16

Dziwnie napisałeś Cyberpunk 2077 :P

2

No na pewno nie Assassin, który wychodzi co roku.

0

A co ma piernik do wiatraka?

8

Ehh, szkoda nawet strzępić...

0

To zostało wyjaśnione już po zakontraktowaniu De Jonga.

6

Tak, ankietowanymi byli kibice, zgadza się.

1

Jakbyśmy grali w "Prva hrvatska nogometna liga" to spoko.

2

Miałem kiedyś 40, ale to już obraz się rozmazywał, leki, zimny ręcznik na czoło i jakoś zeszło.

1

Jesteś najlepszy, piękny i niegorszy od innych, uwierz życie ma sens, sukces jest w zasięgu ręki, myśl cały czas o milionie, a wkrótce będziesz bogaty :) [encyklopedia motywacyjna, wers nr. 3.]

19

I niegodnymi bycia Cules xd

1

Felipe Luis, Goetze, Pepe, szkoda, że nie mogę podać Ramosa bo to nr.1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie oszukujmy się, polski widz nie jest zbytnio wymagający, przyklaśnie na każdy podany syf, dlatego też seriale paradokumentalne typu "Ukryta prawda" opanowały wszystkie kanały. Wystarczy spojrzeć ile tego się porobiło
"Na ratunek", "Lombard", Dlaczego Ja", Ukryta Prawda", Pamiętniki z wakacji", Szpital", Pięlegniarki", "Szkoła" wymieniłem tylko jakaś część.

1

W ankietach i konkursach to biorę udział raz na rok, więc nawet bym o tym nie wspomniał, problem, że to jest wszędzie, czy chcę sprawdzić nr. przesyłki czy wysłać maila.

1

Nie wiem kto wymyślił to "Nie jestem robotem" ale niszczy tym mój spokój wewnętrzny.

0

Nasze nowe tritende.

0

Przywłaszczyłeś sobie cudzy komentarz z FB, o to ogryginał
"Do 9:40 to był taki piękny słoneczny dzień, nic nie zapowiadało takiej katastrofy...." :V

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Włączasz Insta ze zdjęciem, podnosisz monitor i zrzucasz na kompa, wiem nieśmieszne.

0

Inna sytuacja, Pogba się nie dogadywał z Mourinho, i gdy odszedł to po prostu odżył.

1

Guardiola to już przeminęło z wiatrem.

7

Obecnie Suarez, Coutinho, Busquest to cienie dawnych siebie, + kontuzje, więc fakt, na papierze nazwiska prezentują się pięknie, lecz rzeczywistość jest już trochę inna.

0

No teraz już rozumiem, dzięki! chcę Ci tylko przypomnieć, że to on trzymał zarząd i piłkarzy w niepewności, a nie na odwrót. Podczas gdy Bartomeu wielokrotnie podkreślał, że trener ma pełne zaufanie zarządu, EV twierdził, że jeszcze nie wie i nie podjął decyzji.

1

No myślę, że mogli się jeszcze wstrzymać z tą decyzją, przed nami kluczowy etap sezonu i tam dopiero wyjdzie szydło z worka.

1

No ale chyba nie ma już takich cudów jak na początku, co mi ziomek opowiadał i można się już chyba normalnie cieszyć klimatem.

0

Oho, ktoś tam wyżej ma Borussie w ulubionych to go zaszczypał rów :v dostali oklep 3-0 i do domu, proste.

2

Wczoraj przyinstalowałem "Kingdom Come: Delivernce" i zaraz po tym rozpoczęło się pobieranie łatki, która waży 24GB, więc myślę, że po czymś takim to wszystkie bugi zostały wyeliminowane :D, czy się mylę? nie miałem jeszcze okazji odpalić.

2

Tylko Barca a Bayern to na skrótach.

1

Dooobra chłopie, koniec rozmowy, możesz odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?