MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oraz Digne, Dehu, Mathieu,
5
Dutruel
Umiti, Blanc, Thuram, Abidal
Petit, Lucien Muller, Henry,
Giuly, Dugarry
Proszę ;)
3
Ten piłkarz ma w sobie gen pajacerki i coś irytującego, ja nadal byłbym na nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ale każdy z innej narodowości miał być xd
1
Najlepsi zawodnicy się dublują :)
7
Masz dwóch holendrów ;)
1
Wiem, bo najpierw nie doczytałem, ze mają być innej narodowości, a potem miałem za mało czasu by się dobrze zastanowić i poukładać :))
2
Aa faktycznie, sorry, w pracy piszę i przeczytałem na szybko ;)
1
Ter Stegen
Puyol, Umtiti, Koeman
Messi, Deco, Yaya, Ronaldinho
Suarez, Eto
1
Polecam pracę na magazynie, ale w jakiejś małej, kilkuosobowej firmie, nie narobisz się, a dwójkę na start na pewno dostaniesz, w lato chłodno, na głowę nie pada.
0
https://zapodaj.net/images/352b43dd7b86a.jpg
0
Ja wiem, że Ty lubisz lektora, ale dla mnie takie przekręcanie słów jest po prostu zakrzywianiem tego jak daną scenę chciał wyrazić reżyser.
28
Ale i tak najlepszy jest polski lektor
"F**K off!" ---> "idź stąd" xD
5
Azyl - The Zookeeper's Wife
1
Dla mnie to jest w ogóle śmieszne bo obrońca łapie najlepszą formę po 30 roku życia, a on im przekazał, że nigdy więcej ich nie powoła do kadry. Wkrótce się może okazać, że po Euro 2020 Lóewa też nie powołają do kadry :D
0
W reprezentacji Polski tak jest xd ;)
1
No też nie do końca bo Hummelsa, Boatenga i Mullera odsunął całkowicie mimo nazwiska, więc w sumie nie wiadomo czym się kieruje.
2
Właśnie byłem ostatnio przejazdem w stolicy Katalonii i rozmawiałem z ludźmi z otoczenia Samuela przy kolacji w Santa Rita Experience, zapewnili mnie, że nie ma powodów do obaw, więc od razu przekazuje tu dalej, pozdro.
0
No nie, ten obecny utrzymuje niesamowity poziom od wielu sezonów i nie mógłbym go tutaj nie umieścić.
1
Messi, Iniesta, Ronaldinho, Xavi, C. Ronaldo
1
Ja też nie i powiem więcej, nawet chcę, żeby wrócił i żebyśmy zobaczyli powtórkę finału z 2015 roku.
0
Ponoć kontuzja Ronaldo niegroźna i ma wrócić jeszcze na Ajax.
„niegroźny uraz zginacza prawego uda”
1
Oni postrzegają świat trochę inaczej.
2
Carles, zdecydowanie jego chciałbym mieć w swojej drużynie, był wyjątkowym obrońcą i kapitanem. Umięjętności? ludzie mają bardzo słabą pamięć, idealne wślizgi, wejście na banie z lwiej grzywy czy podwójna ruleta? przypomnijcie sobie, nie odpuszczał żadnej piłki, do tego chodząca klasa sama w sobie.
0
Cebulka oczywiście + boczek/szynka, na końcu szczypior.
0
Polecam
Obcy: Izolacja,
Resident Evil 7 oraz ten nowy RE2,
The Evil Within 2 też fajny ale dosyć wymagający,
1
Jeszcze wczoraj był ;)
1
Obejrzę jak będę po pracy bo nie mogę tutaj głosu włączyć, no że tak powiem, nie jestem sam xD
1
Mi to się wydaje, że szał transferowy jest, ale tylko tutaj, na tej stronie.