MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix
0
A nie wiem, nie jestem na bieżąco bo skorzystałem z pakietu Nc+ i Eleven.
0
Oho, nowa Marta rośnie ;)
1
Bo przeważnie chodzą płynnie, gdyż ciężko zdzierżyć ruski komentarz i większość ludzi szuka w polskim, angielskim, hiszpańskim.
0
No kto jak kto, ja to pierwszy raz widzę na oczy np.
1
Chyba obrazek się nie wczytał.
0
Po francusku "haczyk", po angielsku "szydełkować", więc nie wiem o co chodzi xd
1
No, niezły udziec :D
1
Polska, trudna język xd
4
Komentarz usunięty
0
Malcom mi tu przypomina Kevina Harta xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lyon 0 - 2 Barca
Bayern 1- 1 Live
0
Jak Arthur był zdrowy to był najlepszym pomocnikiem w naszym składzie.
1
Ogórkowa, Naleśniki
4
No nie ma co się nad nim pastwić, trzeba liczyć na to, że w najważniejszych meczach będzie grał lepiej, wiem, że obecnie irytuje wszystkich, ale taką samą kompilację popisów w tym sezonie można zrobić z zagrań Busiego lub Coutinho.
3
Pod względem umiejętności nie zamierzam mu umniejszać, jest na pewno w najwyższej TOP-ce i nie raz rozstrzygał wyniki na korzyść Realu w najważniejszych spotkaniach, ale dla mnie to po prostu boiskowy cham, który wydaje się być jeszcze z tego dumny.
17
A Cou jest w dobrej formie? Dembele przynajmniej daje szybkość na skrzydle.
1
Ohhh! My! God! incredible!
2
Nogi zanim nie nadążają, biega i odbija się o tych zawodników jakby był pod wpływem procentów, ewidentnie ostatniego czasu piłka przy nodze mu przeszkadza, pozostaje mieć nadzieję, że się poprawi bo tak czy siak będzie grać.
1
Chyba nie sądzisz, że na LM trener wystawi coś takiego xD, baa ! nawet w lidze takiego składu nie zobaczysz nigdy.
3
Uważam, że tak, jeśli faktycznie są tak głodni LM w tym roku jak to podkreślają od początku to akcji na pewno nie zabraknie, pytanie na ile pozwoli skuteczność.
0
Wszystko zależy od tego jak nasi podejdą do tego meczu, Lyon co prawda gra u siebie, ale bez kapitana i być może jeszcze bez jednego podstawowego zawodnika.
0
No ale właśnie przez to wszystkie piłki idą do Messiego, i jedyny element zaskoczenia to to w jaki sposób poda Leo. Potrzeba kogoś kto jak Artur potrafi zagrać dokładne podanie po ziemi przez pół boiska. (a umówmy się, że to nie jest defensor, tyle tylko, że się wraca) Widziałem, Suarez obecnie gra jakby był na boisku pod wpływem alkoholu, czasem mam wrażenie, że biegnie szybciej, niż jego nogi, plątają mu się. Całkowicie poza formą już od dłuższego czasu.
0
Ok, tylko nie dziwmy się potem, że oprócz Messiego nie ma kto podać otwierającego podania, tylko wszystkie zagrania ze środka pola idą do skrzydła na bok.
4
To wychodzi na to, że teraz u nas w pomocy wszyscy muszą być od defensywy :v już dwóch nie wystarczy.
1
Tak, Fakir pauzuje za kartki, Ndombele problemy ze stawem skokowym i występ pod znakiem zapytania.
1
Pożyjemy, zobaczymy.
1
No właśnie, że piłki to on traci jak gra na skrzydle i się wdaje w dryblingi jeden na jeden, inaczej by to wyglądało gdyby miał jedynie przytrzymać i szukać podaniem kolegów ustawionych wyżej, a nie ciskać się na bramkę między 3 obrońców, brazylijczyk jest świetnie wyszkolony technicznie i prowadzi krótko piłkę, więc porównywanie go do Suareza w tym aspekcie to gruba przesada.
0
Normalnie by zagrał Arthur, ale w obecnej sytuacji stawiałbym bardziej na Coutinho, który nawet pod formą jest bardzo ważny dla EV, a w środku może zagwarantować utrzymanie się przy piłce, ewentualnie może zaskoczyć (jak dla mnie) Alenią.