19

Powinien iść do ośrodka w Monachium, tam będzie miał spokojną starość.

0

Ale bezczelny, jak on śmiał tak kiwać, żeby nikt nie mógł odebrać, tak to oni się nie chcą bawić :D beka z tych gotujących się kosiarzy :v

0

Może akurat tutaj nikt, ale nie raz, nie dwa sapali, że takimi zagraniami okazuje brak szacunku rywalowi właśnie dlatego o tym wspomniałem, nie rozumiem typów, jak próbował w rogu boiska przerzucić nad ich głową piłkę podrzucając ją z miejsca piętami to białej gorączki dostawali, bo co? się pytam, co im nie pasuje?

3

Dokładnie, to brazylijczyk, oni mają widowiskowy football we krwi, chłopak cieszy się grą i tyle, za czasów Ronaldinho nikt nie sapał, że sztuczkami okazuje brak szacunku rywalowi (co za brednia swoją drogą).

0

Nagle 3585 Cules, na stronie

0

Klub albo znajdzie słabe ogniwo, albo będzie chciał zarobić, Vidal się nie kwalifikuje ani pod jedno ani pod drugie.

0

No ładnie, a jeszcze Dembski 21 lat, Lenglet 23 lata

0

Vidal spisuje się znakomicie, więc wątpię w to.

1

Barca nigdy nie zginie :) mamy tych poławiaczy pereł

1

Lato, jeśli w ogóle.

0

Najlepiej jeszcze niech mu zapiszą klauzule, że gra każdy mecz i tylko na ulubionej przez siebie pozycji. Rozumiem, ze fajny zawodnik i w ogóle, ale są granice rozsądku.

0

Lepiej, żeby to był żart

0

To tym bardziej będzie uprzywilejowany większa ilością spotkań (i słusznie), ale siłą rzeczy ktoś zostanie zepchnięty na margines.

0

I nie da się oszlifować ich wszystkich jednocześnie, ale to jest wyłącznie moje zdanie.

5

Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami żył chłopak, który nie mógł się przekonać do seriali i gdy wszyscy zachwycali się jakąś nową produkcją ja przechodziłem obok tego zupełnie obojętnie skupiając się wyłącznie na filmach pełnometrażowych dopóki...no i właśnie, póki nie zaciekawił mnie serial "Rodzina Soprano" głównie ze względu na tematykę, jako zagorzały fan klasyki typu "Ojciec Chrzestny", "Człowiek z blizną" itd. musiałem przynajmniej sprawdzić z czym to się je, wyobrażenie o serialu, jako przeciąganym tasiemcu al'a Moda na Sukces prysło już po kilku pierwszych odcinkach, gdzie gangsterski świat przeplatany humorem okazał się strzałem w 10. Dzisiaj jestem już po "Soprano Family", "Breaking Bad", "Gomorra", "Stranger Things", "Black Mirror", "Pit Bull", "Narcos: Mexico", "Z Archiwum X", "Limitless" i właśnie trafiłem na coś co odbiło się kiedyś szerokim echem, mianowicie "Prison Break" z 2005 roku, który mnie zassał już 4 odcinku i myślę, że zostanę z nim na dłużej i z tego co sprawdzałem to mam jeszcze spore zaległości co do innych równie dobrych produkcji, także trzeba nadrabiać :)

2

Tak, że za stary, imprezowicz i że będzie co chwilę miał czerwoną kartkę bo niby taki agresor. Ludzie bez wyobraźni.

9

Jak ktoś nie rozumie, że on ma być tylko uzupełnieniem składu, a nie zbawieniem na przyszłość to nie ma co się dziwić. Vidal jest doskonałym przykładem, że nawet zawodnik po trzydziestce może dać bardzo dużo drużynie choćby to miało trwać tylko sezon lub dwa.

4

Magda Gessler

0

"Kanał Audytywny", który się odbył na tym dwupiętrowym autobusie

1

No i pięknie, o to właśnie chodziło, każdy młody talent obecnie przyhamowałby z rozwojem przy Suarezie, który ma pewną pozycję w składzie i gra/będzie grał 90 procent meczy, na przynajmniej sezon potrzebny jest ktoś doświadczony, kto zaakceptuje rolę rezerwowego zmiennika. Do tej roli idealny wydawał mi się Falcao, ze świetną prawą jak i lewą nogą + znakomita gra głową jednak chłopak prawdopodobnie skończy w MLS, muszę przyznać, że klub znów po Vidalu pozytywnie mnie zaskoczył Princem bo jest to dobry technicznie walczak, typ piłkarza, który bardzo szanuje i jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi w naszych barwach. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że jest to opcja tymczasowa, jeszcze przyjdzie czas by rozbić bank na TOP. Vidal jest doskonałym przykładem, że nawet zawodnik po trzydziestce może bardzo pomóc drużynie i ma na to siły.

1

Nie, tą samą i nawet widać, ze mu się ręce wygięły od kopa z resztą piszą o tej sytuacji w artykule na głównej.

https://www.fcbarca.com/87404-ryzyko-biznesowe-przyszlosc-bez-rakiticia-i-niewidomi-na-zawsze.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

2

Najpierw to niech udowodnij, że jest w stanie rozegrać równie dobry sezon w Milanie wtedy można myśleć o lepszy klubach.

0

Kopnął piłkę ale przez rękę bramkarza.

1

Według mnie idealny, ale agent go oferował do MLS i tam pensje na pewno by miał lepszą, miałem jednak nadzieję, że chciał sobie do kariery dorzucić jakieś trofea.

5

Z tego co pamiętam to Prince był kiedyś pomocnikiem, jeszcze w Milanie bodajże grał na tej pozycji?

1

Pod warunkiem, że nie kopie go po rękach.

0

Tam jest znak zapytania na końcu, sam się chce dowiedzieć bo jestem ciekaw :)

1

Dariusz Maruszczak - Wiadomo z jakich przyczyn klub wykluczył transfer Falcao?

2

Przecież widać, że bramkarzowi ręce wygięło i to nie było czyste "dziubnięcie" piłki.

5

Leo prowadzi krótko piłkę, ma ją przyklejoną do nogi, a Dembele nie. W pierwszym sezonie zdarzało mi się Coutinho mylić z Messim ze względu na posturę i właśnie prowadzenie piłki, ale Dembski nie, ma inny styl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?