1

No, nie to co Messi xd

44

Mam nadzieję, że Gruby dzisiaj zapanuje nad swoimi nogami i pokaże swoje najlepsze oblicze.

0

Tak szczerze to ja czuję awans jednym golem po ciężkiej walce.

1

Co to jest 15zł na miesiąc, paczka szlugów xd akurat rzuciłem to jak znalazł.

3

Zapewne ze wzoru Hajto ;D

7

Tak, w moim odczuciu lepiej wygląda na prawej flance.

0

Są to historie i obrazy, które są tworzone przez nasz umysł w czasie gdy śpimy. Mogą dostarczać nam rozrywki, być romantyczne, niezręczne, przerażające i czasami bardzo dziwne. Czasem jeśli o czymś marzysz, lub myślisz o czymś przed zaśnięciem, obawiasz się czegoś podświadomie, umysł to koduje.

0

No właśnie bardzo irytujące, bo wcześniej jak edytowałeś kilka razy ten sam komentarz to wystarczyło raz wyrównać te odstępy i przy każdej następnej edycji już tego nie było, a teraz za każdym razem się wpieprza między zdania to br/

4

Co to są za cuda przy edycji komentarza, jakieś br / to już wolałem te wielkie odstępy :p

3

Knight Rider uwielbiałem to

0

Milan bez pomysłu dzisiaj. Długa piła do przodu, strata, długa piła do przodu, strata.

0

Polecam Eleven, aplikację na TV.

3

Dobra mina musi być xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nigdy nie rozumiałem jak można porównywać gościa, który nigdy nie grał w Europie i nie zmagał się na co dzień z najlepszymi piłkarzami świata (tyle co w reprezentacji podczas imprez). Poza tym w czasach, w których gra Ronaldo i Messi nie wejdziesz sobie "jingą" do bramki podbijając ją na kolanie i kończąc lobem. Na pewno był świetny, ale 92 hat tricki po prostu śmieszą.

9

Pele 92, ale on sobie liczy też te z treningów.

16

Jeśli jest jakaś sytuacja w polu karnym to arbiter powinien mieć obowiązek sprawdzenia tego na VAR,a nie że on sobie może wziąć ale nie musi i ogólnie był blisko to widział. Dopóki nie będą mieć obowiązku weryfikacji (w polu karnym, gdzie na szali jest gol lub jego brak) to ten VAR nic nie zmieni i dalej będą kontrowersje, bo taki Marciniak np. to on nigdy nie potrzebuje sprawdzać, on uważa, że jest nieomylny i nie musi niczego sprawdzać, no nie tędy droga!

0

Taktyczny

2

Teoretycznie tak, ale wiecznie jest tylko gadanie, że sędzia ma bardzo trudne zadanie, że się mylą bo są tylko ludźmi, że z jego perspektywy to wyglądało na faul i tak można się całe życie tłumaczyć, coś mu powiesz to czerwona, na konferencji też nie wolno krytykować bo Cię ukarają, VAR dostali to sobie biorą kiedy im się podoba, samowolka, z resztą właśnie starzy wyjadacze już doskonale wiedzą jak się poruszać w tym zawodzie, układy są wszędzie.

1

Przecież oni nie ponoszą tak naprawdę żadnych konsekwencji, obejrzą sobie powtórki po meczu i się śmieją "Ups, my mistake" bo są bezkarni.

1

No na pewno :) jednak czym, że jest takie jednorazowe upokorzenie w porównaniu z ewentualnym zgarnięciem im wszystkiego sprzed nosa, wydaje mi się, że te osoby o których wspomniałeś powinny raczej patrzeć w ten sposób :) przegrać srogo jedną bitwę, by na koniec wygrać całą wojnę.

1

To wybieram 0:5 i dalszą szansę na wszystkie trofea bo koniec końców ten wynik nie będzie miał żadnego znaczenia.

1

Ta, chyba w tym sezonie, bo tak ogólnie to nawet nie ma podjazdu.

1

Jak odpadasz z Pucharu to już masz po trofeum, a jak przegrasz w lidze to nadal masz przewagę punktową i dużą szansę na 1 miejsce w LL więc, wybór jest chyba prosty.

1


Wzięli jeszcze sędziów paru, ale co im z tego Var-u?
żaden z nich ni panimaju, patrzą w ekran jak na haju
i korzyści dla Realu, bo mistrzami są w padaniu,

3

Teraz trwa era filmo-bajeczek.

4

Na luzie? tylko dzięki geniuszowi Leo uniknęliśmy topora po sytuacjach, które nie były stuprocentowe.

2

Ten to jest celebryta :D ja myślę, że w Chinach mu będzie najlepiej.

0

Mając choćby zalążek wyobraźni można pewne rzeczy przewidzieć , proste. Tyle w temacie.

1

Ale jest coś takiego jak pierwiastek prawdopodobieństwa, i skoro widzę, że męczą się nawet z najlepszym zawodnikiem w składzie to domyślam się, że bez niego może być już w ogóle dramat, tak widziałem mecz z Realem, gdy ich pokonaliśmy wysoko, ale jakie wykończenie miał wtedy Suarez? stuprocentowe i sam sobie potrafił stworzyć akcję, była forma, a teraz? prócz Messiego każdy gra mniejszy lub większy piach

Nie wiedziałem, że Messi strzeli 3 gole i nie wiem jakie liczby wygrają w następnym Lotto, ale jak np. Rakitić gra 30 meczy pod rząd w pierwszym składzie, to jak myślisz, wyjdzie w 31? czy powiesz, że nie wiadomo? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?