MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale trzeba przyznać, że Prezes Boniek miał nosa z tym Brzęczkiem.
2
Grosicki myśli, że jest CR7
3
Coś pisać trzeba, bo redaktor naczelny szmatławca jest głodny sensacji, wyścig szczurów trwa, a przetrwają w branży tylko ci najbardziej wścibscy i niemoralni, także ciągle musi się kręcić jakiś temat.
Korzystając z okazji polecam film "Wolny Strzelec" o zbliżonej tematyce.
1
Rozumiem, że to pliki zapisane w pamięci wewnętrznej?, a nie na karcie SD?
31
A ja ogólnie proponuje żeby głodni zjedli bezrobotnych, wtedy nie będzie głodu, ani bezrobocia.
0
https://www.rtvmaniak.pl/5191211/7-rzeczy-na-ktore-warto-zwrocic-uwage-przed-zakupem-soundbara/
1
Na prawdę nie widzisz w tym żartu?
1
Po pierwsze napisałem model w pierwszym komentarzu, a po drugie chciałem zaproponować mu inną alternatywę bo co w tym złego? Ty mu odradzasz zestaw 7.1, a nawet nie wiesz co jest na rynku.
2
A co mam płakać ?! IKS DE
14
Tak swoją drogą to ciekawe czy Dembele się spóźnił na spotkanie z zarządem :D :D
1
Wiem, że to jakiś projektant, który był uczniem Pierre Cardin i ponoć przerósł mistrza, skoro są tak trudno dostępne to pewnie faktycznie jakiś Limit Edition, szkoda bo super perfum.
1
No jest pomalowany w kolorze ściany i jest praktycznie niewidoczny, można też sobie kupić specjalną maskownice, ale moim zdaniem tak jak teraz wygląda to świetnie.
1
Kable są bardzo długie i ja mam wszystkie wpuszczone pod listwy od podłogi, głośniki są z wieszakami, które sobie wieszasz po rogach pokoju, 2 z przodu, 2 z tyłu i centralny pod TV, odcinek kabla, który idzie od głośnika do listwy jest pomalowany w kolorze ściany, także wszystko jest zrobione perfekcyjnie, jak się komuś chce to nie ma żadnego problemu ze schowaniem kabli. Poza tym ten model przerabia zwykły dźwięk z TV na przestrzenny, także czy mecz, czy film, czy serial, czy gra video wszystko w 3D.
1
To sobie poczytaj opinie na temat modelu, który mu poleciłem jak mówisz, że szału nie ma :)
P.S. łączenie kabelkami faktycznie brzmi strasznie i miejsca tyle to zajmuje, że... :o
2
Jak do 2K to 100 razy wolałbym zestaw 7.1 z dźwiękiem przestrzennym, wejściami optycznymi. Konsola, tv, muzyka wszystko w dźwięku przestrzennym. Już za 1200zł kupisz znakomity zestaw Logitech Z-906 THX w 5.1, które podłączysz do wszystkiego co tylko chcesz. Potężna siłą rażenia.
0
no no, wiadomo
0
Witam, od dłuższego czasu poszukuję perfum, VAN HORN, dostałem rok temu w prezencie i mi się skończyły, wie ktoś może gdzie mógłbym je kupić? na Allegro nie ma, przez Google i OLX też nie mogę znaleźć.
Tak wygląda flakon
https://zapodaj.net/a5292f815e065.jpg.html
27
Wincyj tych artykułów o nim :v
76
Uważam, że podejście zarządu do sprawy jest znakomite i mega profesjonalne. Nie odgrażali się, że jak sytuacja się nie zmieni to poleci na listę transferową tylko jak taki sympatyczny nauczyciel na zebraniu rodziców, przekazali odpowiednie wskazówki i jednocześnie pokazali, że nadal w niego wierzą i chcą by pozostał w klubie. Najważniejsze, że nie tracą zbyt szybko cierpliwości bo czasami wystarczy komuś na spokojnie pokazać co robi źle.
2
Bo próbują jeszcze bardziej podkreślić to jaki jest niezdyscyplinowany, jak to media, nawet do domu Ci wejdą. Zaraz napiszą, że nie opuszcza deski.
0
Hehe no tak :) szklanka nie jest w połowie pusta, tylko w połowie pełna.
1
Szkoda, że to nie piątek.
1
Chociaż się na wieczór pośmiałem, dzięki.
0
No niestety, Neymar z szejkiem postawili cały rynek na głowie.
33
Dożywotni szacunek dla tego Pana. Klasa - Umiejętności - Charakter. Piłkarz idealny.
0
Wczoraj sobie grałem w milionerów przed telewizorem, liczy się? :D
0
Na tym skończmy, bo nie ma sensu.
0
A doczytałeś komentarz do końca?
0
A po co wszystkich? oni ciężko pracowali latami na to żeby się znaleźć tu gdzie są i dobrze wiedzą, że trzeba się bezgranicznie poświęcić temu co się robi, zasługują na to co mają, ale tutaj chłopak chyba myśli, że zawsze będzie czekał na niego pierwszy skład bez względu na to kogo sprowadzą mu pod konkurencję i czy się pojawi na treningu czy nie, czy mu wyjdzie mecz czy nie, tylko wiesz - życie tak nie wygląda... na szczęście.
19
Jeden plus nadchodzącej zimy, że znowu skoki się zaczną, zobaczymy czy Stoch powalczy o Kryształową Kulę.