0

U mnie był na Wigilię i starczy.

1

Trochę taki w piwnicy robiony, ale grunt, że mu się dobrze nosi.

0

Ktoś RDR2 Online?

0

Ja grałem i jest świetna, po pierwsze takiej grafiki na konsoli jeszcze nie widziałeś, a po drugie znakomicie oddany klimat świata futurystycznego i konfliktu między ludźmi, a androidami. Tylko i wyłącznie od Twoich decyzji podjętych podczas rozgrywki zależy jak się skończy historia, ogólnie dużo dylematów moralnych co sprawia, że gra po prostu wciąga.

0

Oczywiście, że tak.
Na Allegro kupisz za 220zł nową lub używkę w idealnym stanie za 180zł.

0

Mbappe, De Ligt, De Bruyne.

1

Yyy efekty np. ?, na tamte czasy to był kosmos tak jak nakład pieniędzy przeznaczonych na ten film. Wtedy nie było "Avatarów" czy "Avengersów".

0

No "Żółty szalik" klasyk, ale pamiętam jeszcze "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Pod mocnym aniołem", "Ćma barowa", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" i "Pod wulkanem".

0

Forbidden Colours? teraz już tak :) bo przyznaję, że nie znałem wcześniej, zapomniałem dodać w poprzednim komentarzu jeszcze
"Łowcę Androidów"

0

Ja to uwielbiam, z filmu "Pod osłoną nieba"



"Człowiek z blizną"


"Requiem dla snu"


"Drużyna pierścienia"


"Dawno temu w Ameryce"


"Ojciec chrzestny"

1

Bede grał w gre, Red Dead Redemtion 2

0

Kaliber 44 Księga Tajemnicza. Prolog

7

On chyba naprawdę wierzy w to, że jest kimś lepszym od innych bo pije zagraniczną whiskey za 340 :V nie burzmy mu tej iluzji, zapewne jeszcze sika szampanem Cristal i wypróżnia się kawiorem.

1

To się chociaż dowiemy od kogo miał.

0

Dobrze, tylko bądź w domu jeszcze przez 10min.

3

Witam, 3 Komisariat Policji, można więcej szczegółów?

3

Dopiero na studiach zacząłeś pić? amatorka.

1

Chyba odpowiedziałeś nie temu co trzeba :V

1

Jakbyś szukał rękawiczek to są w chlebaku przy lodówce.

0

Ja osobiście też nie miałem okazji poznać.

0

Roberto Carlos 3 karty, 86,88,91, Rui Costa 85,88,90, Deco 85,87,90....Moore 92 :v

0

No dobra Ty, ale Pelle, a Moore? to jak bym porównał Krychowiaka do Busquetsa, przepaść.

0

No to niezłe kody.

0

Porównujesz gościa, który się zapisał w historii footballu do piłkarza, którego większość nawet nie kojarzy z nazwiska?

0

Wpisałem w google, pierwsze z brzegu, odpowiedź "Musisz mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold - najtaniej kupic kod w sklepach lub na Allegro. Cena to około 130 zł za rok lub 50 zł za 3 miesiące."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powiem Wam coś, z dwójki Iniesta, Xavi w roli trenera widzę Puyola, ale mam 50 procent szans bo ja chcę, a on nie.

0

Gdyby wrócił to na pewno bym nie płakał, ale obecnie nie widzę potrzeby.

0

Jakbyś to pytanie wpisał w google, to odpowiedź byś miał w tym samym momencie.

1

Moore 92 overall? coraz lepsza ta fifa :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?