MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, na razie to się nie ma co podpalać, to, że jest teraz w gazie to jeszcze nie znaczy, że jest lub będzie zawodnikiem na miarę takiego klubu jak Barca. Czas pokaże jak długo utrzyma taką formę, a za Suareza wkrótce będzie musiał wskoczyć ktoś kto zagwarantuje chociażby zbliżoną jakość bo Munir to zdecydowanie za mało. Na pewno warto obserwować Krzyśka.
4
To jedno z tych pytań jak np."kiedy spadnie śnieg w tym roku?" xd
9
Liga Mistrzów wszystko zweryfikuje, jeśli tam polegniemy na wczesnym etapie grając taką lichotę jak w La Lidze to zarząd prawdopodobnie poszuka kogoś w miejsce EV. Serce się kraja, gdy widzę mój kochany zespół w takiej dyspozycji i spuszczone głowy zawodników :(
Oby szybko przełamali ten kryzys bo zbliżają się trudniejsi rywale.
24
W większości przypadków jest tak jak pisze kolega wyżej, widzę to np. po ludziach w pracy, którzy jak sami przyznają nigdy się nie interesowali siatkówką, ale oglądają teraz mecze i trzymają kciuki, albo moi rodzice np. na co dzień nie oglądają żadnych meczy, to zawsze jak jest jakiś większy turniej oglądają z ekscytacją czy to w siatkówkę, piłkę nożną czy piłkę ręczną. Wśród znajomych też teraz każdy gada o wynikach, terminarzu. Kolega pisząc cały naród raczej nie miał na myśli, każdego mieszkańca Polski łącznie z Tobą i znajomymi tylko ogólną mentalność społeczeństwa, które w większości przypadków wspiera zespół narodowy, czy to w skokach narciarskich, piłce nożnej, ręcznej czy siatkówce.
7
A za rok dołączy do naszej kadry jeszcze ten Pan, dopiero będzie potęga.
0
To faktycznie trudny wybór :v
0
Zawsze roztrwonią przewagę punktową :(
0
"Jeśli ktoś się denerwuje niech weźmie kropelki..." xD
0
Masakra co teraz zmaścili
1
Piszą to co większość, żeby dostawać zielone, bo wtedy czują się kimś w internecie.
0
Jak ktoś napisze swoje spostrzeżenia z meczu to już jest wszystkowiedzącym oświeconym specjalistą? od tego jest internet :v
0
Amerykanie ogólnie są lepsi i niszczą zagrywką, u nas w ogóle nie ma bloku, Szalpuk dzisiaj tragedia, na plus Kurek.
2
Co Drzyzga robi :D
1
Bo piłka jest podkręcona i ucieka z rąk przy przyjęciu.
39
Jak zwykle dobra mina do złej gry. Już wiedziałem co tu przeczytam zanim jeszcze wszedłem w artykuł.
0
Myślisz, że zarząd będzie go trzymać przy takiej grze? wątpię w to.
0
Martino wcale nie był lepszy, a Valverde wkrótce podzieli jego los.
1
Barcelona Valverde :V osobiście uważam, że długo to nie będzie trwało.
0
Wiecznie trenować tu nie będzie, a wręcz myślę, że już nie długo.
0
Mam to samo za jego kadencji
0
A nie mówiłem?
0
I to jest najlepsze, gość mi mówi żebym czytał ze zrozumieniem, a teraz mi pisze coś takiego xD takie rzeczy to chyba tylko w Polandii. Elo :v
0
A co tu jest do rozumienia? :V w sarkastyczny sposób próbujesz przekazać, że nie ma żadnej winy Valverde w tym jak grają dzisiaj piłkarze, zgadza się? no to ja w ten sam sposób ci odpowiedziałem, proste. Sam się chyba pogubiłeś troszkę ;)
0
Ty, ale Pique ma totalny regres formy już od dłuższego czasu, to mam go pochwalić i udawać, że jest wspaniale? U Valverde nawet jak co mecz będzie walił samobója to grać będzie, może właśnie tutaj jest część winy Ernesto? jak sądzisz?
0
No właśnie i to jeszcze taki genialny trener, światowy top topów.
0
Mam ktoś linka do streamu, który nie zacina? może być nawet po koreańsku, obojętne byle obraz chodził jak należy.
0
Współczuje jak ktoś wszystkie mecze tak ogląda przez streamy, lagi, lagi i jeszcze raz lagi.
0
Ja też
0
Wejdzie w 60min ratować wynik :V
0
Serio myślałeś, że napisałem to pierwsze zdanie poważnie? :V To był SARKAZM na idiotyczny tok myślenia. Rotować w tym momencie to on sobie może, ale nie musi bo nie ma takiej konieczności, jak zawodnicy faktycznie będą odczuwać zmęczenie na dalszym etapie sezonu to wtedy będą rotacje, proste.