0

oraz Digne, Dehu, Mathieu,

5


Dutruel
Umiti, Blanc, Thuram, Abidal
Petit, Lucien Muller, Henry,
Giuly, Dugarry

Proszę ;)

3

Ten piłkarz ma w sobie gen pajacerki i coś irytującego, ja nadal byłbym na nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ale każdy z innej narodowości miał być xd

1

Najlepsi zawodnicy się dublują :)

7

Masz dwóch holendrów ;)

1

Wiem, bo najpierw nie doczytałem, ze mają być innej narodowości, a potem miałem za mało czasu by się dobrze zastanowić i poukładać :))

2

Aa faktycznie, sorry, w pracy piszę i przeczytałem na szybko ;)

1


Ter Stegen
Puyol, Umtiti, Koeman
Messi, Deco, Yaya, Ronaldinho
Suarez, Eto

1

Polecam pracę na magazynie, ale w jakiejś małej, kilkuosobowej firmie, nie narobisz się, a dwójkę na start na pewno dostaniesz, w lato chłodno, na głowę nie pada.

0

Ja wiem, że Ty lubisz lektora, ale dla mnie takie przekręcanie słów jest po prostu zakrzywianiem tego jak daną scenę chciał wyrazić reżyser.

28

Ale i tak najlepszy jest polski lektor
"F**K off!" ---> "idź stąd" xD

5

Azyl - The Zookeeper's Wife

1

Dla mnie to jest w ogóle śmieszne bo obrońca łapie najlepszą formę po 30 roku życia, a on im przekazał, że nigdy więcej ich nie powoła do kadry. Wkrótce się może okazać, że po Euro 2020 Lóewa też nie powołają do kadry :D

0

W reprezentacji Polski tak jest xd ;)

1

No też nie do końca bo Hummelsa, Boatenga i Mullera odsunął całkowicie mimo nazwiska, więc w sumie nie wiadomo czym się kieruje.

2

Właśnie byłem ostatnio przejazdem w stolicy Katalonii i rozmawiałem z ludźmi z otoczenia Samuela przy kolacji w Santa Rita Experience, zapewnili mnie, że nie ma powodów do obaw, więc od razu przekazuje tu dalej, pozdro.

0

No nie, ten obecny utrzymuje niesamowity poziom od wielu sezonów i nie mógłbym go tutaj nie umieścić.

1

Messi, Iniesta, Ronaldinho, Xavi, C. Ronaldo

1

Ja też nie i powiem więcej, nawet chcę, żeby wrócił i żebyśmy zobaczyli powtórkę finału z 2015 roku.

0

Ponoć kontuzja Ronaldo niegroźna i ma wrócić jeszcze na Ajax.
„niegroźny uraz zginacza prawego uda”

1

Oni postrzegają świat trochę inaczej.

2

Carles, zdecydowanie jego chciałbym mieć w swojej drużynie, był wyjątkowym obrońcą i kapitanem. Umięjętności? ludzie mają bardzo słabą pamięć, idealne wślizgi, wejście na banie z lwiej grzywy czy podwójna ruleta? przypomnijcie sobie, nie odpuszczał żadnej piłki, do tego chodząca klasa sama w sobie.

0

Cebulka oczywiście + boczek/szynka, na końcu szczypior.

0

Polecam
Obcy: Izolacja,
Resident Evil 7 oraz ten nowy RE2,
The Evil Within 2 też fajny ale dosyć wymagający,

1

Jeszcze wczoraj był ;)

1

Obejrzę jak będę po pracy bo nie mogę tutaj głosu włączyć, no że tak powiem, nie jestem sam xD

1

Mi to się wydaje, że szał transferowy jest, ale tylko tutaj, na tej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?