MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie był na Wigilię i starczy.
1
Trochę taki w piwnicy robiony, ale grunt, że mu się dobrze nosi.
0
Ktoś RDR2 Online?
0
Ja grałem i jest świetna, po pierwsze takiej grafiki na konsoli jeszcze nie widziałeś, a po drugie znakomicie oddany klimat świata futurystycznego i konfliktu między ludźmi, a androidami. Tylko i wyłącznie od Twoich decyzji podjętych podczas rozgrywki zależy jak się skończy historia, ogólnie dużo dylematów moralnych co sprawia, że gra po prostu wciąga.
0
Oczywiście, że tak.
Na Allegro kupisz za 220zł nową lub używkę w idealnym stanie za 180zł.
0
Mbappe, De Ligt, De Bruyne.
1
Yyy efekty np. ?, na tamte czasy to był kosmos tak jak nakład pieniędzy przeznaczonych na ten film. Wtedy nie było "Avatarów" czy "Avengersów".
0
No "Żółty szalik" klasyk, ale pamiętam jeszcze "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Pod mocnym aniołem", "Ćma barowa", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" i "Pod wulkanem".
0
Forbidden Colours? teraz już tak :) bo przyznaję, że nie znałem wcześniej, zapomniałem dodać w poprzednim komentarzu jeszcze
"Łowcę Androidów"
0
Ja to uwielbiam, z filmu "Pod osłoną nieba"
"Człowiek z blizną"
"Requiem dla snu"
"Drużyna pierścienia"
"Dawno temu w Ameryce"
"Ojciec chrzestny"
1
Bede grał w gre, Red Dead Redemtion 2
0
Kaliber 44 Księga Tajemnicza. Prolog
7
On chyba naprawdę wierzy w to, że jest kimś lepszym od innych bo pije zagraniczną whiskey za 340 :V nie burzmy mu tej iluzji, zapewne jeszcze sika szampanem Cristal i wypróżnia się kawiorem.
1
To się chociaż dowiemy od kogo miał.
0
Dobrze, tylko bądź w domu jeszcze przez 10min.
3
Witam, 3 Komisariat Policji, można więcej szczegółów?
3
Dopiero na studiach zacząłeś pić? amatorka.
1
Chyba odpowiedziałeś nie temu co trzeba :V
1
Jakbyś szukał rękawiczek to są w chlebaku przy lodówce.
0
Ja osobiście też nie miałem okazji poznać.
0
Roberto Carlos 3 karty, 86,88,91, Rui Costa 85,88,90, Deco 85,87,90....Moore 92 :v
0
No dobra Ty, ale Pelle, a Moore? to jak bym porównał Krychowiaka do Busquetsa, przepaść.
0
No to niezłe kody.
0
Porównujesz gościa, który się zapisał w historii footballu do piłkarza, którego większość nawet nie kojarzy z nazwiska?
0
Wpisałem w google, pierwsze z brzegu, odpowiedź "Musisz mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold - najtaniej kupic kod w sklepach lub na Allegro. Cena to około 130 zł za rok lub 50 zł za 3 miesiące."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powiem Wam coś, z dwójki Iniesta, Xavi w roli trenera widzę Puyola, ale mam 50 procent szans bo ja chcę, a on nie.
0
Gdyby wrócił to na pewno bym nie płakał, ale obecnie nie widzę potrzeby.
0
Jakbyś to pytanie wpisał w google, to odpowiedź byś miał w tym samym momencie.
1
Moore 92 overall? coraz lepsza ta fifa :v