3

Bo jakoś nie słyszałem, żeby w City praktykowali niewolnictwo, poza to ich finansowe fair play jest tak grubymi nićmi szyte, że to nie ma opcji by nie stały za tym jakieś brudne pieniądze, jeszcze teraz szejk wszedł w szeregi UEFA, poza tym akurat ten arab jest bardzo konfliktowy i ma się za pana i władcę.

0

Z jednej strony to wielu takich starych ludzi może się dzięki temu jakoś przemieszczać, ale z drugiej stwarzają zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu, niestety na starość zatracamy zdolności manualne, refleks, a także zmysły jak wzrok czy słuch. Powinny być badania, które wykluczają osoby niespełniające warunków zdrowotnych do prowadzenia pojazdu. To, że jeżdżą wolno mi osobiście w ogóle nie przeszkadza, zawsze mogę go wyminąć.

1

Nie zapomnę tego jak się cieszył footballem, jakby dalej grał mecz na piachu w brazylijskim gettcie. Widać było tą czystą miłość do tego co robi. Wyjątkowy piłkarz, magik.

0

Nie sądzę by to była trudna rywalizacja, Bayern nie ma nic do zaoferowania (a ich projekt zapowiada się marnie) podobnie jak Atletico, (od którego już co niektórzy chcą uciekać) PSG jedynie pieniądze i wątpię by go tym skusili (poza tym błaźnią się co roku i wiadomo jak traktują zawodników), do Realu pójdzie, żeby grać przeciwko De Jongowi jak może grać razem z nim? Juventus również nie wydaje mi się kierunkiem, który brałby pod uwagę.

1

Grosicki, Krychowiak, dawniej jeszcze Peszko i Wawrzyniak.

0

Perpignan

12

Każdy by chciał kogoś innego, a my mamy Dembele, Coutinho i na tym się trzeba skupić, a nie wymyślać cuda na patyku.

0

Generalnie się ubieram w takich sklepach jak UrbanCity, do tego Jordan, Lacoste, Klein.

2

Równe 350 pozycji, ale widzę, że mam rywala:)
#Odesseiron
a może raczej kompana w kategorii kinematografia

0

U Lóewa nie pogra, ale obstawiam, że po Euro 2020 będzie zmiana trenera.

7

Giorgio Chiellini zdał maturę na 92 procent, jest magistrem ekonomii i pisarzem.

0

Pewna to jest tylko śmierć i podatki. :P

4

Mi się marzy zrzucić parę kilo z bęca.

2

Suareza pod względem pressingu, zawsze chciałem by moja drużyna miała piłkę, chciałem pomagać i w ataku i w obronie, był to też mój problem, gdyż człowiek opadał szybko z sił, ale myślę, że gdybym nie przestał grać w piłkę to nauczyłbym się odpowiednio dysponować siłami.

1

A Ty jak położysz język luźno to nie dotyka Ci podniebienia tuż za przednimi zębami? xd

1

No ja nie mówię, że to źle, sam bardzo lubię tatuaże, tylko chodziło mi o to, że Arthur jest jeszcze młody i nie jest powiedziane, że sobie kiedyś nie zrobi.

3

A nie jedno i drugie? bo u mnie tak właśnie jest.

1

Zarząd już wiele razy pokazywał, że ma ogromną cierpliwość do swoich piłkarzy i w tym przypadku zapewne nie będzie inaczej.

6

Ktoś kogo pamięć sięga rok, góra dwa wstecz. Jakiś tam sezon można sobie porównywać, ale nie ogół.

0

Messi w tym wieku też nie miał, a teraz ma i to nie jeden.

0

No wiesz, nie wziąłem sobie tego z kosmosu, takie są fakty i nie mam podstaw by myśleć inaczej. Jak na razie projekt Realu to Asensio, Vinicius i Regulion, Ceballos, szału nie ma, delikatnie mówiąc.

0

Ja właśnie jestem tym "niektórzy" i już na dzień dzisiejszy uważam, że Barcelona ma lepszy projekt na przyszłość od Realu. Pozyskaliśmy młodych piłkarzy, którzy już teraz błyszczą i tego samego można się spodziewać w przyszłości. Dembele, Arthur, De Jong, Lenglet do tego Puig, Alenia + kolejne transfery, które myślę, że są tylko kwestia czasu.

5

Czyli uważa, że w Madrycie tworzy się lepszy projekt, niż u nas. OK XD jak na razie to my rośniemy w siłę, a oni są w rozsypce.

1

Może faktycznie zbyt duży klub na to by się podporządkować drugiemu, jednak panuje tam tylko i wyłącznie myśl, by produkować uzdolnionych zawodników i sprzedawać ich za grube siano, zauważ, ile oni zarobili do tej pory i nigdy nie budowali topowej drużyny za te pieniądze, teraz mają dobre pokolenie i kilka cracków jednocześnie, więc zaszli trochę dalej w LM, jednak od nowego sezonu znowu będą wprowadzać wychowanków w miejsce tych sprzedanych, tak działają od zawsze. Myślę, że już nawet podpisanie jakiejkolwiek współpracy z tym klubem stawia nas w sytuacji uprzywilejowanej, więc tak czy siak znakomita wiadomość.

1

Już dawno pisałem, że Ajax powinien być klubem filialnym Barcelony, mielibyśmy wtedy pierwszeństwo co do zakupu zawodników, tym bardziej, że mają znakomitą szkółkę, dawać grajków na wypożyczenie itp itd, świetnie, ża padł taki pomysł.

1

Dlatego nie ma się co dziwić, że nie obowiązuje ich finansowe fair play. Ktoś kto pieniądze i kontakty jest bezkarny, a jego interesy chroni parasol.

0

Nie wiem czy sobie chciał piosenke zmienić czy pisał z kimś, ale na pasach też tak przechodzą z łbem wklejonym w telefon, ,a potem jest płacz, że już nie wspomnę o pisaniu sms-ów podczas jazdy autem.

6

Hajto jak zwykle niedoceniony :(

6

https://zapodaj.net/images/5e019bdc98f79.jpg

Dyktaturą bije na kilometr xd

3

Oni to naprawdę mają fantazję, będę z zaciekawieniem śledził dalszy rozwój tego klubu :D Podczas, gdy zespoły z topu się wzmacniały to dusigrosze nie przygotowały się na zmianę pokoleniową, teraz coś próbują łatać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?