0

Co kto lubi, jeśli o mnie chodzi, to mogłoby to nawet nie istnieć, nie zauważyłbym. Wolę oglądać UFC

2

No to w takim razie musi być to widownia podobna do tej, która zasila te seriale paradokumentalne w TV.

7

Parę razy zawiesiłem na tym oko chwilę, ale do dzisiaj nie rozumiem po co to ludzie oglądają.

1

Jedni albo drudzy wygrają, nie będzie remisu.

4

Myślisz, że się położą i poddadzą? xd rzucą się od pierwszej minuty na Atletico i obstawiam, że wygrają ten mecz, ale i tak raczej nie awansują bo coś czuje, że AM ich z raz trafi.

Ostatnio obstawiłem na MU, też wszyscy pisali "xd" :))

5

Ostatnio szczęście sprzyja, może i tym razem.
https://zapodaj.net/images/527a94072a98e.png

2

Chciałbym zobaczyć jak skacze leniwiec, chyba w Slow Motion haha xd

0

Stawiam, że Lewy coś ustrzeli w tym spotkaniu.

13

Dla mnie to Mats tu wygląda jak z Agencji Bezpieczeństwa Narodowego w jakimś amerykańskim filmie.

2

Pod względem technicznym jeden z najlepszych na świecie.

1

Hahaha

9

Ale to nie jest koncert życzeń. Zidane chciał i wrócił, a Guardiola nie chce i nie wróci.

3

ManU też było bez szans :P

1

Jeżeli to wywiad sprzed 15 lat to wypowiedź całkiem sensowna.

60

3 razy pod rząd zdobył z nimi LM, jako pierwszy w historii, a do tego w 2017 jeszcze mistrzostwo Hiszpanii, SuperPuchar Europy, Klubowe MŚ, seria 40 meczy bez porażki (rekord wśród Hiszpańskich klubów), to tak z grubsza, wszystkiego nie wymieniłem, naprawdę Was to tak dziwi, że się cieszą?...bo mnie w ogóle.

3

0

Oglądałem 3 razy, w sumie oglądam za każdym razem jak leci w TV

0

Dwie wybitne, polskie kompozycje.

Maciej Zieliński



Przemysław Gintrowski

0

Obydwoje świetni z ogromnym potencjałem, jednak holender bardziej uniwersalny.

0

No Cou nawet jak się wraca, a robi to rzadko to nie jest w stanie odebrać piłki, nie jest w stanie wyczuć kiedy wstawić nogę, więc jest mijany z łatwością i nie daje zbyt wiele w defensywie, a przypomnę mecz z Realem, kto czyścił skrzydłowego Viniciusa i pomagał Roberto? Vidal.

0

Lewy mógłby grać jako cofnięty, potrafi przytrzymać piłkę, zastawić się i poczekać z nią, aż mu się pokażą, takie połączenie pomiędzy pomocą, a atakiem, Piątek to z kolei świetny egzekutor, któremu wystarczy dobrze podać, Milik ostatnio też, więc wydaje mi się, że mogłoby to nieźle funkcjonować, ale może mi się tylko wydaje, nie wiem.

0

No ale co z tego, że na ławce będzie siedział gość, który prezentuje dobrą jakość jak w pierwszym na skrzydle wyjdzie 2 co prezentują jakość zapchajdziury? xd

0

No bez jaj, że 11 zawodników ma bronić, 4 obrońców + 3 pomocników w tym jeden defensywny i dwóch zrównoważonych, to jakby jeszcze skrzydłowi, napastnicy mieli się wracać to potem jedynie dłuuugie podanie zupełnie do nikogo.

0

Jeśli miałbym ułożyć 11 najlepszych zawodników, to żadnego z nich nie posadziłbym na ławce, świeży z rezerwy to sobie może wejść Kownacki, lub później ewentualna zmiana formacji, poza tym nigdy tak nie zagrali i dopóki nie zagrają nie można w 100 procentach stwierdzić, że będą na siebie wchodzić, jeśli każdy z nich dostanie odpowiednie wytyczne to nikt na siebie nie powinien wchodzić.

0

Bo? Rozwiń

1

Tak odnośnie naszej reprezentacji to formację się układa pod zawodników, a nie odwrotnie. Skoro nie mamy skrzydłowych na wysokim poziomie, a 3 napastników jest w świetnej formie to czy nie warto było po prostu spróbować grać 3 napastnikami
Piątek- Lewandowski- Milik? zamiast na siłę powoływać Błaszczykowskiego?

2

Moja hierarchia:
jajecznica, sadzone, w koszulce, na miękko, na twardo, omlet.

0

No nie wiem, ostatnio kogo roznieśliśmy to bodajże Seville w 1/4 finału Puchar Króla, 30 stycznia wynikiem 6-1, a tak to każdy mecz trzeba sobie wybiegać i tak naprawdę wyniki ciągle na styku. Więc tu mogą zaważyć detale.

0

Hajto to ja widzę jedynie w roli sprzedawcy kurtek puchowych na bazarze.

1

No miazga jak zawsze, do tego pieczone ziemniaki w skórce z masłem i solą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?