MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ja Liverpool.
4
I to chyba nawet 2 razy sie zatrzymał.
0
Wiesz, kiedyś seria Fifa też nie była pod online, wymyślili FUT-a i rozbili tym bank, z GTA może być tak samo.
Mówię o okresie kiedy ja w to grałem jeszcze na PS3, teraz to nie wiem co z tym zrobili. Obecnie gram w RDR II Online.
1
No akurat 5 część GTA to nie jest typowo single bo tryb online jest MEGA rozbudowany i gra w to mnóstwo ludzi już od jakichś 4 lat. Ciągle jest aktualizowany przez Rockstar.
1
No przecież obydwoje odchodzą.
1
To fakt. Zgadza się.
1
Mam z tym problem, że ta narodowa muzyka jest tak mało ambitna, i z tym, że naszą nację cechuje minimalizm i zadowolą się byle czym.
1
Ty, ale ja nie zamierzam tego oglądać :D tylko stwierdzam fakt.
2
Mi się jeszcze nie zdarzyło spędzić Sylwka przed TV, ale smuci mnie, że propagują taką profanację, a co gorsza, że jest na to popyt.
7
Jak ja widzę tą plejadę gwiazd, które wystąpią na Sylwestrze w Zakopanem to ogarnia mnie zażenowanie, jeszcze ta zapowiedź w TVP1 "Najbardziej znane i lubiane gwiazdy, Sławomir, Martyniuk, Boys, Zespół Weekend, Dawid Kwiatkowski..." i na końcu dumny Kurski :/
1
Dramat, ten Munir :(
2
To prawda, jednakże na odprawę bym nie liczył bo pieniędzy to oni nie lubią wydawać. xD
1
Oprócz Robbena, z Bayernu odchodzi również Ribery, dobrze, że władze klubu przygotowały się odpowiednio na ten moment i się grubo wzmocniły :P
0
Napoli na pewno nie dostanie do jaja, a Barca dzisiaj co najwyżej zremisuje, tak ja to widzę.
0
Mogę jedynie zaprosić do siebie na NC+
0
Jaka tu jałmużna się od*&^%$la to jestem w szoku :o
1
Najman, legenda MMA, polski Fedor.
0
O Panie, ten pierwszy kupon Ci siadł niesamowicie :D że 2 takie kursy weszły :O
1
Mogę wymienić na bon do karpia w Lidlu.
1
Na którym kanale jest u Ciebie w dekoderze Polsat Sport Premium 2 ?
1
Projekt zapowiedziany na drugą połowę 2019, także jeszcze sobie poczekamy.
2
Ja liczę na przynajmniej 1:1
2
To tak jak mnie Napoli :V
1
Inter gra o awans, musi wygrać, PSV ma 1 pkt. i jeszcze na wyjeździe.
1
Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/images/fe6fb374088b4.png
0
Kogo obstawiasz?
0
Live i PSG muszą wygrać, a Napoli musi przynajmniej zremisować?
0
Pewnie, że lepiej, dzięki bardzo ;)
5
Cała strona zaspamowana od jakichś kodów :V a tu ludzie jak za karpiem w Lidlu.
1
Ahh, to poczucie władzy, w grupie zawsze raźniej.