MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To chyba Smolarek nazwał syna Messi. :V
2
Ruleta Puyola się przypomniała, tylko, że nasz lew zrobił wtedy 2 pod rząd po czym ładnie odegrał napędzając akcję.
5
MarioVEB! - Dokładnie, to jak mi telewizor się zepsuje i nagle straci wszystkie kolory to mam i tak sie cieszyć, bo dawniej były tylko takie i każdy piał z zachwytu. xD
0
500 od razu mogli zażądać, po co się rozdrabniać, zobaczymy jak będzie mu się kończył kontrakt bo ma do 2020 i jak nie będzie chciał przedłużyć.
0
Możliwe, że się pomyliłem, tak czy inaczej był z nimi w tej 1/2 :)
0
Co sądzicie o Leonardo Jardim? byłym trenerze AS Monaco z którym dotarł do 1/2 LM w 2014/15, zdobył też Mistrza Francji. Obecnie bez klubu, co ciekawe urodzony w Barcelonie, ale tej Wenezuelskiej :P Preferowana formacja 4-4-2, jakie opinie na temat tego Pana?
3
De Gea
Kimmich, Varane, Godin, Alaba
De Bruyne, Pogba, Eriksen,
Mbappe, Griezmann, Hazard
0
"Red Dead Online - w wersji beta - jest już dostępne dla wszystkich, którzy grali w Red Dead Redemption 2 w dniu premiery. Od 30 listopada w tryb zagra każdy, bez żadnych ograniczeń."
0
Ponad 8 lat, nieźle ;)
1
Na szczęście nie mam tego problemu.
1
Dość, że piątek to jeszcze wypłata na koncie + RDR2 Online dzisiaj startuje. Cudownie.
0
Ta ZP na pewno komuś doda +10 do wirtualnej zajebistości :V
0
Przecież Paulinho przychodził do nas typowo na rezerwę jako zmiennik, jego rolą było tylko i wyłącznie załatanie dziury po Rakitiću gdy schodził lub nie mógł grać, Roberto i odbiór piłki, gra ciałem? zupełnie inny typ zawodnika, niż Rakieta, który i powalczy o piłkę i dobrze zagra, i takiego zawodnika chciał mieć obok Busiego Lucho, Valdek widząc, że dobrze to funkcjonowało został przy tej samej koncepcji, Xavi nie był w stanie rozegrać 90minut i Rakitić wygryzł go kondycyjnie. Zawsze powtarzam, że ja lubię Rakitić-a i jego grę, ale uważam, ze istnieje życie bez niego, szczególnie teraz gdy jest Vidal, który prócz aspektów piłkarskim daje tej drużynie charakter, zaraża ambicją i walecznością innych.
To że miał kontuzje nie ujmuje mu umiejętności piłkarskich, a Thiago jest również znakomitym zawodnikiem, który nie może co mecz siedzieć na ławce, to samo James, nic dziwnego, że rotował.
0
Skoro jest dzisiaj w Barcelonie, a jego konkurenci z Shalke04 czy Sevilli nie grają obecnie w żadnym z topowym klubów to znaczy, że ich przerastał umiejętnościami i stawianie na niego w tych klubach było oczywiste.
Gomes sobie nie potrafił poradzić z presją panującą w tak dużym klubie, niska zdolność adaptacji, tu zaważyła psycha.
Denis - ograniczony potencjał zawodnika, pewnego poziomu nie przeskoczy i nigdy nie będzie topowym zawodnikiem, podobnie z resztą jak Munir.
Rafinha - od początku bezustannie nękany przez kontuzje, co złapał rytm to za chwilę szpital, trudno wejść na wysoki poziom w takiej sytuacji.
Arda - na pozycji ŚP nie spełniał oczekiwań, miał kilka dobrych występów, ale na pozycji Neymara z którym nie miał szans konkurować
Skoro Badejl jest na tym samym poziomie to czemu gra w Lazio? a nie Juventusie? Brozović również nie jest na tym samym poziomie,
Krancjar - najlepszy klub w którym grał to Tottenham gdzie przez 3 lata wystąpił zaledwie 49 razy dla porównania w dużo gorszym Dinamo Zagrzeb 86 razy przez 3 lata, także tego..
