0

Beka powiadasz, a z czego konkretnie? możesz rozwinąć?

0

Koncert Dr.Dre i Snoop Dog z hologramem 2pac-a ....Ciary za każdym razem.

3

Żelazko jest na prąd :v chociaż ciągnie mniej, niż indukcja :D

3

I gotować obiad nad świeczką.

18

Taki piłkarz potrzebuje minut, szczególnie, że mógłby zdobyć w końcu zaufanie trenera.

1

Jedziesz myszką do samej góry strony, wchodzisz w zakładkę SKLEP, wybierasz język Polski, mężczyźni, koszulki klubowe. Ta daaam i jest.

1

A ja piję tą wodę w której się gotują xd

0

Teraz tak skacze bo pozbył się zbędnego balastu.

1

Zależy jaka, kontuzja kontuzji nie równa.

1

Paski oryginalne sobie kup, około 100zł, w tydzień wybieliłem o kilka tonów.

2

Ale to śmiesznie wygląda jak ktoś "ja, my, mnie, mój, nasz" pisze z dużej litery, sorry, że się czepiłem :P

3

Nie od dziś wiadomo, że tam wały idą epickie.

0

Równie dobrze można komuś ulepić Puchar ze sreberka śniadaniowego typu Jan Niezbędny :v

0

Też się nie spodziewałem, szczególnie przed Ronaldo Nazario.

0

Ta nagroda obecnie znaczy tyle co puchar ze sreberka śniadaniowego.

1

Jeśli jest w ogóle takie miejsce w trybie swobodnym to sprawdź w Saint Denis. Bo reszta to tylko na małe stawki. Daj znać jak będziesz grał online.

1

I do not think so :v

0

Aa nie powołał go w ogóle, to sorry.

0

Valverde wczoraj mówił na konferencji, że Vidal i Arthur będą dzisiaj normalnie trenować.

2

Taki jak według ASa tylko Arthur za Rakitića.

0

Do Świąt to jeszcze może być metr śniegu.

0

Świerzak-debiutant

2

Dramat.....

2

Sama się głowa kiwa do tego

1

Postawiłeś trenera w złym świetle, a to działa tutaj jak płachta na byka.

0

Dobrze, przepraszam :))

1

No i taka prawda. Przecież to jest jakieś nieporozumienie co oni grają.

7

Dzban pełny kompotu z Mirabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?