MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem Wam coś, z dwójki Iniesta, Xavi w roli trenera widzę Puyola, ale mam 50 procent szans bo ja chcę, a on nie.
0
Gdyby wrócił to na pewno bym nie płakał, ale obecnie nie widzę potrzeby.
0
Jakbyś to pytanie wpisał w google, to odpowiedź byś miał w tym samym momencie.
1
Moore 92 overall? coraz lepsza ta fifa :v
2
Nie wierzę, tylko Chuck Norris obejrzał cały internet, zrobił wszystkie pompki i zjadł wszystkie pierogi.
0
@qbuteq
Teraz to już nawet na pasy wchodzą na pewniaka z głową wklejoną w ekran i nie spojrzą czy coś jedzie, do baru idź się spotkaj ze znajomymi to połowa siedzi na facebooku, czyli tak jakby ich tak w ogóle nie było, a kiedyś byłem świadkiem wypadku na drodze, to oszołomy zamiast pomagać filmowali telefonami, trochę smutne, że dla niektórych to jest coś normalnego.
0
18
To ja życzę wszystkim, żeby w tym obecnym świecie smartfonów, tabletów i dronów zachować człowieczeństwo i nie pogubić wartości, by zawsze znaleźć czas dla bliskich i nie skupiać się wyłącznie na rzeczach materialnych.
Wesołych Świąt.
0
Gra ktoś tutaj w RDR2 Online? szukam towarzysza do rozgrywki.
0
"Zły mikołaj", "W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju"
0
Ja już skończyłem, teraz gram online.
2
Jordileo Messalba
1
Czekaj, zaraz Ter Stegen strzeli z nożyc od poprzeczki, oglądałem już ten mecz.
0
Marcelo sobie obciął kawałek siatki bramkowej i założył na głowę, tylko po co? :V
0
Dobrze, jest Vidal, jest pressing.
0
Kurde, oglądałem akurat, spodobał mi się
0
Nie wiem czemu akurat wyjechałeś z United, ale na angielskiej lidze świat się nie kończy, mało jest topowych klubów na świecie?
0
Polecisz jakiś film na wieczór? pytam bo wiem, że też oglądasz dużo kina ;)
1
Myślę, że powinien grać w lepszym klubie, niż Arsenal.
18
W cieniu Mbappe ? :V No to chyba Cie delikatnie poniosło xD
18
To już jest obsesja. Co Ty poczniesz jak go kiedyś zabraknie.
1
Od lat niezmiennie w tym samym gronie, domóweczka, kameralnie ;)
0
Nie nie, z nimi akurat nie.
0
Duże z bydła i mniejsze z kozy.
0
W firmie, która sprowadza z Włoch skóry naturalne i sprzedaje polskim producentom butów i torebek typu CCC. Ja zajmuje się zamówieniami.
19
Współczuję, ale przerabiałem to, tacy ludzie nie rozumieją, że to pracownicy tworzą dobrze prosperującą firmę i należy dbać o ich morale. Niestety, ale niektórzy wychodzą z założenia, że jak prowadzą jakiś interes to są władcami świata :V Dobrze zrobiliście, postąpiłbym tak samo i jeszcze dorzuciłbym kilka słów od siebie na pożegnanie.
78
Wchodzisz do pracy, widzisz kosz prezentów na biurku, szampan w lodówce i dowiadujesz się od prezesa, że dzisiaj tylko 4h pracy xD
Odzyskuję wiarę w polskich szefów.
53
Szkoda, że wcześniej do nas nie trafił, prawdziwy skarb.
5
Zgadzam się, że ten transfer czasowy to dobre uzupełnienie składu.
11
Nic tak nie kręci laski jak gruba pajda ze smalcem :V powodzenia
A tak na poważnie Lasagne jest proste i szybkie. Przepis wyhaczysz w necie.