MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę świąteczny tuning avatara :d eno eno xD
2
Tak, w ING.
4
Powiem tak, będąc milionerem w wieku 21 lat, musisz mieć wokół siebie odpowiednich ludzi, którzy będą Ci chłodzić głowę w razie palmy bo pozostawiony sam sobie łatwo pogubić priorytety.
6
Dopisz na końcu jakieś niecenzuralne słowo, to na pewno redakcja zobaczy :p
1
Warto, De Niro w głównej roli no i najlepsza oprawa muzyczna dla mnie od razu po Ojcu Chrzestnym.
0
Tak, te starsze to mam już oblatane, albo właśnie "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym", ogólnie jestem kinomaniakiem :) wieczorem oglądam średnio po 2 filmy dziennie.
0
Również go polecam tym którzy nie widzieli, świetny.
0
Am Gangster był bardzo dobry, ale nie postawiłbym go na równi z moimi ulubionymi klasykami tego gatunku. Jeśi miałbym wybierać z tych opartych na faktach to Donnie zdecydowanie.
2
To dorzucam Ci jeszcze, Tak to się robi w Chicago, Iceman, Legend, Droga do zatracenia, Gotti, Pogrzeb.
1
Tak, Nietykalni o Al Capone, Donnie Brasco i Wrogowie publiczni, te 3 są na faktach.
1
Ciężko wybrać, ale jeszcze powinien być Ojciec Chrzestny, Człowiek z Blizną, Życie Carlita, Dawno temu w Ameryce, Prawo Bronxu, Wróg publiczny, Nietykalni.
0
Taktyk
7
Żeby mógł zobaczyć na żywo przez internet samego siebie grającego w piłkę to musiałby chyba biegać z tabletem, co i tak jest niemożliwe bo wtedy patrząc w ekran i widząc siebie z perspektywy kamer telewizyjnych nie widziałby nawet gdzie biegnie z piłką :P xD
0
No Gasol jest tam gdzieś na pewno
1
Bo do baru się idzie przez toaletę. I tam na ścianie są takie porcelanowe nalewaki do piwa tylko trzeba guzik nacisnąć.
3
Cóż za zbieg okoliczności, ostatnio afera o spóźnienia, a tu akurat dentysta mu wypadł w czasie treningu. :o Teraz pytanie kto jest naiwny.
0
Zawsze jest ryzyk fizyk.
2
Najlepiej to niech wszyscy sobie zaczną przychodzić na trening o której chcą i im pasuje, albo nie! tylko ci co grają dobrze, mogą sobie wybierać kiedy przyjdą. On już jest przecież na takim poziomie, że nie musi przychodzić punktualnie jak Messi.
3
Nie muszą szukać ponieważ on sam im daje pretekt, proste, mnie bardziej irytuje jego postawa.
0
Kurs 1.10
2
Gość myśli, że sam talent mu wystarczy do bycia jednym z najlepszych, no cóż, szkoda chłopaka bo już widać, że ciężko będzie go naprostować.
0
Kibice są różni, i jedni przywiązują większą wagę do wyniku, a drudzy do stylu, mnie osobiście nie satysfakcjonują wygrane 1-0 po golu samobójczym przeciwnika, sorry.
0
Skład ciekawy, ale kurs na taki skład to obstawiam jakieś 9zł wzwyż.
4
Chyba słabo pamiętasz ten mecz bo z Francją to akurat cała Argentyna zagrała swój najlepszy mecz na Mundialu, a świadczy o tym wynik 4-3 i to po pięknym golazo Di Marii oraz bramkach Marcado i Aguero, także w ogóle nie można porównać tego meczu z Barca-Roma, czy np. Argentyna-Chorwacja, gdzie jego koledzy nie grali nic.
0
Te orgie mu tak chyba dobrze robią xd
74
Ogromnie cenię zawodników, którzy mają w sobie taką sportową zawziętość, widać serducho do gry jak u Puyola. Zaraża kolegów pressingiem.
19
Bo to nie było Rosario, tylko Roswell.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I pomiędzy Vidal a Arthur, ale tu będzie miał znaczenie rywal i taktyka na mecz.
8
Leo dzisiaj 2 trafienia od cyrkla, ekierki i kątomierza, nawet matula nie mogła wyjść z podziwu.