0

Tak naprawdę nie wiadomo jaki to jest przypadek? czy jest w stanie się naprostować, czy to bardziej typ Balotelliego, którego się naprostować nie dało. Jedna wielka niewiadoma. Oby ta pierwsza opcja.

18

Fajnie ogólnie się wypowiedział, ale z tym Moriunho to odleciał.

2

No myślę, że większość ludzi tutaj zdaje sobie z tego sprawę. Borussia wykorzystała sytuacje, a my musieliśmy na to pójść, gdyż nie było z czego wybierać na rynku jednak dziurę na skrzydle trzeba było kimś załatać, proste, swoją drogą ta kwota też by była inna gdyby szejk z Neymarem nie poprzestawiali granicy cenowej, od tamtej pory za byle grajka krzyczą sobie 100mln.

1

Buduje sobie ładny, nie za duży dom, jakiegoś SUV-a z 2017 roku, inwestycja w ziemie i nieruchomości, jakiś biznes, reszta na konto oszczędnościowe, chociaż nawet nie wiem ile wygrał ten koleś.
Edit: już wiem ile i by nie starczyło, ale tak bym zrobił po szóstce w Lotto.

0

Dembuś musi jak najszybciej zjeść Snickersa bo nikt mu nie rzuci świata do stóp za piękne oczy. Myślę, że jakby przez rok popracował fizycznie za grosze jak zwykły szary człowiek to może by przejrzał w jakim miejscu jest mu dane być.

1

Mam mieszane uczucia, z jednej strony wiem, że jest mega utalentowany i dobrze, że akurat my go mamy, z drugiej strony czuje, że on u nas świata nie zwojuje.

1

Unikat, wersja kolekcjonerska z okazji ŚBN, hafty na drutach xD

0

Zależy czy gruba skórka i jak się obierają.

1

Wygląda jakby babcia zrobiła na Święta.

5

Od samego początku było wiadomo, że na nim stracimy, 150mln na 20 latka, Borussia zrobiła interes życia bo wiedziała, że nam zależy, a zarząd dał tyle ile chcieli :P wszyscy myśleli, że po 2 sezonach będzie warty 200mln a tu same cyrki xD taki młodziutki zawodnik to ZAWSZE niewiadoma.

2

Niech popracują lepiej nad sprowadzeniem kogoś innego. Szkoda jego czasu i naszego, chociaż w sumie przy Valverde to każdego szkoda, tym bardziej jakiegoś lepszego napastnika.

0

Nie zapuszczałem się tak daleko w przeszłość, o Materazzim wspomniałem bo akurat mi utkwił w pamięci.

0


Pepe
Ramos - dwóch największych boiskowych bandytów

długo długo nic i dalej:

Filipe Luiz - faule na połamanie nóg
Materazzi - prowokacje, złośliwy
Neymar - pajacerka, symulki

5

Tutaj zaważyła psychika piłkarza.

1

Powinien popracować z rok czasu fizycznie to może by mu się oczy otworzyły

5

Nikt nie da niego 150 baniek, Borussia wykorzystała naszą sytuacje po odejściu Neymara i zrobiła interes życia.

0

Może się szykują na Black Friday, chociaż nie wiem czy Auchan w tym uczestniczy.

0

To teraz Ice Bucket Challenge i każdy wstawia film jak się zalewa wodą z lodem xd

1

Nawet jeśli jest tak jak mówisz to Busquest, Rakitić też się momentami gubią, Suarez również, że już nie wspomnę o Pique, a ile oni u nas grają.

7

Treningi, a mecze to są dwie różne bajki.

16

Trudno, żeby się nie gubił jak gra tylko ogony i to nie zawsze. Chciałbym go kiedyś zobaczyć, żeby zagrał mecz od początku do końca jak Rakieta.

0

Ze swoim 1,83 jest na pewno bardziej zwrotny, niż wieżowiec Pique.

15

A doktor na to:
-Podejrzewam raka

20

Vidal na tle pozostałych piłkarzy wygląda na boisku jak wygłodniały pitbull, pokrzykuje, żeby wychodzili wyżej bo nie ma komu zagrać, charakterny ogólnie, szanuje bardzo taki zawodników.

2

Usiąść na niej żeby zdrętwiała i na obcego haha

1

Moim zdaniem obok wysokiego obrońcy typu Pique, Lenglet powinien grać jeden niski zwrotny i szybszy obrońca typu Umtiti, Vermalen.

0

Niech już wróci Umtiti bo źle się dzieje w tej defensywie :/

0

Uzbierać 172 zielonych na La Rambi, a nie pod artykułem? szacun xd no, ale komentarz w punkt i taka godzina, że mało postów.

33

Deschamps już się wypowiadał na temat jego podejścia do zawodu, Pique też ostatnio mówił, że muszą go nauczyć żyć piłką 24 na dobę, więc ewidentnie są z nim problemy, a ten będzie tu z ludzi idiotów robić, ale w sumie za to ma płacone by zakrzywiać rzeczywistość i dbać o pijar, więc się nie dziwie.

0

"Millerowie", "Super zioło", "American Pie: Camp", "Dom bardzo nawiedzony", "Żółtodzioby", "Agent XXL"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?