0

Chopin, Absolut

0

Możesz zobaczyć czy się jakiś nie utworzył automatycznie trochę wcześniej, niż czwartek.

0

Start > Wyszukaj "Przywracanie systemu" i przywrócisz tylko i wyłącznie jeśli były utworzone jakieś punkty przywracania.

12

W 100 procentach zasłużona wygrana Japończyka i nie wiem, w czym problem?

0

Barking na Starym Rynku, tylko też trzeba powiedzieć.

0



1


1.Piłka nożna
potem długo, długo nic i...

Siatkówka/Skoki/Boks/MMA/Piłka ręczna/Snooker wszystko z tego chętnie obejrzę.

0

Soundtrack

1

Życie

0

GoT na pewno ma swoje smaczki, nie bez powodu ma tylu wyznawców, ale mi nie podchodzi, to pasmo ciągłych intryg jakoś nie zapiera mi dechu w piersiach, a wręcz przeciwnie bo męczy :D chyba nie tego szukam w serialu.

1

O widzisz, Kevin Spacey w roli pierwszoplanowej, to może być strzał w 10 ;)

0

Naprawdę warto postawić to przed innymi pozycjami, nie zawiedziesz się jeśli lubisz mocne, realnie odwzorowane kino na temat włoskich grup zorganizowanych, a gra aktorka miodzio.

0

Też próbowałem, ale w ogóle nie mój klimat, Breaking Bad np. pochłonąłem jednym tchem, a jeśli chodzi o grę aktorską to największe wrażenie zrobiła na mnie Gomorra, też genialny.

0

Ale tam co niektórym to ładnie się zatarła granica między rzeczywistością, a fikcją :O obłęd

0

Długo się przed nim wzbraniałem, ale chyba trzeba będzie sprawdzić kilka odcinków.

0

Obejrzałem takie seriale jak "Rodzina Soprano", "Breaking Bad", "Black Mirror", "Gomorra", "Stranger Things", "Narcos" i nie wiem za co się teraz warto zabrać, może coś mi podpowiecie?

P.S. Intrygi z "Gry o Tron" mnie nie wkręciły, w "Dark" mówią po niemiecku, więc również odpada.

4

Nie długo jak kupisz grę to trzeba będzie jeszcze zapłacić, żeby ją zainstalować na królewskiej konsoli, bo stwierdzą, że mają za mało miliardów. I pewnie znaleźli by się tacy co by zapłacili :v

0

Na streamie w języku angielskim.

0

Śmieszny teatrzyk ze śmiesznymi marionetkami Solorza, którym się wydaje, że uczestniczą w czymś fantastycznym.

7

Heh teraz się będą kredkami rzucać jak dzieci w przedszkolu, "Igrzyska ważniejsze!", "nie, bo Mistrzostwa Świata!" xD

1

Wyłączyli chłopa w połowie słowa i wywalone xD Jaki to jest śmieszny teatrzyk.

2

Wejdź sobie w zakładkę, "filmy uznane przez krytyków" i coś sobie wybierzesz bo za dużo tego jest żeby wymieniać.

0

xD xD xD z całym szacunkiem dla szefuńcia.

0

"Myślę że Rabiot da rade przejąć obowiązki Ivana" - nie brzmi to jakbyś miał na myśli Rabiota na ławce, biorąc pod uwagę, że Ivan to od bardzo dawna nietykalny zawodnik pierwszego składu.

0

I jaką Umtiti miał konkurencję na tej pozycji, gdy przychodził?

PS Arthur nadal nie jest topowym graczem i często siedzi na ławce.

2

Ja nie mam żadnego problemu, pytam tylko dlaczego sądzisz, że nowy zawodnik z innej ligi, który obecnie nie gra i nie jest jakimś topowym graczem będzie w hierarchii przed Vidalem czy Arthurem.

1

Serio myślisz, ze przyjdzie i wskoczy w miejsce Rakiticia?

0

Wszystko się zgadza, nawet takie drużyny jak Crvena czy CSKA potrafią wygrać z Live czy Realem, ale...takie rzeczy dzieją się najczęściej w grupie i zazwyczaj nigdy nie zdarzają się dwa razy bo umówmy się, gdyby taka Crvena miała zagrać z Liverpoolem 10 razy to ile z tego by przegrała? co do takich meczy jak np. ManC-Live, czy PSG-Bayern, Real-Barca to są to zespoły grające na tym samym poziomie i ewentualna wygrana często wynika z aktualnej dyspozycji i formy danego zespołu, dlatego w takich meczach nie ma dla mnie faworyta i nigdy nie będzie o ile pierwszy garnitur nie wychodzi przeciwko 8 rezerwowym i 3 podstawowym, załóżmy Legia gdyby się jakimś cudem dostała do fazy grupowej LM i miała mecz przeciwko City? wiadomo, wszystko się może zdarzyć, ale jest to bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobne.

2

Ale jakich innych rozwiązań? bo jakoś sobie nie wyobrażam kompletnej drużyny bez dwóch ŚN. Póki co Messi gra na pozycji Suareza kiedy temu coś dolega, ale odpukać, załóżmy, że obydwoje dostają kontuzji i co wtedy? kto tam zagra Dembele czy Malcom? czy będziemy grali bez napastnika jak Hiszpania w 2012?

10

Co nie zmienia faktu, że po odejściu Munira nie będziemy mieli nawet rezerwowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?