3

Widzę świąteczny tuning avatara :d eno eno xD

2

Tak, w ING.

4

Powiem tak, będąc milionerem w wieku 21 lat, musisz mieć wokół siebie odpowiednich ludzi, którzy będą Ci chłodzić głowę w razie palmy bo pozostawiony sam sobie łatwo pogubić priorytety.

6

Dopisz na końcu jakieś niecenzuralne słowo, to na pewno redakcja zobaczy :p

1

Warto, De Niro w głównej roli no i najlepsza oprawa muzyczna dla mnie od razu po Ojcu Chrzestnym.

0

Tak, te starsze to mam już oblatane, albo właśnie "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym", ogólnie jestem kinomaniakiem :) wieczorem oglądam średnio po 2 filmy dziennie.

0

Również go polecam tym którzy nie widzieli, świetny.

0

Am Gangster był bardzo dobry, ale nie postawiłbym go na równi z moimi ulubionymi klasykami tego gatunku. Jeśi miałbym wybierać z tych opartych na faktach to Donnie zdecydowanie.

2

To dorzucam Ci jeszcze, Tak to się robi w Chicago, Iceman, Legend, Droga do zatracenia, Gotti, Pogrzeb.

1

Tak, Nietykalni o Al Capone, Donnie Brasco i Wrogowie publiczni, te 3 są na faktach.

1

Ciężko wybrać, ale jeszcze powinien być Ojciec Chrzestny, Człowiek z Blizną, Życie Carlita, Dawno temu w Ameryce, Prawo Bronxu, Wróg publiczny, Nietykalni.

0

Taktyk

7

Żeby mógł zobaczyć na żywo przez internet samego siebie grającego w piłkę to musiałby chyba biegać z tabletem, co i tak jest niemożliwe bo wtedy patrząc w ekran i widząc siebie z perspektywy kamer telewizyjnych nie widziałby nawet gdzie biegnie z piłką :P xD

0

No Gasol jest tam gdzieś na pewno

1

Bo do baru się idzie przez toaletę. I tam na ścianie są takie porcelanowe nalewaki do piwa tylko trzeba guzik nacisnąć.

3

Cóż za zbieg okoliczności, ostatnio afera o spóźnienia, a tu akurat dentysta mu wypadł w czasie treningu. :o Teraz pytanie kto jest naiwny.

0

Zawsze jest ryzyk fizyk.

2

Najlepiej to niech wszyscy sobie zaczną przychodzić na trening o której chcą i im pasuje, albo nie! tylko ci co grają dobrze, mogą sobie wybierać kiedy przyjdą. On już jest przecież na takim poziomie, że nie musi przychodzić punktualnie jak Messi.

3

Nie muszą szukać ponieważ on sam im daje pretekt, proste, mnie bardziej irytuje jego postawa.

0

Kurs 1.10

2

Gość myśli, że sam talent mu wystarczy do bycia jednym z najlepszych, no cóż, szkoda chłopaka bo już widać, że ciężko będzie go naprostować.

0

Kibice są różni, i jedni przywiązują większą wagę do wyniku, a drudzy do stylu, mnie osobiście nie satysfakcjonują wygrane 1-0 po golu samobójczym przeciwnika, sorry.

0

Skład ciekawy, ale kurs na taki skład to obstawiam jakieś 9zł wzwyż.

4

Chyba słabo pamiętasz ten mecz bo z Francją to akurat cała Argentyna zagrała swój najlepszy mecz na Mundialu, a świadczy o tym wynik 4-3 i to po pięknym golazo Di Marii oraz bramkach Marcado i Aguero, także w ogóle nie można porównać tego meczu z Barca-Roma, czy np. Argentyna-Chorwacja, gdzie jego koledzy nie grali nic.

0

Te orgie mu tak chyba dobrze robią xd

74

Ogromnie cenię zawodników, którzy mają w sobie taką sportową zawziętość, widać serducho do gry jak u Puyola. Zaraża kolegów pressingiem.

19

Bo to nie było Rosario, tylko Roswell.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I pomiędzy Vidal a Arthur, ale tu będzie miał znaczenie rywal i taktyka na mecz.

8

Leo dzisiaj 2 trafienia od cyrkla, ekierki i kątomierza, nawet matula nie mogła wyjść z podziwu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?