MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak odnośnie naszej reprezentacji to formację się układa pod zawodników, a nie odwrotnie. Skoro nie mamy skrzydłowych na wysokim poziomie, a 3 napastników jest w świetnej formie to czy nie warto było po prostu spróbować grać 3 napastnikami
Piątek- Lewandowski- Milik? zamiast na siłę powoływać Błaszczykowskiego?
2
Moja hierarchia:
jajecznica, sadzone, w koszulce, na miękko, na twardo, omlet.
0
No nie wiem, ostatnio kogo roznieśliśmy to bodajże Seville w 1/4 finału Puchar Króla, 30 stycznia wynikiem 6-1, a tak to każdy mecz trzeba sobie wybiegać i tak naprawdę wyniki ciągle na styku. Więc tu mogą zaważyć detale.
0
Hajto to ja widzę jedynie w roli sprzedawcy kurtek puchowych na bazarze.
1
No miazga jak zawsze, do tego pieczone ziemniaki w skórce z masłem i solą.
3
Pierluigiego Colline
3
Ostatnio to we wrześniu z grilla z cebulką w sreberku.
1
Nie zapomnę jak w wywiadzie kiedyś przyznał, że ćwiczy przed lustrem pokazywanie kartek, by dobrze i profesjonalnie wyglądać w takiej sytuacji, pytanie czy to jest akurat takie ważne w pracy sędziego? wyczuwam narcyzm.
2
Prawda jest taka, że część tych niby powołanych (jak duża, nigdy się nie dowiemy) znalazło sobie sposób na wygodne życie, zapewne mają też poczucie bezkarności i jakieś głębszej wiary bym się tutaj nie doszukiwał.
0
Dokładnie, "nie będzie mi tu jakiś VAR kwestionował moich słusznych decyzji"
6
To od siebie też coś napiszę w temacie brazylijczyka.
Jeszcze kiedy grał u nas Neymar, marzyłem o transferze Coutinho w miejsce Iniesty, wydawał mi się idealny w kontekście obsługiwania kolegów ustawionych wyżej w ataku, zawodnik z przeglądem pola, który potrafi zagrać niekonwencjonalnie, w uliczkę, przerzuci piłkę nad linię obrony, przytrzyma piłkę, lub rozrzuci ciężar gry na drugą stronę, kompletnie nie widziałem go w roli skrzydłowego, gdzie uważam, że w dzisiejszych czasach zawodnik na tej pozycji musi mieć odejście jak Dembele by prowadzić na linii pojedynki sprintowe, poza tym Coutinho ma problem z przedryblowaniem obrońcy na swojej drodze, i dużą większość takich pojedynków przegrywa, a bądź co bądź na skrzydle często musisz sobie samemu tworzyć sytuacje podbramkowe, i mimo tego, że ktoś napiszę, iż w Liverpoolu rozegrał tyle i tyle na tej pozycji to uważam, że się na nią nie nadaje, wystarczy zobaczyć jak to funkcjonuje w Brazylii, gdzie Cou gra za Neyem i na Mundialu był jednym z najlepszych pomocników turnieju. Czy wróci do formy? obawiam się, że w ataku, będzie mu o to bardzo ciężko, powinien częściej wchodzić do środka, gdy nie gra Arthur, czy Rakitić, z tym, że u Valverde będzie mu o to trudno, gdyż trener wymaga od pomocników zaangażowania w obronie, a Coutiho dość, że nie jest zbyt skory do powrotów pod własne pole karne, to nawet jak chce komuś odebrać piłkę to nie jest w stanie wyczuć kiedy wstawić nogę i to już widzę w każdym meczu, że łatwo go jest przejść. Reasumując nie wiem jaką rolę będzie u nas odgrywał, jak na razie nie daje tej drużynie kompletnie nic, pożyjemy zobaczymy.
1
Krytykowali i to mocno, a potem zamknął wszystkich buzie finałem Copa del Rey w 97 przeciwko Atletico, gdzie drużyna zaliczyła come back na wynik 5-4.
Polecam film na Netflix "Bobby Robson"
0
Taktyk
0
Dzięki wielkie ;)
0
Z takich seriali o zombie, na który lepiej poświęcić wolny czas?
"The Walking Dead" - 2010 czy "Z Nation"- 2014? może "Fear the Walkich Dead" 2015?
1
To ostrożnie z tym, żebyś drugą połowę pamiętał :D
0
Dawać mi tu ten meczyk i otwieramy browara, podkręcamy volume.
0
No nie wiem, ja osobiście widziałem tylko jedno do czego się odniósł, co się tyczyło odpisywania jednocześnie do kilku osób, ale... to był pomysł wrzucony w zakładce "Zgłoś sugestię" w 2015 roku i użytkownicy chcieli wiedzieć kiedy w końcu to wprowadzą.
0
A to był już taki przypadek, ze jakiś pomysł z LR został wprowadzony w życie? ja osobiście nie zauważyłem.
0
Wejdź w swój profil i wybierz opcję "Zgłoś sugestię" wtedy jaki by to pomysł nie był masz większe szansę powodzenia, na LR to takie komentarze pewnie nie są w ogóle brane pod uwagę.
P.S. da Ci to coś więcej, niż przewidywane składy gazet, które redakcja wkleja?
2
Jeśli tak jak mówisz jesteś laikiem, chciałeś sobie pograć dla fanu w przyjemną gierkę to dokonałeś złego wyboru, ta gra jest wymagająca i skierowana do ludzi, którzy szukają satysfakcji po długich męczarniach, nie ma takich gier dużo na rynku, więc wyjątkowo pechowo wybrałeś sobie grę :)
1
HP
1
Fakt, [na papierze] ładnie to wygląda.
8
Że co ? chyba jeszcze alko nie zeszło :v
1
Mam taką zasadę, że obstawiam wyłącznie Ligę Mistrzów.
0
Nie lubię żadnych lektorów bo całkowicie przekręcają dialogi w filmie, zupełnie inaczej odbiera się filmy z napisami.
0
Ty tam lepiej zobacz czy gdzieś za Tobą nie stoi.
10
A ja mu życzę jak najlepiej, nie jestem z tych co mu będą wytykać przeszłość do śmierci.
0
Nie, do Dnia Świra to nie mają, ale Wszyscy jesteśmy Chrystusami zobaczyć warto, Dzień Świra jest niepowtarzalny.
0
No chciałbym żeby tak było i to bardzo, bo czas odpowiedni by zacząć wdrażać przyszłego ŚN, ale taki zawodnik musi grać, za Malcoma też dali kilkadziesiąt baniek a uja gra.