39

A na którym La Rambla? bo też cały czas aktywna

0

Spoko, nic mnie tak nie irytuje jak totalny HEJT lub totalny HYPE, bez obiektywnego wypośrodkowania.

2

Zgaduję, że za każdym razem by miał od Ciebie i od Rewolucji123 ocenę "10" xD

1

Klika rzeczy, które ja zapamiętałem, styropianowe samoloty, karteczki z Króla Lwa, świecące jojo, pistolety na kulki, lasery, napój LIFT, trampokorki France 98, dresowe spodnie rozpinane guzikami, buty VANS-y, break dance na kocu na klatce, taśmy nawijane ołówkiem, WALKMAN, Pegazus, Amiga, Dzban Leśny i Kryształ górski, piwo COOLER i VOLT posiadówki na trzepaku, lody wodne LIKOLABY, automaty z Mortal Combat, baza na drzewie, jedno podanie.

1

Nie chodzi o to, które mi się nie widzą, tylko o to, że 5 tego typu meczów na jednym kuponie, jeszcze po takich kursach to czysty totolotek.

6

Jedna: Nie nastawiaj się zbytnio na wygraną ;)

17

A ja właśnie pamięć mam bardzo dobrą i wiem co grał Umtiti przed kontuzją, (przede wszystkim zwrotność, o wiele trudniej jest nim zakręcić). Po takiej przerwie będzie potrzebował trochę czasu, a jak wiadomo z cierpliwością na La Rambli krucho, więc jakoś mnie nie dziwią te przemyślenia.

7

Widać są jeszcze kibice, którzy kochają przede wszystkim piękno footballu i zdają sobie sprawę z tego, że po prostu trzeba docenić takiego piłkarza mimo, że punktuje ich ukochany zespół, myślę, że w ogóle się cieszą, że mogą go oglądać na żywo. Duży szacunek dla takich ludzi w czasach stadionowego rasizmu, wyzwisk i ogólnej zawiści.

1

Łowca Androidów, Raport mniejszości, Terminator, Obcy, Matrix, trudno się zdecydować na jeden.

0

Na prawdę nie wiesz, czy udajesz?

5

Najlepsze są to są te porównania go z Messim i Ronaldo, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

1

Nie jest źle, ja na ten moment ponad 2300 samych filmów pełnometrażowych.

0

Ile masz ocenionych filmów?

1

Do takich rzeczy to lepsze IMDb. Na Filmweb zaniżają oceny.

2

Już nawet nie pamiętam, w którym roku założyłem, ale codziennie tam siedzę.

1

A Messi to co? ZWIERZĘ? xd

4

Najlepszy na boisku to był Messi, a Suarez typowo w swoim stylu, asysta, potem totalny dramat, marnował wszystko co się dało, żeby za chwilę zrobić rajd i strzelić gola.

1

Się zbulwersował :V spokojnie wdech - wydech

1

Przecież to nie chodziło o to, że Vidal wyszedł w pierwszym tylko, że redakcja rozpisała tak skład jako 4-3-3, i ludzie myśleli, że Valverde zaskoczył Vidalem na skrzydle, chwilę później redakcja poprawiła kolejność zawodników z czterema pomocnikami i ci którzy wchodzili w artykuł już po wprowadzeniu zmian widzieli tylko komentarze o Vidala.

0

Ja rozumiem, że dobry wynik i w ogóle ale chłopak poza tą asystą to gra DRAMAT

EDIT. nie wierze :o on ma chyba taki styl

5

Bo w rządzie siedzą ludzie dla których człowiek z tatuażem to recydywista, a palacz marihuany to ćpun.

0

No to już abstrahując od tematu całej dyskusji tylko sprostujmy, Rakitić kilka razy w meczu zapuszcza się wyżej rywala, ale nie jest naszym ofensywnym zawodnikiem, a Arthur jest typowo od kontroli środka pola, może posłać kluczowe podanie do przodu, ale on z kolei nie gra ani w defensywie, ani w ofensywie, gra typowo w strefie środkowej, gdy idzie akcja on zostaje w środku, gdy zajdzie potrzeba pomaga w defensywie, ale odpowiada przede wszystkim za to byśmy utrzymywali się przy piłce. Więc nie można stwierdzić, że w pomocy przebywa 1,5 zawodnika defensywnego :)

0

Co to? obliczone ze wzoru Hajto?

0

Redakcja w błąd wprowadziła bo na początku było źle rozpisane, teraz już są zawodnicy w odpowiedniej kolejności.

0

No teraz dopiero redakcja poprawiła bo na początku to było tak : Messi, Suarez i Vidal

1

Jakiś dziwny ten atak :v co autor miał na myśli?

42

De Jong, jeszcze może De Ligt, Tagliafico. Zostawmy kogoś w tym Ajaxie bo tam trener nie uzbiera 11 zawodników w przyszłym sezonie xD

0

Dom bardzo nawiedzony, Chłopaki też płaczą, American Pie Camp, 50 pierwszych randek

21

Z tego co pamiętam to on już mówił od razu po Mundialu, że powstały dwie wersje filmu bo do ostatniej chwili niby nie wiedział co zrobi. Słaby ten pomysł i dziecinny, jak dla mnie to się tym skompromitował.

0

Skoro tak uważasz, ja się z tym absolutnie nie mogę zgodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?