MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To samo pisałem, zaraz po Mundialu na początku sezonu.
0
Gdyby przyszedł Hazard to jak dobrze by nie grał Vinicius będzie musiał ustąpić miejsca dla gwiazdy Premier L.
3
Świat według Kiepskich pierwsze sezony.
0
I tak nie będziesz czuł smaku, więc co za różnica xD
0
Super, czyli FL Studio (który trzeba będzie najpierw ogarnąć), interfejs USB, klawiatura sterująca i można się skupić wyłącznie na pomysłach, a praca z dźwiękiem będzie dużo prostsza i przyjemniejsza, z 1000zł trzeba będzie wyłożyć (FL Studio 20 - 350zł, interfejs 400zł, klawiatura 300zł ), ale to i tak nie dużo biorąc pod uwagę to ile czasu będę przy tym spędzał :D dzięki bardzo, odezwę się jak sobie wszystko skompletuje.
0
Czyli na MPC takie dźwięki jak np. perkusja brzmią bardziej naturalnie/żywo/realistycznie, nadają im klimatu, niż robione przez kompa, i bębny warto robić wyłącznie na maszynie, a linie melodyczną + jakieś filtry, efekty już sobie klepać za pomocą FL i klawiatury, wiesz z tą jakością dźwięku to mi chodziło o to, że np. jak sklejam wszystko w Song na MPC i zrzucam na kompa to na nuta ma np. 70MB, i czy ta jakość jest zachowana kiedy przesyłam dźwięk z maszyny przez interfejs, bo po prostu nie chcę utraty jakości dźwięku.
0
Nie chcę Cię już męczyć, ale jeszcze tylko spytam jaka będzie jakość dźwięku przesyłanego do kompa z zewnątrz i po co w ogóle MPC 1000 kiedy masz program FL + klawiaturę, która w dodatku ma pady, wybieram sampel i gram nim na klawiaturze, więc właściwie jaka tutaj rola w tym wszystkim samplera MPC ? xD wydaje się być zbędny czy się mylę.
0
Jak kolega wyżej, Shutter Widmo, tylko koniecznie wersja tajlandzka
0
No i chyba przede wszystkim masteringu nie zrobię na maszynie, ale to mówisz, że jak zainstaluje sobie FL i podłącze do kompa ten interfejs to Fruit mi wykryje wszystko co podłącze do interfejsu i w tym programie będę sobie mógł komponować swoją nutę, a potem ją łatwo obrobić tak?
Widzę, że 4 stówki trzeba dać za taki interface
https://allegro.pl/oferta/interface-audio-focusrite-scarlett-solo-2gen-7840574953
1
Tak samo mogę polecić film "Menace II Society", ale pewnie widziałeś ;)
0
Czyli ściema xd w sumie dobrze, że coś mnie wtedy powstrzymało
No tak myślałem, że potrzeba wyjścia dźwięku prócz MIDI, ale to już chyba wolę sobie kupić coś odpowiedniego pod MPC, co byś polecił to grania melodii?, może to być jakaś mniejsza klawiaturka.
1
No coś pięknego ;)
A to kojarzysz?
1
Nie nie, ja Paca słucham od 17 roku życia, a dzisiaj mam 32 więc trochę już minęło, też jakbym miał sobie zrobić listę ulubionych to musiało to by być top 30 ;) w pewnym momencie jak mi się obsłuchały podkłady to szukałem w necie remixów, a teraz znowu wracam do oryginałów, to samo Biggie.
2
Miałem trochę przerwy, a teraz znowu katuje kawałki i jednego i drugiego. Nic z tej nowej muzy nie daje mi takiego klimatu jak tamto.
4
Ależ to jest dla mnie klasyk
0
Jako takiej polskiej nie ma, ale kiedyś ktoś dał do tłumaczenia i potem sprzedawał po necie za 2 dyszki, ale wtedy się nie zdecydowałem, a teraz już nie mogę tego znaleźć, tak czy siak mam chyba ten podstawowy OS, też RAM 128 i bez dysku niestety jak na razie jadę na kartach, no właśnie pytanie mam takie bo mam taką klawiaturę Casio z wyjściem MIDI, ale oprócz tego jest tylko wyjście słuchawkowe i w takim przypadku jak podepnę do MPC tylko poprzez MIDI to będę miał jedynie jakieś sterowanie padami?, a mi chodzi, że to co zagram na klawiaturze w tonie np. pianino, żeby się nagrało na sampler, tak by można było stworzyć linię melodyczną, a później do tego tylko zrobić perkusję już na padach, będzie potrzebne w takich klawiszach jeszcze jakieś wyjście audio czy przez to słuchawkowe da radę?
0
No proszę, czyli nie tylko ja się tutaj bawię w takie rzeczy :) wiesz może gdzie mógłbym dostać instrukcję obsługi w PL? podstawy ogarniam, ale chciałbym wykorzystywać cały potencjał urządzenia, chciałem gdzieś kupić, ale Google nie pomogło.
1
Szanse marne, ale zapytam, czy ktoś tutaj z kolegów jest może w posiadaniu urządzenia Sampler MPC 1000 ?
0
Jeśli ma służyć do tego co napisałeś to już wystarczający bym sobie kupił za połowę tej ceny.
0
Dopiero pisali, że Jović już sie porozumiał z FCB, potem, że Maxi jest celem na następce Suareza, teraz Rashford, karuzela ruszyła.
5
Młodzi ludzie pracują w tej redakcji, a taki brak luzu xD
wszystkie fajne memy kasujecie
0
Z miejsca na pewno nie i to jest więcej, niż pewne, ale przez cały sezon gry u nas myślę, że jest w stanie wbić się do składu jak Arthur, o ile aklimatyzacja przebiegnie w podobny sposób co u brazylijczyka.
0
Możesz, tylko zastanawiam się czemu to dla Ciebie, AŻ TAK nieprawdopodobne, że taki scenariusz faktycznie może mieć miejsce.
0
Ale będziesz teraz na siłę szukać jakichś argumentów, żeby tylko obalić tą tezę? czy faktycznie tak uważasz?
1
Myślisz, że czym Bartomeu go przekonał? tym, że będzie na nim budowany projekt bo chłopak miał wątpliwości czy w ogóle pogra.
0
Szczerze? nie śledzę "artystów" typu Donatan.
1
Dla mnie to już nie wypaliło na samym starcie, ale jak to mówią są gusta i bla bla bla...
4
Ja już dawno wszystkie batony zamieniłem na owoce, a burger to tylko domowy.
1
Enjoy the Silence, Personal Jesus
5
Albo sklepał jak z Sevillą w PK. Tak czy inaczej trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i Andres wybrał dobry moment.