MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beka powiadasz, a z czego konkretnie? możesz rozwinąć?
0
Koncert Dr.Dre i Snoop Dog z hologramem 2pac-a ....Ciary za każdym razem.
3
Żelazko jest na prąd :v chociaż ciągnie mniej, niż indukcja :D
3
I gotować obiad nad świeczką.
18
Taki piłkarz potrzebuje minut, szczególnie, że mógłby zdobyć w końcu zaufanie trenera.
1
Jedziesz myszką do samej góry strony, wchodzisz w zakładkę SKLEP, wybierasz język Polski, mężczyźni, koszulki klubowe. Ta daaam i jest.
1
A ja piję tą wodę w której się gotują xd
0
Teraz tak skacze bo pozbył się zbędnego balastu.
1
Zależy jaka, kontuzja kontuzji nie równa.
1
Paski oryginalne sobie kup, około 100zł, w tydzień wybieliłem o kilka tonów.
2
Ale to śmiesznie wygląda jak ktoś "ja, my, mnie, mój, nasz" pisze z dużej litery, sorry, że się czepiłem :P
2
Ja mam takie polecam
https://allegro.pl/buty-meskie-adidas-terrex-swift-solo-d67031-r-43-i7596760968.html
3
Nie od dziś wiadomo, że tam wały idą epickie.
0
Równie dobrze można komuś ulepić Puchar ze sreberka śniadaniowego typu Jan Niezbędny :v
0
Też się nie spodziewałem, szczególnie przed Ronaldo Nazario.
0
Ta nagroda obecnie znaczy tyle co puchar ze sreberka śniadaniowego.
1
Jeśli jest w ogóle takie miejsce w trybie swobodnym to sprawdź w Saint Denis. Bo reszta to tylko na małe stawki. Daj znać jak będziesz grał online.
1
I do not think so :v
0
xD
https://www.facebook.com/adam.kenson/videos/1996974470358078/?sk=h_chr
0
Aa nie powołał go w ogóle, to sorry.
0
Valverde wczoraj mówił na konferencji, że Vidal i Arthur będą dzisiaj normalnie trenować.
2
Taki jak według ASa tylko Arthur za Rakitića.
0
Do Świąt to jeszcze może być metr śniegu.
0
Świerzak-debiutant
2
Dramat.....
2
Sama się głowa kiwa do tego
1
Postawiłeś trenera w złym świetle, a to działa tutaj jak płachta na byka.
0
Dobrze, przepraszam :))
1
No i taka prawda. Przecież to jest jakieś nieporozumienie co oni grają.
7
Dzban pełny kompotu z Mirabeli.