MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Piątek, nawet w czwartek xD
0
No i to jest takie niesamowicie ważne? widać kto jest przy piłce, na meczu się skoncentruj.
2
Ja naprawdę nie rozumiem co ci ludzie mają do tego Szpakowskiego.
1
Najlepsi są dziennikarze, którzy się podniecają i podskakują z uśmiechem na twarzy, wiecznie przepełnieni optymizmem jak marionetki na kiju, a później analiza co mogło pójść nie tak xD
0
Powtarzasz się, już ci dosadnie odpisałem co o tym myślę.
2
Jak zwykle mydlenie oczu, wszystko jest w jak najlepszym porządku, nic się nie zmieniło, szkółka presperuje prawidłowo, zawodnicy są wprowadzani odpowiednio, i są świetne wyniki ogólnie jest cudownie.
1
"Valverde jest doskonały" :V ja nie wiem co oni tam ćpają.
2
O jaki dumny :v a trofeów jak nie było tak nie ma. Tylko patrzeć jak ta magiczna linia ataku się rozejdzie po Europie.
0
Może jeszcze topka światowa trenerów? :V wygrał lige i puchar i co? i to by było na tyle, trzeba być niezłym minimalistą, żeby się zadowalać takim syfem jaki obecnie prezentuje ta drużyna. Wy chyba zapomnieliście jakiemu klubowi kibicujecie, albo kreujecie się na takich lojalnych i pełnych wiary kibiców, co to ufają każdej decyzji trenera bo tak postępuje prawdziwy Cules. Wkrótce sam zarząd się za to weźmie, gdy za tym powalającym stylem pójdą równie powalające wyniki.
8
Nie wiem czy stracił bo ewidentnie widać po jego słowach, że nie żałuje żadnej decyzji związanej z reprezentacją, więc on sam z pewnością nie odczuwa by coś stracił.
0
Ja lubię ketchup, majonez i musztardę, generalnie każdy gatunek gier.
0
Przekonałeś mnie, biorę.
0
Nie, chociaż może, aczkolwiek nie wiadomo, tak czy inaczej bardzo możliwe.
0
Far Cry 5 czy Kingdom Come: Deliverance? w co lepiej zagrać?
0
Właśnie lubię takie klimaty, rycerze, konie, miecze i te sprawy, kocham RPG gdzie jest rozwój postaci, znajdźki, misje poboczne i realistyka, znajdę to w tej grze? bo z tego co słyszałem, czytałem, oglądałem to myślę, że tak.
0
Ponoć gra doczekała się już kliku potężnych łatek (aktualizacji), które wyeliminowały większość bugów, a sama gra z tego co widziałem na gameplay wygląda ładnie i słyszałem od znajomego, że jest w niej co robić, fajne misje poboczne, rozwój postaci + dużo godzin grania i wymagająca walka, prawda to?
0
Grał ktoś w "Kingdom Come: Deliverance"? Warto zakupić?
1
Ip Man zdecydowanie, Nieustraszony, Dawno temu w Chinach, Shaolin 2011,
A najlepiej to masz, zobacz sobie wszystkie :)
https://www.filmweb.pl/ranking/film/Sztuki%20walki/72
0
Czego nie widać? że ktoś wychodzi na mecz z głową w chmurach? :D bo tego nie da się zobaczyć przed meczem, a dopiero po samej grze. To że ktoś stoi z poważną miną przed pierwszym gwizdkiem to nie znaczy, że jest skoncentrowany, zawsze się znajdzie ktoś kto wyjdzie lekceważąco na teoretycznie słabsze drużyny i nie dotyczy to tylko Barcelony, a wszystkich klubów na świecie. Jakby to powiedział profesor Hajto "to jest ABC piłki nożnej." :D i tutaj właśnie dużą rolę odgrywa trener, który musi to kontrolować na bieżąco, i pobudzać głód na zwycięstwa. Ja Valverde będę oceniać po sezonie, jeśli zachowa posadę do tej pory, ale już widać, że ewidentnie jest coś nie tak.
0
Pomimo, że każdy z zawodników na pewno chce wygrać również ligę, to czasem na boisko wyjdzie pięciu skupionych na meczu, a sześciu zupełnie z głową w chmurach i trener musi ich nieustannie, odpowiednio motywować, dawkować siły, dopierać rotacje, tych meczy jest więcej. Liga Mistrzów jest jak święto, wystawia pierwszy garnitur, a zawodnicy chcą zmazać plamę sprzed roku więc każdy teraz będzie gryzł trawę. Taka jest różnica.
0
Proszę Cię, sami zawodnicy są tak zmotywowani na LM i że bez niego by zagrali tak samo. 1 dobry mecz na 10 miernot, no można patrzeć optymistycznie w przyszłość.
1
I kolejny, wspaniały mecz pod wodzą Valverde. Odechciewa się wszystkiego ehh
0
Denis zamiast Malcoma, aha :/
0
Nie każdy człowiek na tym globie jest jak Twój były sąsiad, czy kilku innych, którzy się zachłysnęli pieniędzmi, bo zabrakło chłodnej głowy, znam ludzi którzy za taki hajs sobie żyją jak pączek w maśle już od bardzo dawna i nie zapowiada się by im miało braknąć, poza tym ja napisałem, że za takie pieniądze można spokojnie sobie przeżyć całe życie nic nie robiąc, a podejście mam takie, że ja osobiście bym je mnożył poprzez inwestycje, żeby w przyszłości dzieci nie musiały się już martwić o szmal.
4
Wybudował dom i zainwestował w nieruchomości.
1
Za kilka milionów to leżysz do końca życia i nic nie robisz, mieszkasz w wypasionej chacie i jeździsz Porsche Cayene, faktycznie, to nic sensownie nie zmienia xd
2
A skąd wiesz jakie pieniądze byś wygrał? 20mln np. nie zmieniło by sensownie życia? myślę, że diametralnie, o 180 stopni.
0
To na film idźcie w tygodniu, raz że mecz obejrzysz na żywo, a dwa że bilety będą tańsze bo w weekend zawsze drożej ;)
1
Elo La Rambla jak tam weekend?
3
"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Wolny Strzelec", "Split"