MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie zaliczał bazy
2
Oczywiście, że jest za słaby na Barcelonę. A jak Gomes walnie bramkę z przewrotki czy z połowy boiska od poprzeczki to też tak napiszesz?
1
No fajny, fajny tylko ta ortografia...:(
0
Ja właśnie stałem godzinę przy garach bo miałem wenę na Burito i frytki, a teraz nie mogę się ruszać.
0
Mozzarella, Salami, Pieczarki, Cebula czerwona, Papryka czerwona, Jalapeno, Boczek - idealna
14
Gótze, Renato Sanchez, Balloteli, Odegaard
10
A przez kogo niby Ci zawodnicy są niedocenieni?
1
Morata, Asensio, Savić, Griezman.
0
20 komentarzy na 50 sekund, no to neizły przemiał informacji xd dobranoc
0
Valverde spuszcza Vidala ze smyczy jak Pitbula
1
Poprawnie, aczkolwiek bez szału.
3
Wow Suarez
0
Za Eleven 15,90zł, a CN+ to mam już od dawna 59,90
1
Wystarczy, że już płacę za NC+ i aplikacje Eleven, nic więcej nie kupuję bo to już by była przesada.
0
Jego każde podanie jest na centymetry, czy rzuca długą piłkę ze środka boiska czy gra z klepki, wszystko jest dopieszczone, nie ma głupich podań, podanie jest wtedy kiedy będzie kluczowe dla potencjalnego strzelca, w tym aspekcie nikt, ale to nikt nie ma podjazdu do niego, truchta bo wie, że jak ma tracić siły to na dobrze zapowiadającą się kontrę, ustawia się w takiej strefie boiska, z której zaraz po otrzymaniu piłki będzie mógł uruchomić szybkich biegaczy, geniusz w czystej postaci i zwykły człowiek, który nie szuka poklasku.
0
Już wprost się nie mogę doczekać kiedy każdy stream mi zacznie zacinać w najciekawszych momentach meczu. Swoją drogą to jest to dla mnie jakaś wyższa tajemnica, jak nudy, nic się nie dzieje to wszystko idzie płynnie, jak jakaś groźna akcja albo gol to nagle ścinka, obraz wraca po wznowieniu gry od środka :o
0
Kojarzę, że dzwonią tylko nie wiem w którym kościele, też nie jestem w stanie Ci powiedzieć dokładnie :))
2
A mi ostatnio zaimponował w meczu z Sevillą, gdzie ustrzelił hat tricka, najpierw wyśmienity wolej w okno, później strzał z miejsca prawą nogą na wolnej przestrzeni jednego metra kwadratowego również w okienko, i techniczna podcinka nad bramkarzem. Raz, że wygrał ten mecz praktycznie w pojedynkę (jak lider) to jeszcze w jakim stylu.
36
Dla tych co mają bardzo krótką pamięć, Messi zaciągnął za uszy Argentynę dwa razy pod rząd do finału Copa America (2015, 2016), a w 2014 do finału Mistrzostw Świata. Wszyscy co tu się wypowiadają patrzą przez pryzmat ostatniego Mundialu, gdzie po prostu każdy stwierdził, że Leo powinien je wygrać w pojedynkę, nie wiem skąd się bierze takie myślenie u ludzi, no ale przypuszczam, że to coś w stylu "daj palec, a zaraz będą chcieli całą rękę", dobra, przypomnę tylko, że Ronaldo po swoim hat tricku z Hiszpanią zapadł się pod ziemie i nie istniał, a jego zespół po ciężkich męczarniach odpadł w 1/8. Na temat Barcelony to samo, każdy pisze przez pryzmat ostatniego spotkania z Romą, że nie potrafił zmienić oblicza meczu, pamięta ktoś mecz z Arsenalem gdzie przegrywaliśmy 0-1? mecz się zakończył 4-1, a wszystkie bramki strzelił Messi, 2 finały z Manchesterem United pamiętamy? zarówno w jednym, jak i w drugim Leo strzelał gole, oczywiście mógłbym tak wymieniać, ale to na nic, bo osoby, który umniejszają Messiemu pod względem mentalnym, zawsze będą mu umniejszać, a tej drugiej bardziej rozgarniętej części kibiców, nie trzeba takich rzeczy nawet tłumaczyć.
1
Komentarz o charakterze prowokacyjnym, miłego BANA
0
Zobaczymy z jakimi statystykami skończą oboje Panowie swoje kariery! :v
0
Mówię o mniemaniu MARCINIAKA, a ten mnie atakuje. Jakbym mówił to o tobie to nie w osobie trzeciej, taki szczegół.
3
Pewnie w jego mniemaniu to w każdym meczu taki jest.
26
Oddałbym mu tu, gdyby tak obsesyjnie się tego nie domagał, nie żądał uznania, takie nastawienie daje zawsze odwrotny efekt. Nie mogę się w pełni cieszyć z tego jakim jest znakomitym piłkarzem bo wszystko psuje swoim rozdymanym ego.
1
Oby tak było, i oby nam nie zamknął, ale całej lewej strony ataku.
0
Postawiłem i wygrałem, wczoraj obstawiłem wygraną Juve, niestety z opcją, że AM strzeli 1 bramkę, no i tu już nie poszło ;)
1
+ zarządzanie i podstawy ekonomii.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7121095.html
0
Jaki jest obecnie bilans bramkowy Messiego i Ronaldo w LM?
2
Ajax wyrzuca Real następnie MU robi to samo z PSG, a tu dalej co niektórzy piszą, że Juve nie ma szans na odrobienie strat, no nie wiem jak trzeba być odpornym na wiedzę, żeby w kółko się łapać na tym samym, nic Was ten football nie uczy Panowie! nic, a nic :) tym bardziej, że takie rzeczy dzieją się od zawsze.