MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/images/a2c1674ea0e63.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki nim" Legenda
17
Wyrok w sprawie tego oprawcy może zapaść nawet za rok! tyle będą badać dowody w sprawie, gościa, który wbiegł na scenę i sprzedał kosę prosto w serce Prezydentowi Gdańska na oczach tłumu ludzi.
1
Tyle szans co on dostał to jest TYLE CO NIC. Dembele Cie przekonywał od samego początku? jakoś wszyscy byli w stanie wykazać się większą cierpliwością, pewnie dlatego, że kosztował 150mln, a nie 40. Już nie róbmy z zarządu i trenera takich nieomylnych, bo obiektywizm widzę to się tutaj niektórym mocno zaciera.
0
Patrząc na to, że wkrótce będzie mógł odejść za darmo i agent już oferował go klubom ze Stanów to Monaco sądzę byłoby skłonne negocjować byle przytulić cokolwiek, a na ławkę byłby idealny taki zawodnik.
0
On ma ważny kontrakt do 2020 roku i chce gdzieś odejść.
0
Odezwaliby się lepiej do Falcao.
20
No cóż, z klasy to oni nigdy nie słynęli. Na czele ich wizerunku powinien być Ramos, który chyba najlepiej odzwierciedla duszę klubu.
0
Tylko, których miałem okazję oglądać:
Ronaldo Nazario
Raul
Henry
Ibrahimović
Suarez
0
A ta "Roma" jest dobra? orientujesz się?
0
Panowie, Wy tam jesteście obcykani w tych Netflixach, jakie filmy na tej platformie trzeba koniecznie zobaczyć? prócz starych klasyków, kategoria dowolna.
1
Tyle kolego to ja wiem, już od dawna ;) że tam pod stołem idzie ostro. Już po Neymarze mieli sygnał ostrzegawczy, po czym pozyskali Mbappe, teraz się szykują jeszcze na dwóch Holendrów.
1
Milik w Barcelonie? to jak najbardziej żart xD
0
FFP istnieje, ale tylko w teorii.
0
Wystarczy, że zawodnik zagra ze dwa razy na danej pozycji i już ma ją przypisaną w Transfermarkt jako dodatkową, także za bardzo bym się tym nie sugerował, są zawodnicy, którzy grają na tej pozycji i nie są jakimiś kafarami np. Kante, ale za to odbiór piłki na najwyższym poziomie, z tym, że akurat Arthur w tym aspekcie jest słaby i zwyczajnie się nie nadaje na DP.
1
Z Athura jest taki DP jak z Busquesta ŚPO, Melo nie ma ani odbioru, ani warunków fizycznych by grać na tej pozycji, nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy :)
19
Paryżanie są również bliscy pozyskania De Ligta i jeszcze chcą De Jonga, rozumiem, że to całe finansowe fairplay to jest jeden wielki pic na wodę.
0
Co to za shit?
0
Cudnie gdyby faktycznie chodziło o Falcao bo od samego początku jest to mój kandydat nr.1 do roli rezerwowego ŚN. Kontrakt do 2020 roku.
3
1
Przede wszystkim "Tramwaj zwany pożądaniem" z Marlonem Brando
"Człowiek, którego nie było",
"Zawrót głowy" (i wiele innych Hitchocka jak np."Ptaki", "Psychoza")
Z nowych "Zimna Wojna" z Kotem
0
No dla mnie również jest to dorabianie jakichś historyjek, ludzie na każdym kroku szukają tylko okazji by potwierdzić swoje chore tezy.
0
Dużo ludzi twierdzi, że działał na zlecenie, i co? świadomie skazuje się na dożywocie? to by miało sens, gdyby teraz stwierdzili, że jest obłąkany i wyrok zamienili na kilka lat psychiatryka.
16
Kto tak ma? xD
https://zapodaj.net/images/7971e55c8a4ee.png
3
Z cytatem tygodnia jest to samo ;)
0
No ale grał Pique i Vermalen, a nie Murillo (debiutant) i Chumi (głęboka rezerwa).
0
I bardzo dobrze, wszystko stopniowo, jest młody i w razie czego ma jeszcze duzo czasu na kluby typu RM.
0
No właśnie, że on powinien już w pierwszym meczu grać, ale trenejro trochę poniosła fantazja.
0
Nie wiem czy od początku, ale zagra na pewno, za to wiem kto zagra na 200 procent od pierwszej minuty, Lenglet xD