MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co kto lubi, jeśli o mnie chodzi, to mogłoby to nawet nie istnieć, nie zauważyłbym. Wolę oglądać UFC
2
No to w takim razie musi być to widownia podobna do tej, która zasila te seriale paradokumentalne w TV.
7
Parę razy zawiesiłem na tym oko chwilę, ale do dzisiaj nie rozumiem po co to ludzie oglądają.
1
Jedni albo drudzy wygrają, nie będzie remisu.
4
Myślisz, że się położą i poddadzą? xd rzucą się od pierwszej minuty na Atletico i obstawiam, że wygrają ten mecz, ale i tak raczej nie awansują bo coś czuje, że AM ich z raz trafi.
Ostatnio obstawiłem na MU, też wszyscy pisali "xd" :))
5
Ostatnio szczęście sprzyja, może i tym razem.
https://zapodaj.net/images/527a94072a98e.png
2
Chciałbym zobaczyć jak skacze leniwiec, chyba w Slow Motion haha xd
0
Stawiam, że Lewy coś ustrzeli w tym spotkaniu.
13
Dla mnie to Mats tu wygląda jak z Agencji Bezpieczeństwa Narodowego w jakimś amerykańskim filmie.
2
Pod względem technicznym jeden z najlepszych na świecie.
1
Hahaha
9
Ale to nie jest koncert życzeń. Zidane chciał i wrócił, a Guardiola nie chce i nie wróci.
3
ManU też było bez szans :P
1
Jeżeli to wywiad sprzed 15 lat to wypowiedź całkiem sensowna.
60
3 razy pod rząd zdobył z nimi LM, jako pierwszy w historii, a do tego w 2017 jeszcze mistrzostwo Hiszpanii, SuperPuchar Europy, Klubowe MŚ, seria 40 meczy bez porażki (rekord wśród Hiszpańskich klubów), to tak z grubsza, wszystkiego nie wymieniłem, naprawdę Was to tak dziwi, że się cieszą?...bo mnie w ogóle.
3
0
Oglądałem 3 razy, w sumie oglądam za każdym razem jak leci w TV
0
Dwie wybitne, polskie kompozycje.
Maciej Zieliński
Przemysław Gintrowski
0
Obydwoje świetni z ogromnym potencjałem, jednak holender bardziej uniwersalny.
0
No Cou nawet jak się wraca, a robi to rzadko to nie jest w stanie odebrać piłki, nie jest w stanie wyczuć kiedy wstawić nogę, więc jest mijany z łatwością i nie daje zbyt wiele w defensywie, a przypomnę mecz z Realem, kto czyścił skrzydłowego Viniciusa i pomagał Roberto? Vidal.
0
Lewy mógłby grać jako cofnięty, potrafi przytrzymać piłkę, zastawić się i poczekać z nią, aż mu się pokażą, takie połączenie pomiędzy pomocą, a atakiem, Piątek to z kolei świetny egzekutor, któremu wystarczy dobrze podać, Milik ostatnio też, więc wydaje mi się, że mogłoby to nieźle funkcjonować, ale może mi się tylko wydaje, nie wiem.
0
No ale co z tego, że na ławce będzie siedział gość, który prezentuje dobrą jakość jak w pierwszym na skrzydle wyjdzie 2 co prezentują jakość zapchajdziury? xd
0
No bez jaj, że 11 zawodników ma bronić, 4 obrońców + 3 pomocników w tym jeden defensywny i dwóch zrównoważonych, to jakby jeszcze skrzydłowi, napastnicy mieli się wracać to potem jedynie dłuuugie podanie zupełnie do nikogo.
0
Jeśli miałbym ułożyć 11 najlepszych zawodników, to żadnego z nich nie posadziłbym na ławce, świeży z rezerwy to sobie może wejść Kownacki, lub później ewentualna zmiana formacji, poza tym nigdy tak nie zagrali i dopóki nie zagrają nie można w 100 procentach stwierdzić, że będą na siebie wchodzić, jeśli każdy z nich dostanie odpowiednie wytyczne to nikt na siebie nie powinien wchodzić.
0
Bo? Rozwiń
1
Tak odnośnie naszej reprezentacji to formację się układa pod zawodników, a nie odwrotnie. Skoro nie mamy skrzydłowych na wysokim poziomie, a 3 napastników jest w świetnej formie to czy nie warto było po prostu spróbować grać 3 napastnikami
Piątek- Lewandowski- Milik? zamiast na siłę powoływać Błaszczykowskiego?
2
Moja hierarchia:
jajecznica, sadzone, w koszulce, na miękko, na twardo, omlet.
0
No nie wiem, ostatnio kogo roznieśliśmy to bodajże Seville w 1/4 finału Puchar Króla, 30 stycznia wynikiem 6-1, a tak to każdy mecz trzeba sobie wybiegać i tak naprawdę wyniki ciągle na styku. Więc tu mogą zaważyć detale.
0
Hajto to ja widzę jedynie w roli sprzedawcy kurtek puchowych na bazarze.
1
No miazga jak zawsze, do tego pieczone ziemniaki w skórce z masłem i solą.