MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od ponad dekady zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.
0
Zapewne w środę zagra Umtiti.
7
No widać, że chłopczyk sobie nie radzi z emocjami, jeszcze takie odzywki do 10 lat starszego weterana i to jeszcze do Messiego, to trzeba mieć pusto w głowie. Zero szacunku mają ci młodzi.
8
Spokojnie pykać kogokolwiek to my już przestaliśmy jakiś temu, teraz każdy mecz trzeba wybiegać i wywalczyć.
11
Bezmyślny zakup? przez lata topowy gracz na swojej pozycji kupiony za grosze, biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku, idealny zawodnik w roli ASA kiedy trzeba wejść i powalczyć, poprzepychać się na podmęczonego rywala, to nie jest zawodnik do utrzymywania się przy piłce (od tego jest Arthur) to jest taran typu BOX to BOX, który ma zadanie przerywać ataki rywala, choćby faulem taktycznym, wczoraj zaliczył znakomite wejście i po swojej stronie był nie do przejścia, w połączeniu z Roberto całkowicie wyeliminowali Viniciusa. Patrz na całokształt, a nie na pojedyńcze błędy, które zalicza każdy, strata Buquesta w środku pola też się mogła zakończyć bramką, Pique swoim rajdem wzdłuż lini bramkowej też nas naraził na niebezpieczeństwo, mimo to oboje rozegrali fenomenalne spotkanie.
2
Vidal wczoraj z takim powerem niczym Krotos w God of War, wybijał piłkę razem z nogami przeciwnika.
2
A to ktoś mu wierzy?
1
Cała obrona zagrała fantastyczny mecz, ale Pique i Roberto zagrali wręcz genialnie, Busquest bardzo dobry mecz i Vidal znakomita zmiana.
8
Śmierdzi mi ten mecz remisem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ Pique i Busquest są dzisiaj kapitalni.
3
Ten ramos jest tak obrzydliwym graczem, nie mogę się doczekać kiedy zakończy karierę.
0
Kolega po prostu użył słabego żartu zamieszczając link do reklamy Stefczyka.
0
Powoli i na chłodno niszczę mu życie w bardzo sprytny i wyrafinowany sposób.
2
W tym momencie mamy najlepszego bramkarza na świecie.
1
Zdecydowanie opcja pierwsza. Nie samą pracą człowiek żyje, a kwota wystarczająca.
1
Bydło jest wszędzie, nie tylko tam.
0
No przecież nie pisałem poważnie z wykorzystaniem tego zdjęcia ;) chciałem zwrócić jedynie uwagę, w ten oto żartobliwy sposób, że raz na pół roku warto zmienić zdjęcie w artykule, no chyba, że trzeba mieć oficjalną zgodę Tebasa na publikowanie wizerunku, lub trzeba użyć jakichś innych nadzwyczajnych środków, to przepraszam.
27
Redakcjo podsyłam Wam nowe zdjęcie bo to jedno widzę się zawiesiło, nie ma znaków wodnych śmiało można korzystać ;)
https://zapodaj.net/images/96bf2c23faae5.jpg
0
Tak, uważam, że ciągłe skamlanie jest żenujące, ale co innego mieć problem do kogoś o to, że jest monotematyczny, a co innego o to jaki ma pogląd, bo dla mnie to dwie osobne rzeczy.
0
Tak jak napisałem, nie będę oceniać tego, które spojrzenie na football jest bardziej słuszne, nie mam potrzeby przeciskania na siłę swoich racji, ktoś może się znać lepiej, ktoś gorzej, i każdego co innego cieszy w tej dyscyplinie i nie ma czegoś takiego jak kibic lepszy/bardziej godny.
1
No chyba nic mnie tak nie rytuje jak kibice, którzy mają się za lepszych Cules od innych bo piłka nożna to nie jazda figurowa i tu liczą się wyłącznie wyniki i jeśli kogoś interesuje styl to niech się przerzuci na inny sport, każdy jeden ma tu takie samo prawo do opinii choć niektórzy to mają chyba bardzo dużą potrzebę tego by całe życie im ktoś przyznawał rację i potakiwał jak to mądrze prawi, ja jestem w stanie zrozumieć i tego co chce sobie po pracy obejrzeć dobry dla oka football swojej ulubionej drużyny jak i tego, którego interesują wyłącznie statystyki i nie oceniam co jest bardziej słuszne, polecam niektórym zmienić podejście bo to na prawdę świadczy jedynie o ograniczeniu umysłowym, niczym więcej.
2
Ter Stegenowi na treningu, no i ?
23
Tak pod ten czwartek xd
https://zapodaj.net/images/1b64a95ff6b20.jpg
0
Że będzie miał swój program w TV Rosyjskiej? od dawna o tym piszą, nawet w polskim radiu o tym mówili.
https://www.tvp.info/41269752/mourinho-znalazl-nowa-prace-bedzie-mial-program-w-rosyjskiej-telewizji
https://www.wprost.pl/sport/10190709/jose-mourinho-powraca-kibice-zobacza-go-w-nowej-roli.html
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,24448818,jose-mourinho-rozpocznie-nowa-prace-bedzie-gospodarzem-programu.html
Jeśli chodzi o źródła, brałem pierwsze z brzegu, jest ich dużo więcej.
1
Morinho to teraz prowadzi skróty LM w programie RussiaToday jakby się ktoś pytał. Premiera 7 marca.
0
Gomorra, Prawo Ulicy, Kompania Braci, Rodzina Soprano, Miasteczko Twin Peaks, Stranger Things, Czarne Lustro.
1
Ja się bardzo cieszę, 3-0 z Realem na wyjeździe to znakomity wynik, ale nikt mi tutaj nie wmówi, że rozegraliśmy jakiś genialny mecz, nie zakrzywiajmy rzeczywistości, w pierwszej połowie oddaliśmy 1 strzał i to w dodatku niecelny, druga połowa była już znacznie lepsza i kilka akcji przyniosło efekt. Także cieszmy się jak najbardziej i doceńmy znakomity rezultat, ale nie okłamujmy siebie i innych.
3
Pokaż mi źródło :V wiesz w ogóle kiedy powstał klub, któremu kibicujesz?
5
1725r xD wtedy to jeszcze nawet nikt nie wiedział co to jest piłka nożna.