Obecnie Vidal jest jak najbardziej alternatywą dla Rakiety, od wielu wielu lat na najwyższym poziomie, w klubach gdzie grał zawsze pierwsze skrzypce.
0
Napisałeś, że zarówno w Schalke04, w Sevilli, Barcelonie jak i reprezentacji Chorwacji grał mimo tego, że była alternatywa, tylko z jakimi zawodnikami on konkurował w Shalke04? sami topowi gracze :V to tak jakbyś napisał, że Lewy grał i w Lechu i w Bayernie mimo, że mieli alternatywy, tak samo jak w Lechu nie było lepszego ŚN tak samo w Shalke nie było lepszego ŚP! i co z tego, że w Valencii Gomes był świetny jak u nas był beznadziejny i nie był żadną alternatywą dla Rakiticia?
PS wymień JEDNEGO lepszego lub na tym samym poziomie ŚP w reprezentacji Chorwacji co Rakitić, który mógłby by być dla niego alternatywą, zobaczymy jaki jesteś znaFca xD
1
Kto się fatalnie prezentował? weź ochłoń
31
Rośina na Ł?
-----------------
Eukaliptus
4
Czy Ty właśnie Schalke04 i Seville porównałeś do Barcelony? Śmiechłem
PS Kto był alternatywą w Barcelonie Lucho?
Gomes, Arda, Denis, czy Roberto? xD albo w Chorwacji, Kovacić? oj oj oj :/
1
Rower stary, klika części wymienionych, ale jeszcze dobrze zasuwa i płynów nie puszcza xD
1
Z naciskiem na słowo "udało" bo zawsze to jest wymiana ciosów z drużyną przeciwną i gra w 2 ognie, nawet z tymi słabymi.
5
Ale bym się z Tobą zamienił.
2
Właśnie, że te zwycięstwa jak są, to takie wyszarpane z dramatyczną końcówką gdzie się desperacko bronimy, ile już takich meczy było? zdarzają się oczywiście jakieś przebłyski np. Real, Totki. Piszą, że poziom piłki na świecie się wyrównał i nie będziemy już rozjeżdżać walcem wszystkich po 4-0, ale z drużynami z końca tabeli LL? takie męczarnie? Rozumiem, że są kibice, których uradują 3pkt nawet po samobóju przeciwnika, ale ja do nich nie należę na szczęście i nie akceptuje takiego stanu rzeczy.
13
Doceniam wszystko to co zrobił dla tego klubu, ale nie uważam by był jakimś niesamowicie ważnym ogniwem w najbliższej przyszłości. Vidal według mnie daje dużo więcej na boisku, niż Chorwat, ale i on też długo tutaj nie pogra.
0
Jak w II połowie 2019 to bardziej we wrześniu o zmierzchu.
0
Witam, kiedy można się spodziewać odpowiadania jednym komentarzem do kilku osób jednocześnie?
3
Nawet śmiechłem z tego xd
https://zapodaj.net/d28b450940ec2.jpg.html
1
Kurde gość wyjechał ze swoim zdaniem i już mu z kartonem ciśniesz, masakra. Szanujmy się.
0
Wątpię, że to coś pomoże, ale możesz spróbować.
1
Uchyl delikatnie okno, albo po prostu nie wyłączaj nawiewu na szybę.
41
Vidal powinien grać zdecydowanie częściej od pierwszych minut i kosztem Rakiticia, a nie Arthura (oczywiście to jest nierealne). Gość ma niesamowite parcie na bramkę i taką zawziętość, że żadnej piłki Ci nie odpuści. Potrafi świetnie podać i na gola ma zawsze chrapke, walka, walka jeszcze raz walka box to box, zawsze się wraca. Super się go ogląda w akcji i uważam, że powinien pograć przez jakiś czas pierwsze skrzypce by pokazać pełnię swoich możliwości.