0

"Musi nauczyć się wygrywać powietrzne pojedynki ?" czy on wie na temat jakiego piłkarza rozmawiają? chyba mu się z Chumim pomyliło.

1

Kimmich

3

No co, ma chwilowy kryzys i nie ma co dramatyzować.

5

Nie, bo to wychodzi 1, góra 2 kielony na mecz. Nie opłaca się szkła brudzić.

27

Kiedyś piłem z ziomkiem kielona co bramkę w...piłkę ręczną ( Polska z kimś grała jeszcze za Wenty), końcówki meczu nie pamiętam.

0

I najlepiej jeszcze, że ma grać w każdym meczu.

0

Spadki formy miewa każdy piłkarz i jestem przekonany, że Coutinho prędzej czy później będzie odgrywać kluczową rolę, mi w ogóle nie jest szkoda, że daliśmy za niego 150mln bo wiem co to jest za piłkarz i na co go stać, to, że aktualnie dopadł go kryzys to absolutnie nie znaczy, że był błędem transferowym, wręcz przeciwnie, był znakomitym posunięciem zarządu, ale musi walczyć o miejsce w składzie jak każdy inny zawodnik bo liczy się wyłącznie dobro zespołu.

10

Aha czyli chcą sobie go a darmo przetestować, a później MOŻE go wykupią :v Co oni z choinki się urwali?

0


Cillessen
Semedo, Murillo, Lenglet, Miranda
Alena, Busi, Athur/Vidal
Malcom, Dembele, Coutinho

3

De Jong oczywiście bardzo cieszy, ale dalej uważam, że priorytetem jest środkowy napastnik, gdzie obecnie nie ma żadnej alternatywy.

1

W rzeczywistości to tak nie działa.

0

Powinien pracować nad tym, by odzyskać formę, a nie kwestionować decyzję trenera, każdy chce grać, tu jest rywalizacja, a nie pastwisko świętych krów.

1

Dobrzeee, jak ma tylko środki to tropić wykolejeńca i zakopać tylko razem z głową.

1

Csss xD A kogo to? co on będzie? :v

0

Oni są jak typ grzebiący po koszach w Lidlu w poszukiwaniu czegoś za pół darmo, rozumiem rozsądne dysponowanie finansami, ale to jest po prostu dziadowanie. Ciekawe jak to widzą kibice Bayernu.

2

Polityka Bayernu pt." Jak z g.....a, ukręcić bat", myślą, że będą się tak wiecznie ślizgać po kosztach.

11

W połączeniu duet "Młode światło" można rozumieć jako "młodzi, niosący nadzieję na przyszłość" xD

0

Grałem w 14 pozycji z tej listy ;)

0

Górę z pomocników już mamy usypaną, ale nadal nie mamy napastnika.

0

Przez te wszystkie lata co u nas grał (2014/15, 2015/16, 2016/17, 2018/19) w pierwszym zespole strzelił w sumie 12 bramek, Paco (2016/17, 2017/18) 15 bramek, ale potrzebował na to 2 sezonów, a nie 4, gdzie to przede wszystkim Munir przez 4 lata kompletnie nie zrozumiał jak gra Barcelona i nie potrafił się odnaleźć na boisku, każda piłka do niego równała się strata akcji czego zwieńczeniem jest właśnie obecna sytuacja, gdzie jest na wylocie. Absolutnie nie ten poziom jak na FCB, oczywiście według mnie, każdy to może widzieć po swojemu.

0

Może się teraz trochę zbłaźnię, ale to nie jest przypadkiem ta karta, którą wyciągam hajs z bankomatu? xD

1

z Munirem za każdym razem zespół grał w 10, całkowicie bezproduktywny, zagubiony jak dziecko we mgle, tyle setek co on zmarnował to jest dramat. Paco miał o wiele lepsze wejścia, i z tego co wchodził to 15 bramek ustrzelił (LL, PK, LM) , potrafił też celnie podać w przeciwieństwie do Munira. A jaki ma potencjał pokazał już w Borussii, gdzie w 15 meczach ma 12 trafień, dla porównania Munir w Alaves 13 w 37 meczach. Jednak to na Hiszpana postawił trener.

0

No przyznam, że nie podoba mi się podawanie danych karty itd, ale i też jej nie mam właśnie, chyba na prośbę w banku mogę dostać taką debetówkę, ale do tej pory załatwiałem wszystko poprzez przelewy.

0

Ehh dzięki, ale w ogóle chore, że nie mogę po ludzku zwykłym przelewem zapłacić za to Eleven.

0

Panowie mam takie pytanie, zaopatrzyłem się ostatnio w nowe TV i na Smart jest aplikacja Eleven Sport, tyle że rejestrację trzeba przeprowadzić na PC i tutaj mam problem, bo płatności można dokonać wyłącznie poprzez podanie danych karty płatniczej/debetowej typu Visa/MasterCard/AmericanExpress lub poprzez Paypol i właśnie moje pytanie dotyczy tej drugiej opcji, na czym to polega dokładnie? z tego co czytałem to zakładam konto na PayPol, ze swojego konta bankowego robię przelew na PayPol i stamtąd dopiero płacę za Eleven, ale czemu jak wybieram opcję Utwórz Konto PayPol to wyskakuje coś takiego? ogarnia ktoś?

https://zapodaj.net/images/8561118fd0bf5.png

0

Dajmy mu już po prostu odejść, i tak nie grał, a wkrótce będzie w innym klubie, więc nie wiem czy mu to robi jakąś różnice. Dla mnie ten zawodnik to był błąd od samego początku.

2

"Gomorra", bo aktorsko bije na łeb wszystko inne, potem BB i Rodzina Soprano.

4

Zwykły mecz Messiego to tak jak dla reszty najlepszy w karierze. Pamiętam 5 bramek w LM przeciwko Leverkusen,
kosmos.

"Do składu Barcelony wrócił Leo Messi. Argentyńczyk przed spotkaniem emanował spokojem, jeszcze w tunelu prowadzącym na płytę boiska beztrosko popijał wodę z butelki."

2

To wejdź w ten link

3

No najlepszy to chyba ten dla seniorów, prosty z dużymi przyciskami i niedrogi tylko, że bez klapki one są.

Albo taki z klapką, też wersja dla seniora, teraz znalazłem.
https://allegro.pl/telefon-komorkowy-dla-seniora-maxcom-mm824-klapka-i7058739788.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?