0

Rozgrzewać to on się miał już wcześniej, a nie po bramce na 2-0 jprdl :o to była już 74 min meczu

1

Lenglet powinien już wejść przy wyniku 2-0.

0

Dobra, dawaj zmiany

0

Zgadza się, no ale umówmy się, że obecnie nikt tak nie wykonuje rzutów wolnych jak Messi.

4

Czy to nie jest Bóg rzutów wolnych?

1

Ciekawe kiedy Karolak xd

0

Jakbyś miał HBO GO to bym Ci polecił "Kompania Braci" i "Pacifik", ale na Netflix to nie wiem. :p

0

Kurs 1.01 na to, że jak postawisz na 4 mecze z kursem 1.20 to się przejedziesz na którymś xD

3

Ramosowi się medale znudziły, teraz za LM by chciał dostać pierścień jak w NBA xd

#lordoftherings

3

Że niby taki skład na dzisiaj? xD

14

Ale mu wbił szpilkę xd

Do innych klubów odchodzą wszyscy, a ilu jest takich, którzy całe życie grają w jednym klubie? garstka. To są prawdziwe perełki i żywe legendy. Z resztą mówiąc to nawet pewnie nie miał go na myśli.

1

"Lem jest fanstastą, pisze, że przybysze są zieloni jak ciasto, kiwi, dla mnie obrzydliwi..." :) K44

3

Brawo!!! 3-0

0

Martyrs.2008, Dziedzictwo.2018

0

Takie nieprzyjemne sytuacje jak zniszczenie auta przez żywioł obejmuje jedynie AC. Pożar, grad, powódź, powalone drzewo, odprysk od kamienia itp. także fura do kasacji niestety.

14

Szklayern Munchen xd

2

Nieprzyjemną sytuację?, samochód wygląda jakby go trafił meteoryt.

4

Pod względem narcyzmu to spokojnie mógłby zasiąść z Cristiano przy jednym stole, ale pod względem sportowym jest daleko za nim, już nawet nie wspomnę o Messim bo nawet w połowie nie jest tak dobry jak Leo, powinien zjeść Snickersa, a do Chin i tak pewnie pojedzie za parę lat.

0

Po jednym meczu do domu? xD przecież trzeba rozegrać wszystkie mecze w grupie i dalej przechodzą np. 3 osoby z największą ilością punktów i jeszcze 3h na jeden mecz? najwięcej ile tam czekałem na swoją kolejkę to 40min, chyba, że to w ogóle na jakichś innych zasadach całkowicie.

2

W sobotę wziąłem udział w ogólnopolskim turnieju PES19 o którym pisałem tutaj w piątek i szczerze mogę każdemu polecić takie wydarzenie. Świetna organizacja i ogromny fun z rywalizacji, której jak się okazuje tak bardzo mi brakowało po tym jak przestałem grać w piłkę na żywo :) Ze 130 osób udało mi się wyjść z grupy i dotrzeć do pierwszej, później drugiej rundy w której poległem 2-1 przez głupi faul w polu karnym na czerwoną kartkę już 1 połowie przy korzystnym dla mnie wyniku 1-0. Tak czy inaczej jestem mega zadowolony z całej atmosfery i na pewno znów podejmę walkę, tym razem w Łodzi, w październiku.

2

To mnie zgłoś, każdy się może pomylić.

0

Chyba fake'a mi podrzucili na FB bo też tego nie widzę.

2

Niech ktoś mnie uszczypnie, bo chyba śnie :o
https://zapodaj.net/8178f69672184.jpg.html

1

"Pełnia życia", "Tu byłem, Tony Halik", "Himalaistki", "Człowiek, który zrozumiał naturę".

0

0

Pierwszy komentarz pod filmem wyjaśnia wszystko.

0

Człowiek legenda (record 37 - 5) ale ilu ludzi, tyle opinii, a tak z ciekawości to jakich średniaków? bo jedyną walkę jaką przegrał z amerykańcem to z Danem Handersonem w 2011 i Mattem mitrionem w 2017 już jako dziadek. 2 razy z brazylijczykami Fabricio Werdum (to nie był średniak) i Antonio Silvą i raz z japońcem Tsuyoshi Kosaka :)

0

Ale dla mnie nikt nie miał takiego widowiskowego stylu jak Tyson, dosłownie niszczył swoich przeciwników, poza tym mistrzostwo świata w wieku 20 lat :)

0


Boks: Tyson
Golf: Tiger Woods
MMA: Emalienenko
F1: Schumacher

0

No to niezły news

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?