3

A ja Liverpool.

4

I to chyba nawet 2 razy sie zatrzymał.

0

Wiesz, kiedyś seria Fifa też nie była pod online, wymyślili FUT-a i rozbili tym bank, z GTA może być tak samo.

Mówię o okresie kiedy ja w to grałem jeszcze na PS3, teraz to nie wiem co z tym zrobili. Obecnie gram w RDR II Online.

1

No akurat 5 część GTA to nie jest typowo single bo tryb online jest MEGA rozbudowany i gra w to mnóstwo ludzi już od jakichś 4 lat. Ciągle jest aktualizowany przez Rockstar.

1

No przecież obydwoje odchodzą.

1

To fakt. Zgadza się.

1

Mam z tym problem, że ta narodowa muzyka jest tak mało ambitna, i z tym, że naszą nację cechuje minimalizm i zadowolą się byle czym.

1

Ty, ale ja nie zamierzam tego oglądać :D tylko stwierdzam fakt.

2

Mi się jeszcze nie zdarzyło spędzić Sylwka przed TV, ale smuci mnie, że propagują taką profanację, a co gorsza, że jest na to popyt.

7

Jak ja widzę tą plejadę gwiazd, które wystąpią na Sylwestrze w Zakopanem to ogarnia mnie zażenowanie, jeszcze ta zapowiedź w TVP1 "Najbardziej znane i lubiane gwiazdy, Sławomir, Martyniuk, Boys, Zespół Weekend, Dawid Kwiatkowski..." i na końcu dumny Kurski :/

1

Dramat, ten Munir :(

2

To prawda, jednakże na odprawę bym nie liczył bo pieniędzy to oni nie lubią wydawać. xD

1

Oprócz Robbena, z Bayernu odchodzi również Ribery, dobrze, że władze klubu przygotowały się odpowiednio na ten moment i się grubo wzmocniły :P

0

Napoli na pewno nie dostanie do jaja, a Barca dzisiaj co najwyżej zremisuje, tak ja to widzę.

0

Mogę jedynie zaprosić do siebie na NC+

0

Jaka tu jałmużna się od*&^%$la to jestem w szoku :o

1

Najman, legenda MMA, polski Fedor.

0

O Panie, ten pierwszy kupon Ci siadł niesamowicie :D że 2 takie kursy weszły :O

1

Mogę wymienić na bon do karpia w Lidlu.

1

Na którym kanale jest u Ciebie w dekoderze Polsat Sport Premium 2 ?

1

Projekt zapowiedziany na drugą połowę 2019, także jeszcze sobie poczekamy.

2

Ja liczę na przynajmniej 1:1

2

To tak jak mnie Napoli :V

1

Inter gra o awans, musi wygrać, PSV ma 1 pkt. i jeszcze na wyjeździe.

1

Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/images/fe6fb374088b4.png

0

Kogo obstawiasz?

0

Live i PSG muszą wygrać, a Napoli musi przynajmniej zremisować?

0

Pewnie, że lepiej, dzięki bardzo ;)

5

Cała strona zaspamowana od jakichś kodów :V a tu ludzie jak za karpiem w Lidlu.

1

Ahh, to poczucie władzy, w grupie zawsze raźniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?