0

Spokojnie, na razie to się nie ma co podpalać, to, że jest teraz w gazie to jeszcze nie znaczy, że jest lub będzie zawodnikiem na miarę takiego klubu jak Barca. Czas pokaże jak długo utrzyma taką formę, a za Suareza wkrótce będzie musiał wskoczyć ktoś kto zagwarantuje chociażby zbliżoną jakość bo Munir to zdecydowanie za mało. Na pewno warto obserwować Krzyśka.

4

To jedno z tych pytań jak np."kiedy spadnie śnieg w tym roku?" xd

9

Liga Mistrzów wszystko zweryfikuje, jeśli tam polegniemy na wczesnym etapie grając taką lichotę jak w La Lidze to zarząd prawdopodobnie poszuka kogoś w miejsce EV. Serce się kraja, gdy widzę mój kochany zespół w takiej dyspozycji i spuszczone głowy zawodników :(
Oby szybko przełamali ten kryzys bo zbliżają się trudniejsi rywale.

24

W większości przypadków jest tak jak pisze kolega wyżej, widzę to np. po ludziach w pracy, którzy jak sami przyznają nigdy się nie interesowali siatkówką, ale oglądają teraz mecze i trzymają kciuki, albo moi rodzice np. na co dzień nie oglądają żadnych meczy, to zawsze jak jest jakiś większy turniej oglądają z ekscytacją czy to w siatkówkę, piłkę nożną czy piłkę ręczną. Wśród znajomych też teraz każdy gada o wynikach, terminarzu. Kolega pisząc cały naród raczej nie miał na myśli, każdego mieszkańca Polski łącznie z Tobą i znajomymi tylko ogólną mentalność społeczeństwa, które w większości przypadków wspiera zespół narodowy, czy to w skokach narciarskich, piłce nożnej, ręcznej czy siatkówce.

7

A za rok dołączy do naszej kadry jeszcze ten Pan, dopiero będzie potęga.

0

To faktycznie trudny wybór :v

0

Zawsze roztrwonią przewagę punktową :(

0

"Jeśli ktoś się denerwuje niech weźmie kropelki..." xD

0

Masakra co teraz zmaścili

1

Piszą to co większość, żeby dostawać zielone, bo wtedy czują się kimś w internecie.

0

Jak ktoś napisze swoje spostrzeżenia z meczu to już jest wszystkowiedzącym oświeconym specjalistą? od tego jest internet :v

0

Amerykanie ogólnie są lepsi i niszczą zagrywką, u nas w ogóle nie ma bloku, Szalpuk dzisiaj tragedia, na plus Kurek.

2

Co Drzyzga robi :D

1

Bo piłka jest podkręcona i ucieka z rąk przy przyjęciu.

39

Jak zwykle dobra mina do złej gry. Już wiedziałem co tu przeczytam zanim jeszcze wszedłem w artykuł.

0

Myślisz, że zarząd będzie go trzymać przy takiej grze? wątpię w to.

0

Martino wcale nie był lepszy, a Valverde wkrótce podzieli jego los.

1

Barcelona Valverde :V osobiście uważam, że długo to nie będzie trwało.

0

Wiecznie trenować tu nie będzie, a wręcz myślę, że już nie długo.

0

Mam to samo za jego kadencji

0

A nie mówiłem?

0

I to jest najlepsze, gość mi mówi żebym czytał ze zrozumieniem, a teraz mi pisze coś takiego xD takie rzeczy to chyba tylko w Polandii. Elo :v

0

A co tu jest do rozumienia? :V w sarkastyczny sposób próbujesz przekazać, że nie ma żadnej winy Valverde w tym jak grają dzisiaj piłkarze, zgadza się? no to ja w ten sam sposób ci odpowiedziałem, proste. Sam się chyba pogubiłeś troszkę ;)

0

Ty, ale Pique ma totalny regres formy już od dłuższego czasu, to mam go pochwalić i udawać, że jest wspaniale? U Valverde nawet jak co mecz będzie walił samobója to grać będzie, może właśnie tutaj jest część winy Ernesto? jak sądzisz?

0

No właśnie i to jeszcze taki genialny trener, światowy top topów.

0

Mam ktoś linka do streamu, który nie zacina? może być nawet po koreańsku, obojętne byle obraz chodził jak należy.

0

Współczuje jak ktoś wszystkie mecze tak ogląda przez streamy, lagi, lagi i jeszcze raz lagi.

0

Ja też

0

Wejdzie w 60min ratować wynik :V

0

Serio myślałeś, że napisałem to pierwsze zdanie poważnie? :V To był SARKAZM na idiotyczny tok myślenia. Rotować w tym momencie to on sobie może, ale nie musi bo nie ma takiej konieczności, jak zawodnicy faktycznie będą odczuwać zmęczenie na dalszym etapie sezonu to wtedy będą rotacje, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?