2

Mnóstwo ludzi pisało do niego by nie rezygnował i udostępniało #MUREMZAOWSIAKIEM, więc to na pewno miało wpływ na zmianę decyzji.

2

Kubacki nowy rekord skoczni!!!!

0

Oglądał ktoś serial "Homeland" lub "The Sinner"? warto się w to wpuszczać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najpierw trzeba wejść na to boisko :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Łoo Panie, luksus na podniebieniu :) też chce

0

Który masz rok? 2048 ? xD

3

Już samym tym, że zatrudnił osobistego fizjoterapeutę, który ma mu pomóc w przygotowaniu fizycznym by walczyć o 1 skład dodatkową pracą, takie właśnie rzeczy się szanuje bo widać, że się nie poddaje mimo tego, że jest pomijany i mam wrażenie, że nie lubisz tego zawodnika wyłącznie dla tego, że nie podpasował Valverde.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Denis zostaje do końca kariery, będzie robił atmosferę.

0

A Ty pierwszy raz w internecie jesteś? czy jak?

3

Del Piero 10, Juventus i jeszcze miałem Citko

0

Gdybyś między słowo "grał", a "Chumi" wstawił "między innymi" to by miało większy sens bo nie grał obok Pique i Alby tylko Murillo i Mirandy.

0

Głupkowa - Wysyp żywych trupów, Dom bardzo nawiedzony, How High
Kryminalna - Przekręt, Porachunki
Familijna - Był sobie pies, Jutro będziemy szczęśliwi
Romantyczna - To właśnie miłość, Brzydka prawda

0

Głupkowata, familijna, romantyczna czy kryminalna?

0

Tak, miałby powiedzieć "niestety nie dopatrzyliśmy tego, ktoś popełnił błąd". Może też palić głupa czym zrobi z siebie idiotę kompletnego, bo dobre imię klubu można kryć, jeżeli ma się pewność, że prawda nie wyjdzie na jaw, a tu wyjdzie bardzo szybko no ale zobaczymy jak to się potoczy.

6

Tyle, że oni nawet tego nie sprawdzili, Mundo się pierwsze zesr*(&o

0

Czyli jeśli nas wyrzucą, to on dalej będzie utrzymywał, że nie popełnił błędu? no tym to by sobie dopiero poprawił PR.

3

Akurat o Messiego to Ty się nie martw.

2

No to chyba zdaje sobie sprawę z tego, że jak odpadną to i tak się skompromituje twierdząc, że szczegółowo przyjrzeli się sytuacji. Nie sądzę, żeby brnął w coś takiego.

1

Mamy takich zawodników w pomocy, że spokojnie może sobie chłopak odsapnąć i nabrać motywacji, bo ostatnio wydaje się jakiś wypalony.

0

Valverde mówił wczoraj, że zanim wystawił Chumiego dokładnie przeanalizowali taką możliwość i są pewni, że działali w sposób poprawny, więc chyba raczej wie co mówi, chcą składać zażalenia to niech składają, mają prawo.

46

Ja tylko od siebie napiszę tak

Dembele dzisiaj oglądałem z wielką przyjemnością, jakże dojrzale zagrał Francuz, na prawdę świetnie funkcjonuje współpraca w ataku, widać, że jest chemia z Leo i Cou. Co do Arthura to stwierdzam, że jemu się nie da odebrać piłki bez faulu, wygina się z tą piłką jak guma, po prostu majstersztyk i bez wątpienia wspaniała przyszłość naszej linii pomocy no i Vidal, ten gość jest wszędzie, on chce i odebrać i strzelić, podejrzewam, że nawet przy niekorzystnym wyniku 0 do 5, gdzie każdy by tylko marzył o tym by zejść już do szatni on by dalej tam biegał i stosował pressing, nie do za-je-cha-nia! Lenglet również baardzo mi się podobał, pewny i zdecydowany, daje poczucie bezpieczeństwa, wpasował się pięknie pod nieobecność Umtitiego. Leo nie schodzi ze swojego poziomu, co prawda mecz rozpoczął od kilku strat, ale później było tylko lepiej i lepiej, czysto teoretycznie, ale gdyby każdy kończył kluczowe podania od Messiego to te wyniki co drugi mecz byłyby hokejowe. Podsumowując, bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, szybko zleciało.

0

Zagrał bo został powołany do pierwszego składu, to nie on decyduje.

2

Dla wszystkich co chcą link do meczu

0

To zależy, ogólnie cały serial jest brutalny, w sensie, że każda egzekucja jest bardzo autentyczna bez kompromisów, widz wszystko widzi każdy szczegół, ale nie każdy odcinek taki jest, pierwsze 5 odcinków jest w miarę spokojne :) później trup pada gęsto.

0

Gomorra, Pitt Bull, Breaking Bad

0

Czyli Malcom i Cillessen to nie są rezerwowi bo grają mecze na treningach z pierwszą drużyną? dobrze rozumiem?

1

No i to jest wyważona rotacja, 2-3 zawodników, a nie 6-7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?