0

Jak do filmów i internetu to do 1800zł oczywiście, że tak.

0

Przede wszystkim jaki budżet?

1

Każdy zespół na świecie ma również i takich kibiców.

7

Bo dość, że jest genialny technicznie to jeszcze niesamowicie inteligenty, te dwa czynniki czynią go takim potworem. Dużo przewiduje.

7

No ten wynik to właśnie ich zasługa. Messi 90', Suarez 93'

0

Naprawdę bardzo miło się ogląda Chilijczyka w akcji. Powinien zostać u nas.

1

Dobrze, że mu zeszła :D

1

Heh, a ja myślałem, że tam w Warszawie to wszyscy stoją w korkach na klimie i szyb w ogóle nie otwierają :P

0

Koeman, Zico, Maradona osiągalni jak najbardziej.

0

Po stronie kierowcy wybucha z kierownicy, więc w takiej pozycji to w momencie jaja sadzone, no i gaz musiałby być w manetce :D

0

Przecież napisałem, że to moja SUBIEKTYWNA opinia, i że nie musicie się z nią zgadzać, ale napiszę jeszcze raz drukowanymi,

Malcom jest rezerwowym który gra raz na 10 meczy i za każdym razem jak wchodzi to albo ożywia atak, albo wpływa na wynik meczu, Coutinho dostaje szansę praktycznie w każdym spotkaniu i jego gra jest naprawdę mało efektywna, w tym meczu również bezproduktywny, takie podchodzenie z piłką pod obrońców rywala, ale bez pomysłu na jakieś zakończenie akcji, pewnie, że miał kilka fajnych zagrań, które mogły się podobać no i dobił piłkę do pustej bramki, a raczej (potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu, żeby nie było) ale za całokształt zawodnika, od którego bądź co bądź oczekuję więcej, niż od Malcoma, to nadal słabo. Takie jest moje zdanie, masz inne? w porządku.

4

+ mu się należy już za sama asystę i bramkę, nie sądzisz? poza tym wracał się do obrony, widać, że mu zależało.

3

Malcinho
Dla zasady? wykorzystał jedna patelnię od Malcoma, przy piłce od Suareza jak już trzeba było coś dać od siebie to się pomylił w ważnym momencie meczu, później strzał z daleka w sam środek bramki, odbijanie się od ściany i podanie do najbliższego w szerz, poza tym słabo pracuje w defensywie coś pominąłem? nie zakrzywiajmy rzeczywistości, na pewno wygląda to już lepiej, niż wcześniej ale nadal zbyt mało daje drużynie.

1

turek99 Rewolucja123

Przecież nie musicie się z tym zgadzać, moja subiektywna opinia ;)

5


Suarez +
Malcom +
Messi +
Vidal +
Ter Stegen +
Roberto +
Lenglet -
Umtiti -
Alba -
Coutinho -
Busquest -
Arthur -

0

Legenda klubu, ale wyraźnie spadła u niego szybkość reakcji, czasem zbyt długo przetrzymuje piłkę i wchodzi w kiwki w środku pola, o ile to właśnie dzięki temu, że potrafił tak magicznie wychodzić z tego typu pojedynków (często zwyczajnie ośmieszając przeciwników) był najlepszy na swojej pozycji, tak dzisiaj zalicza w ten sposób sporo strat narażając drużynę na stratę gola.

5

Przede mną też taka jechała, ale ją po prostu wyprzedziłem i po problemie :D

10

Czemu miałby wpaść na taki pomysł? Pique jest w znakomitej formie i chciał go wczoraj przyoszczędzić na przyszłe mecze, podobnie Rakiete i Messiego.

8

Bardzo fajny mecz dla oka, dużo sytuacji i ogólnie dużo się działo, ale z 0-2, pozwolić by rywal wyszedł na 4-2? to nie powinno mieć miejsca. Cudem wyciągnęli ten remis.

0

Dooobra, bo bym tu musiał z tobą męczyć temat do usranej śmierci, a wolę się wyspać, także tutaj skończę.

0

No i co z tego, że nie wiedzieli co się dzieje w pierwszej połowie jak w drugiej wyszli i zaczęli nas bić, a my byliśmy w ciemnej dupie przy 4-2? tylko i wyłącznie cudem wyciągnęliśmy ten wynik na remis. I co byś tu wypisywał przy stracie 3 punktów, że tak to jest jak się nie zamyka meczu na 0-3, poczytałem trochę tych twoich mądrości w komentarzach podczas meczu.

0

Bzdurą totalną jest twoje obwinianie Coutinho za całokształt meczu i wynik końcowy, gdzie tak naprawdę nasi ŚO grali piach absolutny.

"Bo nie dobił na 0-3" :V

0

Po pierwsze to mi nie nie mów chłopaku, gdzie mam co pisać :D, a po drugie to taki ton zachowaj sobie dla tych, którzy muszą z tobą żyć ,jak nie umiesz normalnie dyskutować.

0

Oczywiście, że tak, ściągają nas pod swoje pole karne, potem szybki przechwyt i dokładniutkie podania z kontry w nasze dziury i gol

1

Pięknie rozpracowali ten mecz, wypunktowali nas jak rasowy bokser.

0

Macom po raz kolejny wyjaśnia Valdemara.

0

Świetnie, że tak będzie, ale to akurat nic nowego bo w Wiedźminie już było ponoszenie konsekwencji jak i w kilku innych grach np. Detroit Becume Human

2

Wydaje mi się, że wszyscy przeczuwają na jaki poziom może wskoczyć De Ligt w przyszłości i chcą mieć tego chłopaka u siebie. Ma potencjał by stać się jednym z najlepszych obrońców na świecie i to w młodym wieku.

0

No gość jest dobrze nawiedzony, nie powiem :D

2

Hehe faktycznie, efekt lustrzanego odbicia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?