0

O Eleven Sport

0

Zdecydowałem się w końcu wykupić ten Eleven Sport i coś czuje, że Netflix zejdzie troszkę na boczny tor, w ogóle zajebiś*e, że jest taka Apka na Smarcie i nie trzeba oglądać na lapku.

1

PayPal to tylko dodatkowa opcja, najlepiej bezpośrednio na stronie Eleven Sport wybierz Utwórz Konto i tam wybierz formę płatności "Karta Płatnicza/debetowa", trzeba będzie podać numer karty i wypełnić dane.

Nie można zwykłym przelewem bo w ten sposób sobie mogą co miesiąc pobierać pieniądze dopóki nie zrezygnujesz ze subskrybcji, gdybyś zrobił jednorazowy przelew, nie mogli by tak robić, dlatego się nie da.

3

Pokazali, że piją, wyłudzają pieniądze i dymają laski (czyli prawdę) wystarczy, żeby wywołać burzę pośród naiwnych fanatyków.

1

No ja też nigdy nie przechodzę obojętnie ;)

5

Tu niektórzy mają ponad 2500 dni w serwisie, a jeszcze nie wiedzą że tam jest info na górze :P

0

Obydwoje geniusze, ale Messi lepszy, przez tyle lat na kosmicznym poziomie.

2

Różnica między nim, a Leo i CR7 jest taka, że oni są niewiarygodnie ambitni, sam talent to tylko namiastka sukcesu, nieustanny rozwój.

3

Eee, właśnie taki z jajem ;)

2

Wykupiłem dzisiaj przez stronę Eleven na kompie i zalogowałem się do aplikacji na Smart TV, wszystko śmiga pięknie.

1

Nie da się zapłacić za aplikację Eleven zwykłym przelewem, PayPal albo karta płatnicza/debetowa.

puyol_presidend5 - wykupiłem dzisiaj i dostęp miałem po minucie.

0

Jak masz Smart TV to aplikacja Eleven Sport, ja nie mam światłowodu i ogólnie z netem szału nie ma, a wszystko chodzi płynnie.

0

Nie zauważyłeś ostatnio poprawy? widać, że ma już coraz lepsze mecze.

0

czy warto? no proszę Cię, przecież to klasyk absolutny, oglądałem ze 3 razy.

6

Nawet jeżeli Messi nie zagra od pierwszej to na 1000 % w ataku Coutinho

0

Czyli ogólnie śmiało można podawać i się nie bać? bo już zamiast zakładać to konto na PayPal to wolałbym bezpośrednio przez Eleven uzupełnić te dane i z głowy.

Telefon to mam na kartę, 25zł/Mc bez limitu, to sobie mogą czyścić :P

0

No ja w dzisiejszym czasach mam pewne opory przed podawaniem jakichkolwiek numerów karty płatniczej i tym podobnych, nie znam się na tym za bardzo, nie korzystałem nigdy z PayPali czy innych pośredników płatniczych i byłbym dużo spokojniejszy płacąc staroświeckim SMS np., lub po prostu przelewem bankowym bez tworzenia zbędnych kont.

2

No, a nie? tworzenie konta na PayPal tylko po to żeby przelać tam pieniądze a później na Eleven, nr. karty, nr.buta, nr. f*ta, weryfikacja danych większa, niż na Fortunie.

0

Masz Eleven na NC+ czy samą aplikacje?

0

Mam na TV aplikacje Eleven ale z tego co widzę to nie można zapłacić za abonament ani SMS, ani zwykłym przelewem tylko jakieś cuda typu PayPal, Google Play czy podawanie numeru i danych karty płatniczej, krótko mówiąc:
NO JPRDL!

0

Ciekawe czy ktoś tą Argentynę w końcu poukłada jak należy.

0

„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

0

Po wynikach badań, które miał przejść dzisiaj.

1

Tiaaaa, także tego, no...ale że tyle śniegu napadało?

1

Wiesz, że niby takie ułatwienie bo nie trzeba wykonywać ruchu palcem w celu kliknięcia guzika od myszki czyli wersja dla opóźnionych.

3

Nie martw się, ja nawet nie podszedłem, a mam się dobrze.

3

Ja tylko przytoczę swój komentarz, który dodałem ostatnio.

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6994405.html

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No ładny

5

Tia w historii xD, pod warunkiem, ze się słucha rapu od 2010 roku, albo krócej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?