5

Coma, Chylińska (jeszcze z O.N.A), Ciechowski, Cugowski (Ten starszy z Budki), Chłopcy z Placu Broni, Creed, Clapton

13

No w tej Polsce to nic tylko dzieci robić, a podwyżki najniższej krajowej dla tych którym się chce pracować to kiedy będą? bo jak na razie to chyba bardziej się opłaca leżeć w domu i ruch...ć.

3

Ludzie na każdej stronie są tacy sami.

1

Bo Mats jest młodszy i będzie tu jeszcze długo po Cillessenie (mam nadzieje), więc nie ma sensu go hamować, poza tym Cillessen nie jest lepszy od TerS tak jak piszą wyżej, oboje są świetni.

0

Prędzej bym wolał, żeby Rakitić się zmieniał z Busqestem, niż żeby Cou grzał ławce jak mu forma wróci, a wróci.

5

Jaka pustka? nie czuje tego, raczej ulga bym powiedział. Pustkę to ja czuję po Inieście.

0

To kluczowe podanie to zasługa ich obu, jeden dobrze się uwolnił, drugi idealnie podał, ale prócz tego było kilka takich podań, że miał dwóch zawodników na plecach, a on zamiast do tyłu to szybki zwód nogą w bok i podanie przez środek boiska do przodu.

3

Dokładnie, nie chciał się porywać na jakieś konsolowe zagrania i wolał stopniowo dawkować w meczu swoje umiejętności, teraz, gdy już czuję pełne zaufanie trenera i kolegów ma pewność siebie, otwiera się na całego i pokazuje co tam w nim drzemie, super.

8

Podobnie jak i wielu od samego początku widziałem w Arthurze duży potencjał, sposób w jaki porusza się z piłką, zwinny, świetny technicznie z przeglądem pola i w ogóle, ale cały czas mi brakowało jakichś zagrań do przodu między kilkoma zawodnikami bo grał bardzo bezpiecznie, do prawego boku, do lewego boku, wycofanie, człowiek czuł niedosyt, ale teraz już wiem, że chłopak sobie tylko sprawdzał teren i to co pokazywał już ostatnio wywoływało uśmiech na twarzy, a to co pokazał wczoraj to szczęka na podłodze, jakie wyjścia spod pressingu łamanym podaniem do zawodnika z przodu + wyłączony układ nerwowy, piłkę to on straci jak mu który źle poda, człowiek guma, napiszę u nas piękną historię, to nie może się nie udać.

0

Najlepszy rezerwowy bramkarz.

0

Fakt jest taki, że pokazaliśmy siłę, a Sevilla coraz bardziej się otwierała i została skarcona, ale mieliśmy też dużo szczęścia, bo gdyby wpadła bramka na 1-1 czy ta z pięty, czy później z karnego to mogłoby nie być tak kolorowo, także mecz pełen emocji, do 88 min miałem stan przedzawałowy.

0

Nie da się w każdym meczu utrzymać wysokiej motywacji, ona zawsze przychodzi kiedy jest nóż na gardle.

11

Nie miał szczęścia, ale co wyprawiał dryblingiem, jakie ciastka wykładał, to wystarczy.

0

Oddawał już Suarezowi, żeby się odbudował, i to samo kiedyś Neymarowi.

11

Ale skrót tego meczu to będę gwałcił przez tydzień.

0

Cóż to był za mecz, jeszcze cały się telepie

0

Obecnie nie zasługuje na pierwszy skład i nie ma co się czarować, 100 razy wole w składzie Vidala, któremu się chce, biega, walczy, gryzie trawę.

0

Neymarowi też oddawał gdy nie miał szczęścia i nie mógł się wstrzelić.

0

Juve 0-3 :D

0

1

Serce się raduje patrząc na grę Arthura, gość ma wyłączony układ nerwowy i traci piłkę tylko wtedy jak ktoś mu źle dogra i musi o nią walczyć, niesamowity.

2

Co Athur gra to nie mam pytań

0

Ja chyba śnie!!!

8

5:0? powiem tak, lepiej się miło zaskoczyć, niż rozczarować, na pewno to nie będzie spacerek.

0

Teraz będzie sam nadzorował czy PSG przekroczyło finansowe fair play, nie trzeba będzie już płacić pod stołem :V

7

No to ogólnie grubo masz ci powiem.

6

Grunt, żeby szybko strzelić pierwszą bramkę no i nie stracić oczywiście.

0

Ale lipa :/

0

Jeśli mamy strzelić 3 bramki Sevilli to nie widzę innej opcji jak tylko pierwszy garnitur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?