miał piłkę i nie miał komu zagrać rogala w szesnastkę bo nikt nie wbiegał, nawet jak Suarez z obrońcą na plecach przyjął sobie długą piłkę od Ter Stegena to ani na lewo nie miał nikogo, ani na prawo, na tym poziomie LM trzeba zapieprzać i gryźć trawę, a tu taki pasyw ehh.
12
Szkoda że Vidal ma już żółtą bo powinien się zainteresować Smallingiem.
18
Nie mogę wyjść z szoku co gra w tym meczu Busquest, taka nieodpowiedzialność, jeżeli nie zejdzie w przerwie to albo stracimy bramkę albo jednego zawodnika.
2
Rakitić w miejsce Busquesta i Vidal na boisko w drugiej, bo Busi gra z przeciwnikiem .
7
Co za bydle obrzydliwe, zapamiętam mu to do końca życia.
0
Nie tylko dzisiaj
1
Busquest jest tragiczny
1
Wreszcie się doczekałem tego meczu, VAAAMOS!!!