1

Dziwne, ja jak kupuje grę to po to by mieć na czym postawić gorący talerz z obiadem, a ten będzie w nią grał ehh

0

To tylko takie porównanie byku, nie ma tutaj drugiego dna xd

0

Ta, a w 2030 podatki od oddychania, już całkiem ich wali na łeb.

2

To trochę tak jakbyś rzucał w drzwi samolotem z papieru

7

Noo taki ch**j jak cokolwiek ode mnie dostaną te złodzieje. Jak tylko coś takiego wejdzie to kończę subskrypcje i oglądam sobie przez szukajkę dopóki i tego nieopodatkują.

1

Dzisiaj pewnie już nie mają nastroju do tańca.

0

A to jednak nie będzie prowadził skrótów LM w Russian Today? przecież miała być premiera nie długo :v nawet już w polskim radiu o tym mówili, a teraz ich osika w ostatniej chwili i pójdzie trenować Real? xD

1

Bo wyłącznie do tego zdania się chciałem odnieść, jak ktoś będzie miał chęć to sobie znajdzie artykuł i przeczyta. Prawdą jest, że wina leży po stronie zarządu, brak transferów itd, ale prawdą też jest, że sam Ramos nigdy nie ma sobie nic do zarzucenia.

1

No i zaliczył asyste, gdyby partnerzy z tyłu nie popełnili kuriozalnych błędów to PSG by przeszło dalej i teraz nie było by tematu o słabym meczu Mbappe, proste

2

Dokładnie, śmieszny typek, drużyna jedną nogą za LM dostaje bęcki, a kapitan sobie kręci na trybunach materiał do kolejnego odcinka w swojej loży, wiadomo, żeby nie zszedł i nie zagrał jednak w takim momencie to powinien być chyba bardziej przejęty tym co się dzieje na boisku, a nie reżyserką, teraz jak mu to wypomnieli to zadziałał tzw automatyczny system obronny i "co oni wszyscy chcą ode mnie?" czyli jak zawsze kiedy coś mu zarzucano, kolejny gość z nabrzmiałym ego pozbawiony jakiejkolwiek autorefleksji do zmiany na lepsze.

1

No i w ogóle, że przecież mógł być szarym człowiekiem jak inni, ale nie, poświęcił takie życie dla drużyny i Pereza, luksusów xD

0

"– Wypłać mi kasę i odejdę! – miał także wrzasnąć Ramos. – Poświęciłem wszystko dla tego klubu, barw i nawet ciebie – dodał stoper. Kłótni z prezesem przysłuchiwali się wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego."

ooo coraz lepiej widzę :D

0

Pamiętam ten meczyk, w takich jasno niebieskich strojach graliśmy chyba, wyjazd.

edit: jednak u siebie wtedy graliśmy

2

Lubię go i nie czuję do niego urazy, popełnił błąd, ale nie jestem z tych co będą mu to wypominać do śmierci. Ogólnie życzę mu jak najlepiej.

2

Obejrzałem jeszcze raz, faktycznie, karny. Sugerowałem się tym co tam zapamiętałem z wczoraj, ale ewidentnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Bedąc obiektywnym to jak już wspomniałeś o asyście to powinieneś też wspomnieć o dwóch babolach, którymi zmarnował szansę na gola. Chodzi mi tylko o wczorajszy mecz. Ogólnie to zajebisty grajek jest, ale nie lubię zakrzywiania rzeczywistości.

2

To sobie ludzie, którzy już dawno przekroczyli pewną granice, a ten pierwszy powinien być skierowany na badania w trybie natychmiastowym nawet jeśli to troll.

0

Przeczuwałem to, teraz żałuję tylko, że nie postawiłem więcej na MU, ale i tak coś tam wpadło, szejk się znowu musi obejść smakiem, niech ociera łzy petrodolarami. Swoją drogą to ciekawe kiedy gwiazdy ataku przejrzą na oczy.

0

I kupon siedzi, dzięki MU mua!

1

hahahahaha

1

Chong jakiego ma mopa na głowie, on coś tu ustrzeli.

0

niezłe klopsy wali ten Young

0

A nie junajted?

0

MU bo mam na kuponie

1

Postanowiłem podejść na zimno i bez emocji, ale postawiłem, że MU wygra mecz. 300 do wyciągnięcia.

0

Otworzył by sobie jakiś kiosk, albo sklep monopolowy 24, a nie się uczepił tej TV i tak będzie pier*(()*** i strugał eksperta. Swoją drogą pasuje do białych idealnie.

0

MU strzeliło bramkę i przestało istnieć

3

Niektórzy widzę się spodziewali magicznej gry młodego pokolenia, tylko, że trzeba sobie raz na zawsze coś uświadomić. Przy tak wymieszanym składzie zawodników dostających szansę raz na pół roku to nie mowy o żadnym kolektywie, każdy gra co ma w duszy a porozumienia zero, równie dobrze można wziąć po jednym zawodniku z 11 różnych drużyn i kazać im grać ze sobą, efektem czego jest kopanina. To taki mecz na zasadzie, który się lepiej pokaże indywidualnie.

0

Ale przecież oni nie postanowili, że odchodzą tylko trener ich odsunął, to skąd w ogóle te porównania?, myślisz, że Enrique by nie chciał, żeby Gerard grał dalej?

Francja to ma akurat ten luksus, że ma jednocześnie zawodników młodych i TOP-owych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?