3

W zimnym dłużej pozostają chrupiące.

0

Dzisiaj kilka osób pisało o tym na LR.
https://zapodaj.net/images/b0c8c06593d75.png

1

Napisałeś, żeby nie myśleć, że to ploty, więc zapewne miałeś na myśli ten artykuł co się ukazał nie dawno, czy aż taki zbieg okoliczności to był? hmm?

3

Wierzysz w to co piszą gazety? też nieźle.

0

Naprawdę nie widzisz, że Twój pierwszy komentarz w ogóle nie tyczył się Puiga czy tylko udajesz? napisałeś, że Ajax nie będzie wypożyczał żadnych zawodników (tylko w innych słowach), więc Ci pokazałem informację o przyszłej umowie, z której wynika, że być może jesteś w błędzie, proste, a Ty się teraz dochodzisz bo Ci uwagę zwróciłem.

4

Może i z drugim nie ma, ale ma związek z Twoim pierwszym komentarzem, gdzie dałeś do zrozumienia, że Ajax będzie ogrywał tylko swoich wychowanków.

2

NO I
jeżeli podpiszą takową umowę to wypożyczenia będą bardzo możliwe, a wręcz pewne. Poczytaj sobie.

3

https://www.fcbarca.com/88404-sport-fc-barcelona-i-ajax-rozwazaja-podpisanie-umowy-o-wspolpracy.html

"Według informacji Sportu oba kluby rozważają podpisanie umowy o współpracy, na mocy której Barcelona będzie uprzywilejowana względem innych zespołów przy transferach młodych talentów z Amsterdamu, zaś Ajax będzie mógł wypożyczać zawodników Blaugrany, którzy z powodu zbyt młodego wieku nie są jeszcze w stanie wywalczyć sobie miejsca w pierwszej drużynie, ale mogą z powodzeniem występować na poziomie ligi holenderskiej."

1

Gdyby miał na nazwisko Ronald to wtedy to by miało sens, przy Ronaldo nie, tak w ogóle to szczerze wątpię jako, że te odmiany miałyby być poprawne, na pewno nie w przypadku gdy nazwisko się kończy na "O".

0

Wojewódzki już dawno temu powiedział, że będzie robił ten program dopóki będzie oglądalność, a tej mu nadal nie brakuje.

1

Neymar, czyli świetny zawodnik z genem pajacerki.

0

Źle napisałem, dłoń miałem na myśli ;)

0

Zawsze tak mam jak śpię z przekrzywioną głową.

13

Dasz palca to zaraz chcą całą rękę, dasz rękę pójdzie łokieć, taka ludzka natura, Messi pokazał w wielu meczach, że potrafi błysnąć geniuszem i wygrać mecz w pojedynkę to ludzie teraz tych przebłysków po prostu zaczęli wymagać na zawołanie, a gdy się okazało, że to nie działa jak koncert życzeń to wielkie rozczarowanie, bo nie lider, bo drużyny nie umie pociągnąć. Pewne osoby powinny zrozumieć, że on wszystko może, ale nic nie musi i to przede wszystkim cała drużyna musi starać się grać jak najlepiej, wtedy i jemu będzie się grać swobodniej.

2

Jeżeli on próbuje się nie wywiązać z kontraktu to jedynie klub może jego szantażować, a nie na odwrót. Jedynie co może zrobić zawodnik to wywierać na nich presję z nadzieją, że się ugną, ale wcale nie muszą.

5

Raków-Legia 2-1 :)

7

Za takie coś to powinno być jednocześnie czerwo, zawieszenie i kara finansowa, może by coś dotarło.

1

Colon Compuesta powiadasz xD przypadek nicku?

0

Colon
Pierwszy raz nie chcę się rzucać na jakąś bardzo gorzką, wolałbym stopniowo wchodzić ze smakiem, ale rozumiem, że właśnie im bardziej intensywana/gorzka tym bardziej mocna w działaniu.

0

No właśnie jakaś najmocniejsza ze smakowych.

0

Mocna w sensie pobudzająca, smakowa- w sensie np. o smaku zielonego jabłuszka, pomelo, mięty itp :)

0

Francja również np.

0

Mocna, smakowa Yerba, ktoś coś poleci?

0

Myślę, że wielu miało podobnie, ale jak tylko zobaczyłem tego dzieciaka w akcji to wiedziałem, że to nie jest zwykły talent, jest naprawdę wyjątkowy.

0

Chyba drastyczny :)

1

A Modrić Ci się nie podoba?

52

To subiektywna opinia piłkarza, który darzy sentymentem Juventus, nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością i nie musi mieć.

1

Drugi komentarz najlepszy :P

2

No przecież to jest logiczne, że gość ma tyle pieniędzy, że jemu naprawdę nie zależy na 280mln czy 500mln, on chce sprowadzić jak najwięcej gwiazd bo marzy mu się potęga, tyle, że nie każdy mu tam przyjdzie, wystarczy zobaczyć jak ciężko jest odejść stamtąd komukolwiek, bo jak już kogoś uda mu się sprowadzić to chce go tam zatrzymać na siłę. Teraz dopiero będą robić podchody pod topowych, żeby sobie podkręcić jakość, a to ich finansowe fair play to ogólnie grubymi nićmi szyte.

0

Niech im ktoś powie, że więcej nie oznacza lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?