MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Spacer przy świecach, na cmentarz" xd
60
Niech tak robi dalej, to się obudzi w innym klubie albo skończy jak Balotelli.
1
A to nie jest tak czasem, że cos kosztuje 130zł cały rok załóżmy, jakiś czas przed BF podnoszą cenę do 300 i przekreślają na 130? że niby taka okazja :D
0
Na samym dole masz liste sklepów
https://dziennikzachodni.pl/black-friday-2018-lista-sklepow-promocje-kiedy-w-polsce-i-gdzie-sa-wyprzedaze-w-black-friday-obnizki-nawet-70-proc/ar/13611338
24
Forma zespołu to istna huśtawka,
w LM euforia, w La Lidze znów wpadka,
i czyja to wina, piłkarzy? czy Valdka?
prawdę Ci powie, wyrocznia La Rambla,
tu grono ekspertów, wiesz każdy gdzieś sam grał,
na szkolnym boisku po pięciu i w trampkach,
więc lepiej czasami wziąć to wszystko w żartach,
bo wkroczy redakcja i czerwona kartka,
wierzę w chłopaków, od lat w sercu Barca
i z wiekiem ta miłość jest bardziej dojrzalsza,
nie rzucam mięsem, gdy ktoś krzywo zagra,
choć nie raz emocje, aż wybiłem palca,
pamiętam jak wczoraj, Iniesta z "fałsza",
pogrążył Chelsea, i w końcówce odpadła,
dziś bez kilku legend, zmieniła się kadra,
lecz wszystko się zmienia na tym świecie, narka!
Nominuje użytkownika: COU_11
1
No ładnie, ładnie, właśnie góra 4 mecze powinno się obstawiać, aż mi zrobiłeś smaka i coś tam sobie postawie dzisiaj ;)
1
Ktoś wczoraj pisał, że nie chce umniejszać Ter Stegenowi, ale tyle straconych bramek do tej pory stawia go w złym świetle, tylko co on ma do gadania jak nasza defensywa w tym sezonie gra dramat i często zostawiają go na straconej pozycji, przecież tyle miejsca co miał wczoraj Betis w ataku to jest nieporozumienie, zero zagęszczenia, i zawsze albo ktoś nie jest do końca pokryty i ostatnie podanie wchodzi w pole karne, albo złe obliczenie czasu lotu piłki i jakiś babol, nie może to tak wyglądać. I tak Marc broni więcej, niż teoretycznie powinien bo zdarza mu się wyciągasz jakieś nieprawdopodobne piłki, także ile by tych bramek straconych na koncie nie miał to po prostu w większości przypadków był najzwyczajniej w świecie bezradny, bramka mierzy 732 cm (8 jardów) na 244 cm (8 stóp angielskich).
0
Bayern nie zawiódł, ale niestety Juventus dał ciała, i ManC obstawiłem poniżej 4,5 bramek, a oni strzelili 6 :) do 80min wchodził cały kupon, a później...
0
Obrona dramat.
0
Co oni grają za tragedie, widzę, że forma zespołu tak samo równa jak forma Suareza, 1 mecz świetny, 2 tragiczny, 3 przeciętny, 4 świetny
0
Wszystkie streamy mi zacinają masakra, a oglądam przez LTE
0
A ja nie byłem zadowolony bo widziałem za jakie pieniądze przychodzi i w jaki sposób odchodzi, poza tym cierpiałem jeszcze z powodu Neya, za to przy transferze Coutinho piałem z zachwytu bo był nam bardzo potrzebny taki zawodnik.
0
Coutinho kontuzja, Dembele sobie nagrabił, Messi wrócił na swoją pozycje, więc siłą rzeczy tylko lewa mu została.
0
Ale składzik dzisiaj sypnął Valduś, elegancko. Już prażę popcorn.
0
Za Malcolma X? czy tego z serialu "Zwariowany świat Malcolma"?
0
A do nas nie pasuje bo? ma się dobrze ustawiać, asystować i strzelać bramki. Wszystko.
18
A ja Paco Alcacera tylko, żeby grał cały czas a nie raz na 15 meczy.
7
Dawno nie widziałem tak znakomitego meczu jak wczoraj BVB-Bayern, żal w 90 minucie, że zaraz sędzia zakończy spotkanie.
0
Taaa, jaka ściema w ogóle perfidna :P
0
Rodzina Soprano
0
Taa, już to widzę, jak będzie tak trójka xD
2
Dembele? jak może mu się nie chcieć? xD on po prostu się porywa na zbyt trudne do zrealizowania dryblingi typu metr kwadratowy i trzech obrońców, ale nie raz już strzelał decydującą bramkę, jeśli wierzyć w to co piszą gazety to na pewno musi poprawić swoje podejście do zawodu, który wykonuje, co do Busquesta, Roberto, Suareza i Alby to oni zawsze tak grali, nie tylko za Valverde, Marca nie chcę się czepiać bo jest znakomity, ale zauważyłem, że zdarza mu się ostatnio posłać długie podanie a out.
0
Widzę, że Mou ma na tej stronie dużo fanów.
0
Zidane, ewentualnie Nawałka.
2
Słupek, poprzeczka, co za farciarze ohydne.
6
Pjanić jak pokażą go z bliska to mi mi przypomina Pinkmana z Breaking Bad.
0
Na taką ewentualność też mam kuponik :)
0
Juve 2-1
0
Zawsze jest ryzyko, pewniaczki nie istnieją :) bardziej tutaj stawiam na stopień prawdopodobieństwa, że zachowają jednak czyste konto.
1
Wczoraj wygrałem, zobaczymy jak dzisiaj, taki kuponik
https://zapodaj.net/9bcb89a3bb108.png.html