MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale bym się z Tobą zamienił.
2
Właśnie, że te zwycięstwa jak są, to takie wyszarpane z dramatyczną końcówką gdzie się desperacko bronimy, ile już takich meczy było? zdarzają się oczywiście jakieś przebłyski np. Real, Totki. Piszą, że poziom piłki na świecie się wyrównał i nie będziemy już rozjeżdżać walcem wszystkich po 4-0, ale z drużynami z końca tabeli LL? takie męczarnie? Rozumiem, że są kibice, których uradują 3pkt nawet po samobóju przeciwnika, ale ja do nich nie należę na szczęście i nie akceptuje takiego stanu rzeczy.
13
Doceniam wszystko to co zrobił dla tego klubu, ale nie uważam by był jakimś niesamowicie ważnym ogniwem w najbliższej przyszłości. Vidal według mnie daje dużo więcej na boisku, niż Chorwat, ale i on też długo tutaj nie pogra.
0
Jak w II połowie 2019 to bardziej we wrześniu o zmierzchu.
0
Witam, kiedy można się spodziewać odpowiadania jednym komentarzem do kilku osób jednocześnie?
3
Nawet śmiechłem z tego xd
https://zapodaj.net/d28b450940ec2.jpg.html
1
Kurde gość wyjechał ze swoim zdaniem i już mu z kartonem ciśniesz, masakra. Szanujmy się.
0
Wątpię, że to coś pomoże, ale możesz spróbować.
1
Uchyl delikatnie okno, albo po prostu nie wyłączaj nawiewu na szybę.
41
Vidal powinien grać zdecydowanie częściej od pierwszych minut i kosztem Rakiticia, a nie Arthura (oczywiście to jest nierealne). Gość ma niesamowite parcie na bramkę i taką zawziętość, że żadnej piłki Ci nie odpuści. Potrafi świetnie podać i na gola ma zawsze chrapke, walka, walka jeszcze raz walka box to box, zawsze się wraca. Super się go ogląda w akcji i uważam, że powinien pograć przez jakiś czas pierwsze skrzypce by pokazać pełnię swoich możliwości.
0
Japa tam
1
Trener, który zniechęcił mnie do piłki nożnej, nie sądziłem, że kiedyś do tego dojdzie.
2
Jezus, zejdź na ziemie, nie wiem czym cie tak ujął ten trener bo jakoś nie mogę zrozumieć tego fenomenu.
0
Dejcie spokój, oczy bolą.
0
Mi cały czas tu coś śmierdzi od dłuższego czasu.
5
Fakt jest taki, że gramy z PSV jak równy z równym.
0
PSV-Barca 2, PSG-Live 2.5+, Spurs-Inter 02
0
Ja dzisiaj poszedłem na grubo, moja zasada nie obstawiać więcej niż 3 mecze poszła się ....... ale zobaczymy
https://zapodaj.net/36cdffa8c7d12.png.html
0
Co ma być to będzie
https://zapodaj.net/36cdffa8c7d12.png.html
65
Dobrze, że nie kazał gościowi odegrać hejnału na swojej trąbce.
0
Żeby tylko raz to by było dobrze..xD
2
Haha wczoraj też tak sobie myślałem, że to właśnie ten.
3
United mi wczoraj zawaliło kupon za ostatni hajs z Fortuny, a dzisiaj takie meczyki do obstawki. Miałem już nie przelewać, ale chyba się skuszę... xd
1
Rakieta dopiero co miał kontuzje, a już w pierwszym? szkoda mi tego Vidala bo on sobie tu nie pogra za wiele.
0
Chyba, że jesteś pośrodku dżungli to wtedy biegunka, odwodnienie, śmierć.
0
PSG ledwo zremisowało z Napoli u siebie.
0
Jak za darmo to pewnie wyciorane po podłodze albo termin ważności mięsa się kończy to chociaż promocje zrobią i wszystko się rozejdzie w moment :P w panierce to tam wszystko się ukryje.
0
Ma 50 procent szans, on chce, lekarze nie.
0
Dokładnie, i jaki był wtedy kosmiczny współczynnik na Crvene. United wczoraj LEDWO z Young Boys przed własną publicznością.
0
Ale wiesz, że buki też się mylą? i żaden mecz nie jest pewniakiem. Przykład jak PSG w pełnym składzie ledwo zremisowało u siebie z Napoli.