MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak naprawdę dopiero internet pokazał jacy ludzie chodzą po tej ziemi i ilu ich jest, jak to mówią "dawniej tylko rodzina i znajomi wiedzieli, dzisiaj wiedzą wszyscy"
0
Z tego co wiem to obecnie mają inne priorytety, nie wiem co dokładnie robią teraz, ale drugie w kolejności ma być jedna odpowiedź do kilku użytkowników jednocześnie, przynajmniej tak obiecał Robertinho.
2
Według niego to pewnie na każdej pozycji mają zawodnika TOP 1.
4
Koledze chyba chodziło, żeby zacząć trenować w jakimś klubie by zobaczyć chociaż w minimalnym przybliżeniu jak wygląda ten sport od środka, w praktyce nie tylko w teorii by mieć konkretną wiedzę przy swoich komentarzach. Tak ja to przynajmniej odebrałem, więc dla mnie te zdania się ze sobą łączą, jak najbardziej :)
1
A jak za tydzień też wyłączą? jeszcze nie ma się co cieszyć.
1
To ile Ty tych meczy widziałeś w wykonaniu tej drużyny, że mówisz zawsze? serio od 2009? :o
0
Ja Z3 Compact i też nie chcę innego.
0
Nie wiem co to jest ale na pewno to nie jest pluskwa.
0
Zapewne zostajemy przy 4-3-3 i Cou jest skazany na rolę rezerwowego skrzydłowego, tym bardziej, że przy teoretycznym składzie Messi, Dembele, Arthur, Coutinho, Suarez do zadań defensywnych byłby tylko Busi (w swojej formie*), bo Cou nie dysponuje czymś takim jak odbiór piłki, Arthur też nie jest od przepychania się barkami i odbioru, więc jest zagwózdka.
0
A nawet nie wiem, może faktycznie chciał trochę odsapnąć po klapie z MU i przyrobić trochę siana na spokojnie.
0
No z środka też może strzelać i nie musi się przy tym ścigać z prawym obrońcą na skrzydle bo sprinter to to nie jest.
0
No pewnie dlatego się zdecydował :)
1
Brazylijczyk jest stworzony do gry kombinacyjnej, klepka, pięta, wejście w pole karne, od czasu do czasu próba strzału z prawej, pojedynki szybkościowe na skrzydle, mijanie jeden na jeden wychodzi mu kiepsko, ja osobiście widzę go jedynie w środku.
0
No to Mourinho teraz będzie prowadził rosyjski program sportowy ze skrótami Ligi Mistrzów :) chyba się już chłop zmęczył.
0
Standardowo w okresie zimowym, zmutowane truskawki przy kasie i pomidory prawie, że przezroczyste o smaku wody kranowej, ale już bliżej, niż dalej do wiosny.
2
Padać nie padało, ale i tak pełno wody bo te śniegi puściły.
1
No i elegancko, u mnie też plusowo, no jedynie o pogodzie można pogadać pod takim postem ;)
0
No jak to Assassin, 100 misji typu przynieś, wynieś, pozamiataj.
11
Taa? i co tam jeszcze powiesz, zimno jest? :v
0
No wiesz, tak żeby dojechać z punktu A do punktu B to w porządku, tylko pakowanie w takie budżetowe auto alufelg mija się z celem moim zdaniem.
66
Po 6 latach w Hiszpani to człowiek nawet jakby nie chciał to by się nauczył :v
0
Na Hbo Go jest "Gra o Tron", "Detektyw", "Miasteczko Twin Peaks", "Rodzina Soprano", "Kampania Braci", "Prawo ulicy", "Gomorra" sama śmietanka, na Netflix też jest kilka świetnych seriali jak np"Breaking Bad" ale HBO pod tym względem miażdży.
0
Też myślałem, że chodzi o Ice Mana.
3
Bo sztab medyczny zezwolił a sam zawodnik wyraził chęć gry, jeśli te dwie rzeczy się zgadzają to dla Valverde sprawa jest prosta.
9
Ja bym jeszcze zrobił ruletę i się obudził xd
17
Brak Alby i Semedo na nowej pozycji, brak Arthura, brak Dembele od pierwszych minut, który wchodzi po kontuzji, Coutinho, Busquest, Suarez absolutnie poza formą, Messi, który się jeszcze oszczędzał po urazie, do tego mecz na obcym terenie z niewygodnym przeciwnikiem, który często przerywał grę faulem i jeszcze Vidal miał jakiś trefny mecz. WSZYSTKO TO się składa na ten remis.
0
Rabiot nie zagra, jest nawet info w #Tiki taka.
0
Ten też zaraz zniknie :)
9
Błaszczu w swoich najlepszych latach, zdecydowanie.
3
Też nie jestem jego zwolennikiem, ale mam świadomość, że jestem tylko obserwatorem i nie mam żadnego wpływu na to co tam się dzieje, nie będę sobie przez cały wieczór zatruwał umysłu trenerem bo i tak nic to nie da.