31

Może kiedyś komuś tak mówił, ale umówmy się, że jeszcze kilka tygodni temu nawet mu się nie śniło, że będzie tu trenował.

1

Alfabet Mafii

5

U nas się na to mówiło strzał z pół voleya.

0

Szybko szybko, kto pierwszy ten lepszy :v

0

Będzie na jesień 2019, ja już czekam od 2015 roku bo wtedy pomysł został zaakceptowany, jak widać od zatwierdzenia do realizacji długa droga.

https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/315192-fcbarca-com/suggestions/10205859-tagowanie-użytkowników

4

Albo Turan co łamie nosy i biega z klamką.

1

Jak nie ma jak jest

1

Szantażuje, żeby wypłacił rekompensatę bo inaczej idę do gazet.

0

Jak przejedziesz ręką po włosach to ustoją z 30min, może dłużej ;)

0

Sony Xperia

25

Coś czuję, że jak do nas przyjdzie to będą z nim i jego matką problemy, że za mało gra, że to, że tamto.

1

Ogólnie się zgadzam, że nie chodzi o to by piłkarze ryzykowali swoim zdrowiem, wyzywali się i pluli na siebie, tylko, że....MMA to też zawody sportowe ;)

0

Jak jesteś w stanie go później poskręcać do kupy, żeby się nie rozleciał to da radę, ale jednak polecam serwis.

1

"Reklamację sobie załatwiłeś z armii i cwaniaczek jesteś, ale na kompanii byś zdechł pierwszego dnia. I na gębę nic nie wyjaśnisz! W armii wszystko jest proste! Żony są w domach, a *&^%$ za płotem i trzeba być człowiekiem, a nie ścierką!" xD MEGA

0

U nas w tym momencie to by się właśnie przydał taki Falcao na sezon/dwa, doświadczony, niedrogi, ligę hiszpańską zna i na ławce rezerw by nie marudził, a Suareza, który jest jak na razie nietykalny by odciążył w razie "W", czy to w LL czy LM, później wyłożyć już większą kasę na kogoś z myślą o pierwszym składzie.

20

To była tylko kwestia czasu, od początku powtarzam, że to nie jest napastnik na Barcelonę, 80 procent jego decyzji na boisku jest błędne i zespół po jego wejściu gra praktycznie w dziesiątkę.

4

4

Ogólnie każdy głośny news jest publikowany na LR z prędkością światła, ale widzę, że niektórzy próbują czasem zaskoczyć nawet 24h później xD spoko, może ktoś jeszcze nie wie :p

0

Aaa widzisz, faktycznie xD

1

Miałem się ostatnio z tym bawić, ale byłem trochę zajechany po robocie, a potem zapomniałem :P

37

Messi: chłopak na piątkę ;)

5 x ZP
5 x ZB
5 x Król Strzelców PH
5 x Król Strzelców LM
5 x Drużyna roku według L'Équipe

Mam nadzieję, że w tym sezonie sięgnie również 5 raz, po zwycięstwo LM.

0

Nie długo może braknąć tych liter w nazwisku xd

1

Wyprzedziłeś o sekundę. xd

4

Myślę, że jego spojrzenie na tego piłkarza już nie ulegnie zmianie biorąc pod uwagę wszystkie wpisy jakie przeczytałem na temat Malcoma od tego użytkownika. Najpierw było, że nie spełnia oczekiwań na treningach dlatego nie jest powoływany, teraz jest, że się nie potrafi odnaleźć na boisku, później będzie, że gra zbyt egoistycznie, ZAWSZE coś będzie. Kolega się chyba za bardzo wczuł w swój avatar.

1

Jak dla mnie to NC+

2

Może i odejdzie, ale na pewno nie do Chin, to Ci już mówię od razu.

0

O ile idziesz, że tak się nie stanie?

1

Obawiam się, że to by mnie przerosło.

0

Uwielbiam gośca, ale pamięta ktoś tą symulkę? xD

0

Ciekawe, czy w marcu też będą w stanie pokonać każdego, z resztą jeśli Barca wejdzie odpowiednio w mecz i złapie swoją płynność to nawet przy obecnej formie Lyonu byłbym spokojny o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?