0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki nim" Legenda

17

Wyrok w sprawie tego oprawcy może zapaść nawet za rok! tyle będą badać dowody w sprawie, gościa, który wbiegł na scenę i sprzedał kosę prosto w serce Prezydentowi Gdańska na oczach tłumu ludzi.

1

Tyle szans co on dostał to jest TYLE CO NIC. Dembele Cie przekonywał od samego początku? jakoś wszyscy byli w stanie wykazać się większą cierpliwością, pewnie dlatego, że kosztował 150mln, a nie 40. Już nie róbmy z zarządu i trenera takich nieomylnych, bo obiektywizm widzę to się tutaj niektórym mocno zaciera.

0

Patrząc na to, że wkrótce będzie mógł odejść za darmo i agent już oferował go klubom ze Stanów to Monaco sądzę byłoby skłonne negocjować byle przytulić cokolwiek, a na ławkę byłby idealny taki zawodnik.

0

On ma ważny kontrakt do 2020 roku i chce gdzieś odejść.

0

Odezwaliby się lepiej do Falcao.

20

No cóż, z klasy to oni nigdy nie słynęli. Na czele ich wizerunku powinien być Ramos, który chyba najlepiej odzwierciedla duszę klubu.

0

Tylko, których miałem okazję oglądać:
Ronaldo Nazario
Raul
Henry
Ibrahimović
Suarez

0

A ta "Roma" jest dobra? orientujesz się?

0

Panowie, Wy tam jesteście obcykani w tych Netflixach, jakie filmy na tej platformie trzeba koniecznie zobaczyć? prócz starych klasyków, kategoria dowolna.

1

Tyle kolego to ja wiem, już od dawna ;) że tam pod stołem idzie ostro. Już po Neymarze mieli sygnał ostrzegawczy, po czym pozyskali Mbappe, teraz się szykują jeszcze na dwóch Holendrów.

1

Milik w Barcelonie? to jak najbardziej żart xD

0

FFP istnieje, ale tylko w teorii.

0

Wystarczy, że zawodnik zagra ze dwa razy na danej pozycji i już ma ją przypisaną w Transfermarkt jako dodatkową, także za bardzo bym się tym nie sugerował, są zawodnicy, którzy grają na tej pozycji i nie są jakimiś kafarami np. Kante, ale za to odbiór piłki na najwyższym poziomie, z tym, że akurat Arthur w tym aspekcie jest słaby i zwyczajnie się nie nadaje na DP.

1

Z Athura jest taki DP jak z Busquesta ŚPO, Melo nie ma ani odbioru, ani warunków fizycznych by grać na tej pozycji, nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy :)

19

Paryżanie są również bliscy pozyskania De Ligta i jeszcze chcą De Jonga, rozumiem, że to całe finansowe fairplay to jest jeden wielki pic na wodę.

0

Co to za shit?

0

Cudnie gdyby faktycznie chodziło o Falcao bo od samego początku jest to mój kandydat nr.1 do roli rezerwowego ŚN. Kontrakt do 2020 roku.

3

1

Przede wszystkim "Tramwaj zwany pożądaniem" z Marlonem Brando
"Człowiek, którego nie było",
"Zawrót głowy" (i wiele innych Hitchocka jak np."Ptaki", "Psychoza")

Z nowych "Zimna Wojna" z Kotem

0

No dla mnie również jest to dorabianie jakichś historyjek, ludzie na każdym kroku szukają tylko okazji by potwierdzić swoje chore tezy.

0

Dużo ludzi twierdzi, że działał na zlecenie, i co? świadomie skazuje się na dożywocie? to by miało sens, gdyby teraz stwierdzili, że jest obłąkany i wyrok zamienili na kilka lat psychiatryka.

16

3

Z cytatem tygodnia jest to samo ;)

0

No ale grał Pique i Vermalen, a nie Murillo (debiutant) i Chumi (głęboka rezerwa).

0

I bardzo dobrze, wszystko stopniowo, jest młody i w razie czego ma jeszcze duzo czasu na kluby typu RM.

0

No właśnie, że on powinien już w pierwszym meczu grać, ale trenejro trochę poniosła fantazja.

0

Nie wiem czy od początku, ale zagra na pewno, za to wiem kto zagra na 200 procent od pierwszej minuty, Lenglet xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?