2

Po raz kolejny piszę, że nie chodzi mi o przeszłość, ani przyszłość tylko o teraźniejszość, gdzie kliku zawodników jest w dołku i przy braku Messiego byłyby męczarnie.

3

Inaczej ustawiona? Dembele grałby na prawej, a Coutinho na lewej i naprawdę nie trzeba być wróżbitą, żeby to wiedzieć. Przy obecnej formie Suareza i Coutinho to by było jak odbijanie się od ściany.

0

Ale ja nie piszę o tym co było tylko o tym co jest teraz, w tym momencie, przy obecnej dyspozycji poszczególnych zawodników, bez Messiego nie istniejemy.

2

No już widzę jaki byłby wynik, gdyby dzisiaj nie zagrał.

109

Najlepsze: Messi
Najgorsze: Że bez niego nie istniejemy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Według mnie jest bardzo solidny, na prawdę nie odczułem tak bardzo nieobecności Umtitiego przy grze Lengleta. Umtiti jest według mnie dużo lepszy, ale przede wszystkim niższy, bardziej zwrotny.

0

Haha piszą jakieś brednie, a na końcu zawsze Barca zaprzecza i dementuje, jak z tym Joviciem, że już niby doszedł do porozumienia xd

0

Znam ten ból, kiedyś dawno temu próbowałem połączyć jedno z drugim pewnego wieczoru, ale generalnie nie polecam takich mixów.

4

Piątek 18:00 a Ci o polityce :D, czas się wyluzować Panowie, piwko pstryk ;)

6

Zalewają mnie na FB jakimś shitem typu Kobiety Mafii 2, jedno oznaczę, żeby mi nigdy tego nie pokazywało to zaraz następne. Nawet do d^^y wejdą z tymi reklamami.

1

Contriatempo ogladąłeś? jak tak to polecam Strażnik, też hiszpański.

1

Podsumowując: chcesz być bezkarny? zostań politykiem.

4

To tyczy się nie tylko wiary, a wszystkiego, zobacz jak niektórzy tutaj próbują agresywnie przekonać drugiego do swoich racji na temat klubu. Wielu tak bardzo wierzy w swoją nieomylność, że nawet nie dopuszczają do siebie innych możliwości, dla mnie to ograniczenie umysłu i wyolbrzmiałe ego.

0

Ładny dzbanusz xd

1

Gyros, fryty i sos Tzatzyki

0

No tak, tylko jakoś w innych meczach np. w Lidze musieli i potrafili wychodzić spod pressingu, a tu nagle nie mogli, więc to nie była kwestia umiejętności tylko nastawienia do tego meczu, wszyscy zlekceważyli ten rewanż i myśleli, że mogą sobie grac na luzie, a tu Roma się rzuciła jak wściekły Pitbull i Barca w szoku, bezradna, przyciśnięta do ściany, wszystkie piłki w out.

0

Pomoc nie wychodziła z własnej połowy to i atak nie wychodził z własnej połowy, a obrona to tylko robiła co mogła, żeby jak najmniej ataków zakończyło się bramką, bo nas po prostu zamknęli, proste.

6

Jak to mówią "Najgorszy jest wiatr", bo nawet jak jest ciepło, a jest wiatr, to jest zimno xd

11

Może i słoneczny, ale pizga niemiłosiernie.

0

Sprzedam Uno.

2

Akurat Arthur z taką gra jak przed kontuzją to ma raczej pewne miejsce w składzie nawet jednocześnie z Rakiticiem, bardziej o De Jonga chodzi.

21

Myślę, że ten temat został na LR już wyczerpany do cna.

0

Suarez w obecnej dyspozycji może czuć się zagrożony, Walesa pomimo większej wagi specjalizuje się w strzałach z nożyc i słynie z ekwilibrystycznych zagrań.

0

Tak, tylko, że w tamtym meczu nawet najlepsza pomoc na świecie by nie pomogła, bo cała drużyna stała w miejscu, łącznie z Messim.

0

A ja zawsze myślałem, że linia defensywna jest najważniejsza, ehh

0

No kiedy by to nie wypadło to i tak mi lata koło .I. i czy to będzie wolne czy nie :)

0

Za rok wypada we wtorek :P

0

Jak dożyjemy

Wiem, domyśliłem się po "Dzień wolny dla Was"

0

Ale wiesz, że to wypada w niedziele? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?