MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
A na którym La Rambla? bo też cały czas aktywna
0
Spoko, nic mnie tak nie irytuje jak totalny HEJT lub totalny HYPE, bez obiektywnego wypośrodkowania.
2
Zgaduję, że za każdym razem by miał od Ciebie i od Rewolucji123 ocenę "10" xD
1
Klika rzeczy, które ja zapamiętałem, styropianowe samoloty, karteczki z Króla Lwa, świecące jojo, pistolety na kulki, lasery, napój LIFT, trampokorki France 98, dresowe spodnie rozpinane guzikami, buty VANS-y, break dance na kocu na klatce, taśmy nawijane ołówkiem, WALKMAN, Pegazus, Amiga, Dzban Leśny i Kryształ górski, piwo COOLER i VOLT posiadówki na trzepaku, lody wodne LIKOLABY, automaty z Mortal Combat, baza na drzewie, jedno podanie.
1
Nie chodzi o to, które mi się nie widzą, tylko o to, że 5 tego typu meczów na jednym kuponie, jeszcze po takich kursach to czysty totolotek.
6
Jedna: Nie nastawiaj się zbytnio na wygraną ;)
17
A ja właśnie pamięć mam bardzo dobrą i wiem co grał Umtiti przed kontuzją, (przede wszystkim zwrotność, o wiele trudniej jest nim zakręcić). Po takiej przerwie będzie potrzebował trochę czasu, a jak wiadomo z cierpliwością na La Rambli krucho, więc jakoś mnie nie dziwią te przemyślenia.
7
Widać są jeszcze kibice, którzy kochają przede wszystkim piękno footballu i zdają sobie sprawę z tego, że po prostu trzeba docenić takiego piłkarza mimo, że punktuje ich ukochany zespół, myślę, że w ogóle się cieszą, że mogą go oglądać na żywo. Duży szacunek dla takich ludzi w czasach stadionowego rasizmu, wyzwisk i ogólnej zawiści.
1
Łowca Androidów, Raport mniejszości, Terminator, Obcy, Matrix, trudno się zdecydować na jeden.
0
Na prawdę nie wiesz, czy udajesz?
5
Najlepsze są to są te porównania go z Messim i Ronaldo, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
1
Nie jest źle, ja na ten moment ponad 2300 samych filmów pełnometrażowych.
0
Ile masz ocenionych filmów?
1
Do takich rzeczy to lepsze IMDb. Na Filmweb zaniżają oceny.
2
Już nawet nie pamiętam, w którym roku założyłem, ale codziennie tam siedzę.
1
A Messi to co? ZWIERZĘ? xd
4
Najlepszy na boisku to był Messi, a Suarez typowo w swoim stylu, asysta, potem totalny dramat, marnował wszystko co się dało, żeby za chwilę zrobić rajd i strzelić gola.
1
Się zbulwersował :V spokojnie wdech - wydech
1
Przecież to nie chodziło o to, że Vidal wyszedł w pierwszym tylko, że redakcja rozpisała tak skład jako 4-3-3, i ludzie myśleli, że Valverde zaskoczył Vidalem na skrzydle, chwilę później redakcja poprawiła kolejność zawodników z czterema pomocnikami i ci którzy wchodzili w artykuł już po wprowadzeniu zmian widzieli tylko komentarze o Vidala.
0
Ja rozumiem, że dobry wynik i w ogóle ale chłopak poza tą asystą to gra DRAMAT
EDIT. nie wierze :o on ma chyba taki styl
5
Bo w rządzie siedzą ludzie dla których człowiek z tatuażem to recydywista, a palacz marihuany to ćpun.
0
No to już abstrahując od tematu całej dyskusji tylko sprostujmy, Rakitić kilka razy w meczu zapuszcza się wyżej rywala, ale nie jest naszym ofensywnym zawodnikiem, a Arthur jest typowo od kontroli środka pola, może posłać kluczowe podanie do przodu, ale on z kolei nie gra ani w defensywie, ani w ofensywie, gra typowo w strefie środkowej, gdy idzie akcja on zostaje w środku, gdy zajdzie potrzeba pomaga w defensywie, ale odpowiada przede wszystkim za to byśmy utrzymywali się przy piłce. Więc nie można stwierdzić, że w pomocy przebywa 1,5 zawodnika defensywnego :)
0
Co to? obliczone ze wzoru Hajto?
0
Redakcja w błąd wprowadziła bo na początku było źle rozpisane, teraz już są zawodnicy w odpowiedniej kolejności.
0
No teraz dopiero redakcja poprawiła bo na początku to było tak : Messi, Suarez i Vidal
1
Jakiś dziwny ten atak :v co autor miał na myśli?
42
De Jong, jeszcze może De Ligt, Tagliafico. Zostawmy kogoś w tym Ajaxie bo tam trener nie uzbiera 11 zawodników w przyszłym sezonie xD
0
Dom bardzo nawiedzony, Chłopaki też płaczą, American Pie Camp, 50 pierwszych randek
21
Z tego co pamiętam to on już mówił od razu po Mundialu, że powstały dwie wersje filmu bo do ostatniej chwili niby nie wiedział co zrobi. Słaby ten pomysł i dziecinny, jak dla mnie to się tym skompromitował.
0
Skoro tak uważasz, ja się z tym absolutnie nie mogę zgodzić.