MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego nie ma się co dziwić, że nie obowiązuje ich finansowe fair play. Ktoś kto pieniądze i kontakty jest bezkarny, a jego interesy chroni parasol.
0
Nie wiem czy sobie chciał piosenke zmienić czy pisał z kimś, ale na pasach też tak przechodzą z łbem wklejonym w telefon, ,a potem jest płacz, że już nie wspomnę o pisaniu sms-ów podczas jazdy autem.
6
Hajto jak zwykle niedoceniony :(
6
https://zapodaj.net/images/5e019bdc98f79.jpg
Dyktaturą bije na kilometr xd
3
Oni to naprawdę mają fantazję, będę z zaciekawieniem śledził dalszy rozwój tego klubu :D Podczas, gdy zespoły z topu się wzmacniały to dusigrosze nie przygotowały się na zmianę pokoleniową, teraz coś próbują łatać.
0
Szklareth Bejl
1
To załóż sobie nowe konto, i spokój.
0
No właśnie chciałem pobrać Windows 7 na pendrive ze strony i wymaga to potwierdzenia kluczem. Pod laptopem mam naklejkę, ale raz, że jest trochę już wytarta (bo nie mieli jej gdzie nakleić tylko na spodzie, gdzie jest cały czas tarcie :D) i w ogóle nie wiem czy tam był jakiś klucz, jest napisane "certyfikat autoryzacyjny Windows 7 Pro" i jakiś numer, ale nie jest to 25 znaków jak w przypadku klucza.
13
Przez ten swój strajk na ceny rynkowe się tak zaniedbali, że tu jeden transfer nie pomoże.
8
No to niezłe przyciąganie do stołu ma ta 1 butelka :D jeszcze ludzie w takie coś wierzą?
75
Potwierdził tym tylko jaki ma kompleks
0
Tylko nie wiem, skąd mam wziąć klucz do instalacji.
0
Mam na laptopie zainstalowaną oryginalną wersję Windows 7 Profesional, niestety przy zakupie nie dostałem płyty, z tego co widzę na dysku nie ma czegoś takiego jak Recovery, żeby przeinstalować system bez płyty, czy da się jakoś utworzyć takie Recovery na dysku nie posiadając płyty?
4
I bardzo dobrze bo gość ma ewidentnie mentalność błazna co widać po jego cieszynkach i po tym co wymyślił z tymi filmikami. Szerokości mu życzę, niech idzie.
1
Czarnoskórzy piłkarze nie pasują mu do białych koszulek, to w ogóle nie jest rasistowskie, kurła co za typ :V
0
Bo nad nową formacją trzeba pracować, a nie, że jeden mecz zły to formacja też zła.
0
Barcelona chyba nie ma co narzekać na skrzydłowych prawda? nawet jeśli to zawsze mogą sobie kogoś sprowadzić, a w reprezentacji nie ma transferów, więc trzeba układać pod to co się ma.
0
A co to 4-3-3 to jakiś mus jest? po to jest nowy trener, że ustawił drużynę według swojej wizji, a przede wszystkim pod zawodników, których posiada. Od początku swojej kadencji powinien to zrobić.
0
To niech układa formacje pod zawodników, a nie na odwrót.
26
A siedź tam teraz i buduj legendę z Atletico! :V Jeden żałuje, że odszedł, drugi, że nie przyszedł.
0
Jak kefir tylko bardziej gęsty, kwaskowaty.
2
Ale tam mają bekę pewnie z tych swoich klientów. xD zwykłe NIKE za 2 500 EUR
0
Gościu pisze tak "Paulo Maldini, pomnik tetryków dla których liczy się to co było X lat temu", a w profilu opis "Spory sentyment do hardrockowych kapel z lat 90" i ten hipokryta sam się tym obnażył, że też przywiązuje dużą wagę do tego co było kiedyś, a zarzuca innym, że żyją przeszłością? :V
39
A na którym La Rambla? bo też cały czas aktywna
0
Spoko, nic mnie tak nie irytuje jak totalny HEJT lub totalny HYPE, bez obiektywnego wypośrodkowania.
2
Zgaduję, że za każdym razem by miał od Ciebie i od Rewolucji123 ocenę "10" xD
1
Klika rzeczy, które ja zapamiętałem, styropianowe samoloty, karteczki z Króla Lwa, świecące jojo, pistolety na kulki, lasery, napój LIFT, trampokorki France 98, dresowe spodnie rozpinane guzikami, buty VANS-y, break dance na kocu na klatce, taśmy nawijane ołówkiem, WALKMAN, Pegazus, Amiga, Dzban Leśny i Kryształ górski, piwo COOLER i VOLT posiadówki na trzepaku, lody wodne LIKOLABY, automaty z Mortal Combat, baza na drzewie, jedno podanie.
1
Nie chodzi o to, które mi się nie widzą, tylko o to, że 5 tego typu meczów na jednym kuponie, jeszcze po takich kursach to czysty totolotek.
6
Jedna: Nie nastawiaj się zbytnio na wygraną ;)
17
A ja właśnie pamięć mam bardzo dobrą i wiem co grał Umtiti przed kontuzją, (przede wszystkim zwrotność, o wiele trudniej jest nim zakręcić). Po takiej przerwie będzie potrzebował trochę czasu, a jak wiadomo z cierpliwością na La Rambli krucho, więc jakoś mnie nie dziwią te przemyślenia.