MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I tak wszyscy sr* w zbroję przed tym meczem, czas uwierzyć w swój zespół tak na 100 procent, a nie przed każdym spotkaniem podchodzić sceptycznie i z dystansem. Barca to jest Barca i w tej edycji będzie trofeum LM.
0
Nie no, czytam i nie mogę wręcz uwierzyć w ten twój komentarz, to się nie dzieje :V
Faktycznie jest jeszcze inny typ ludzi.
1
Chciałeś dać do zrozumienia, że ani nie pracujesz w majówkę, ani nie pijesz? cóż, wyjątki się zdarzają :) jednak w moim otoczeniu każdy albo coś remontuje w dni wolne albo piwkuje na grillu.
1
Budwaiser x4 i Ballantine's
8
Dokładnie tak xD
https://zapodaj.net/images/7b9377d56f07f.jpg
0
To były wakacje w 2016 roku, 3 lata temu, i tak, wtedy już Kloop trenował Live.
1
Kultura zawsze była mocną stroną Anglików.
0
Bo tu jest w zależności jak wiatr zawieje
3
Arthura, Vidal pod dużym pressingiem nie będzie wiedział co z piłką zrobić, a Melo zakręci dwa kółka i jesteśmy dalej przy piłce, w drugiej spuścić pitbulla niech skacze do gardła :D
1
Bo żeby być wielkim to same umiejętności nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze odpowiednią mentalność.
10
A kogo oni pojechali? Porto? lichy Bayern z którym się męczyli i u siebie mieli 0-0? proszę Was, nie róbcie z nich nie wiadomo jakiej potęgi.
1
Hahaha 0-3 dla Liverpoolu na Camp Nou z Barceloną xD błagam, to nie Porto.
0
Zgolić brodę + makijaż i bez kitu gościu wygląda jak laska.
0
Zależy co
3
Ja rozumiem, że już nie jesteśmy, zdaje sobie z tego sprawę, jednak nadal potrafimy znakomicie grać piłką na małej przestrzeni i utrzymywać się przy piłce, Athur pod względem kontroli nie ustępuje Xaviemu, dopiero jeśli chodzi o przegląd pola i długie zagrania widać ogromną różnicę, zdarzały się mecze, gdzie cisnęli nas pressingiem i co niektórzy zawodnicy się gubili popełniając błędy, ale to nie ma co tak podchodzić, że pewnie znowu tak będzie.
8
Jeśli chłopaki będą czuć piłkę to klepaniem i posiadaniem odcinamy każdego na tym globie, Busi pierwszy mecz z MU zagrał fatalny, drugi świetny, więc z nim to jest loteria. Ja tam jestem spokojny, to oni przyjeżdżają do jaskini lwa i oni się powinni obawiać.
2
To, że Hajto systematycznie uczestniczy w tego typu programach i jest medialny świadczy tylko o poziomie dzisiejszej telewizji, to jest żenada, gdzie wyzbyli się wszelkich wartości dla oglądalności z których są pieniądze, bo nic poza nimi się już nie liczy, można tylko współczuć tego zaślepienia. Gość, który za każdym razem się wymądrza w sposób wręcz chamowaty siejąc przy tym jakąś herezję powinien być odsunięty całkowicie od wizji.
0
Wiele razy już widzieliśmy również jak biegnie szybciej, niż jego nogi, bo chociaż bardzo chciał to nie miał siły, żeby nimi przebierać, rytm rytmem, ale on nie ma 27 lat tylko 32 i już bliżej mu do końca, niż dalej. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w środę, obym się mylił.
0
Tak, tak xD tak samo jak Suarez zagrał z Alves po to żeby odpocząć w sobotę z Levante przed środowym meczem. Odpoczął jak ch, tu nic nie jest takie oczywiste jak się wydaje.
1
Tutaj jedyna niewiadoma to chyba tylko lewe skrzydło.
8
Ale wzór w sensie, że lepiej grać w piłkę, niż wysadzać wieżowce?
1
Upgrade 2018, Searching 2018
2
Przed Lyonem też był tutaj strach, potem mówili, że MU to nie słaby Lyon i też był strach, a teraz piszą, że Live to nie to samo co słabe MU i jeszcze większy strach :V a ja myślę, że to właśnie Liverpool się powinien bać bo wjeżdża w środę do jaskini lwa.
8
Ja już jestem wprawiony w oddzielaniu plewu od ziarna, sprawnie pomijam całe szambo i wyłapuje tylko rzeczy te istotne dla mnie xD po LR trzeba się umieć poruszać :P
14
Ale taka najlepsza z najlepszych, to nie oglądasz w ogóle GoT i masz wy** na spojlery :P
13
Jeszcze inaczej, czytasz LR i już nie oglądasz w ogóle, najlepsza opcja.
1
Nic absolutnie nie podważam, jestem zadowolony z wyników, ale mimo wszystko chciałbym zrozumieć jego tok myślenia, cóż raczej nie jest to możliwe, gdy się jest jedynie obserwatorem meczów, a nie częścią tego wszystkiego od środka.
0
Takie posty czytam na swoich facebookowych stronkach, w tym przypadku [Kocham Football] więc widocznie tak:
"Gennaro Gattuso zwolniony z Milanu! Władze Rossonerich pozwoliły jednak Włochowi na dokończenie tego sezonu za sterami drużyny.
Jak sądzicie, czy to Rino był przyczyną słabej gry drużyny, czy brak kreatywnej linii pomocy?"
Na innych serwisach też czytam, że Milan podjął decyzje, iż obecny trener zostanie tylko do końca sezonu.
2
No to Gattuso popłynął z Milanu, jeszcze sobie tylko dokończy sezon w nagrodę pocieszenia. Who next?
3
Spokojnie Frankie, na początku trzeba poznać nowe otoczenie, klub od środka, zgrać się z kolegami na treningu, pierwszy skład jest tylko kwestią czasu.