MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To ja będę inny i napiszę, że widziałem 6 odcinków 1 sezonu GoT i mnie zemdliło od tych intryg, nigdy więcej tego nie włączyłem. Ewidentnie nie mój klimat.
0
Oczywista oczywistość, że chłopak chce grać, z taką jakością bezapelacyjnie może grać pierwsze skrzypce w innym klubie, a Ter Stegena nie wygryzie nigdy.
0
Tak, to była bramka na 2-0, racja.
0
Pamiętam ten mecz z Realem, całe spotkanie kompletnie nic się nie działo i ogólnie graliśmy słabo, Messi jedną akcją przechylił wynik meczu na 1-0.
1
No wybitny to on nie jest, ale przyjemnie można obejrzeć. Typowy średniak.
1
No tak, bo ostatnio zagrali słabo na początku z MU to teraz na 100 PROCENT też zaczną w ten sposób, no i oczywiście jak odetną nam Messiego (jeśli w ogóle) to już nikt nie jest w stanie strzelić bramki u nas w ataku, a tak w ogóle to Liverpool jest lepszą drużyną, niż Barcelona, a na Camp Nou czują się jak u siebie.
3
No faktycznie, jego komentarz jak byk sugeruje, że uważa naszą drużynę za lepszą i ogólnie wpis z którego wręcz bije wiarą, tym bardziej, że jak napisałem w pierwszym poście wkleja go wszędzie gdzie się da :)) jestem na luzie, jest piątek.
1
Swoje zdanie to jedno, a brak wiary w niby ukochany zespół to drugie.
1
U nas różnice może zrobić każdy w zależności od dyspozycji dnia, nawet Rakitić, każdy mecz jest inny, a my jako drużyna jesteśmy w stanie swoim posiadaniem piłki i klepaniem odciąć od gry każdą drużynę na świecie, każdą.
0
Nie tylko przy przełykaniu, przez jakiś czas jest uczucie nieprzyjemnego palenia w gardle jakby kwasy żołądkowe Ci podchodziły do gardła, ale zimne mleko fajnie pomaga.
25
Dzisiaj czytałem na FB wpis "kibica" Barcelony po trzydziestce, który w temacie zbliżającego się meczu z Liverpoolem pod każdym zagrzewający do boju komentarzem pisze następująco "wystarczy, że odetną nam Messiego i leżymy, a jak zaczniemy jak z MU to od razu w plecy"
Nosz k**, ręce po prostu opadają jak widzę tą wiarę w ukochany zespół, nie wiem jaki sens jest kibicowania komukolwiek z takim nastawieniem, może niech w ogóle nie ogląda bo i tak będzie najczarniejszy scenariusz.
0
Bo powinien zacząć trening stopniowo, od fundamentów, a tak to klapa murowana :P
0
I na zimny Budwaiser x 5 :P
2
No wyszedł z progu epicko, niczym Kobayashi
5
Podstaw mężowi prostytutkę i zrób zdjęcia, potem wyślij anonim :V oczywiście żart! nie rozbija się małżeństw chyba ,że laska tkwi i się męczy w jakimś toksycznym związku.
1
No nie wiem jak można nie widzieć jacy zawodnicy grają w czołowych drużynach ligi hiszpańskiej tym bardziej, gdy kibicuje się jednej z nich, chyba, że masz na mysli ludzi, którzy całe życie oglądają tylko Ekstraklape.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie no fajnie, że można komuś ukraść 2 lata życia nie mając pewności czy jest w ogóle winny, jednym słowem ŚREDNIOWIECZE, mogli go od razu na stosie spalić.
0
Przede wszystkim powinien odpocząć przed meczem z Liverpoolem, to co? ma dzisiaj odpocząć i w sobotę też?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj miałby odpocząć, a w sobotę przed meczem z Liverpoolem zagrać? czy raczej na odwrót?
1
PSG i Atletico, wielokrotnie.
1
On musi sobie na spokojnie zacząć sezon od zera.
0
http://footbar.info/z-ostatniej-chwili/8013,borek-poziom-serie-a-spadl-stad-gra-tam-tyle-polakow
1
To, że Seria A obniżyła poziom to się zgodzę, ale to, że tylko i wyłącznie dlatego sprowadzają Polaków, to już nie do końca.
19
Myślę, że chyba w każdej drużynie znajdzie się taki zawodnik, my mamy Suareza ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przed meczem na CN kibice MU pisali dokładnie to samo :d a po meczu pół składu sprzedawali, tu będzie podobnie. Po raz kolejny jestem spokojny, idziemy po mistrza, wystarczy ich w podobny sposób odciąć od piłki posiadaniem i kontrolą w środku pola i chłopaki będą skazani na kontry.
3
Odniosłem się do postu, który przeczytałem niżej, ale zapomniałem, że te posty trzeba sprawdzać bo tu goście wprowadzają w błąd drugiego i robi się z tego łańcuch.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika