0

Grał ktoś w "Wolfenstein II: The New Colossus" ? Warto kupić? Lepsze od "The New Order"?

1

Mówiąc precyzyjnie to jest Rap, bo Hip hop to jest ogólnie cała kultura na którą się składa między innymi właśnie rap, beatbox, breake dance, jazda na desce, na rolkach, grafitti, Dj-ka itp itd. ;)

0

Dzięki panowie, sprawdzę obydwa.

1

Dla mnie bardzo spoko, trzyma w napięciu, Kulesza jest znakomitą aktorką, gra mega naturalnie. Z polskich seriali przerobiłem tylko Pakt i Pitbulla (który był według mnie genialny), ale ten też mi się spodobał.

0

A sedes gdzie? za lodówką? xD

0

Dzisiaj premiera "Pułapki" trzeba będzie obczaić Kuleszę w akcji.

13

Chodziło mu o to, że to serial, a nie film pełnometrażowy. :p

0

Cargo - Ładunek 2017

2

Łał klasa, już go lubię.

0

Ja doskonale rozumiem o co mu chodziło xD ale przedstawiłem inny fenomen bo ten zawodnik to dopiero dostąpił zaszczytu ;)

16

Andre plus tego jeszcze Neymara i Inieste zaliczył xD
https://zapodaj.net/d2cec85db1140.jpg.html

0

Właśnie oglądałem film "W dobrej wierze" gdzie kilku mieszkańców Sudanu zostaje przygarniętych przez Amerykanów i przeprowadzają się do Misouri i akcja, gdzie dostają pracę w supermarkecie, a kierownik karze im wyrzucić do kubła na śmieci dwa koszyki przeterminowanego jedzenia, a ci jeszcze kilka dni wstecz jedli 2 łyżki ryżu na czterech.

0

Ja Ci tylko pokazuje jakie są fakty, a wszelkie zażalenia kieruj do ludzi, którzy mają na to realny wpływ, czyli do zarządu klubu, tyle.

0

Suarez dyrygent czy Alba złośliwiec też nie mają klasy, nasz nowy nabytek Vidal też z niej nie słynie, mówisz o czasach gdzie grał Iniesta, Puyol i Xavi, a to już minęło.

2

Jak strzelał Realowi bramki to też Ci było wstyd? za remontade z PSG też Ci było wstyd? za MSN najlepszy atak na świecie również? no to ciiiii

1

Co z tego, że chcą? :) przede wszystkim zarząd musiałby chcieć, bo to zarząd ma decydujące słowo.

0

Dlatego między innymi kupiłem sobie Z3 Compact i nie mam już takich problemów.

0

W Fifie 19* , ale ładnie mu zjechali z 75

16

Taa? tak mówisz? A jak się okaże, że nie miałeś racji to będziesz mówić, że od początku Ci się podobał ten zawodnik? xd Czy po prostu będziesz klaskał po cichu w domu przed tv? Skreśliłeś go już na samym starcie, super.

0

Ja, podobnie jak miliony innych ludzi na świecie, przekaże swoją wiedzę potomkom, a oni swoim itd, itd. wszyscy będą wiedzieć, do tego będą mogli sobie zobaczyć co wyczyniał w doskonałej jakości.

3

Przede wszystkim liczę na długie, precyzyjne podania, przerzuty przez pół boiska bo kontrolę, utrzymanie przy piłce i krótkie odegranie ma świetne.

0

No to np. "Blair Witch Project", ogólnie wpisz sobie w google "filmy found footage" czyli stylizowane na amatorskie nagranie, jest sporo takich produkcji.

0

Ale to są dwa różne filmy, Rec jest o zombie - pełno jest takich filmów.

Co do "Projekt Monster" to:
"Ciche Miejsce", no i ponoć "Cloverfield Lane 10" to niby kontynuacja Projekt.

Co do "Rec" to:
"28 dni później", "28 tygodni później", Zombie Express", "Ładunek 2017", "Jestem legendą", "Resident Evil", "World War Z", wszystkie sztos.

1

Pierwsze wersje PS4 ogólnie głośno chodzą, jaby miały zaraz odlecieć, PS4 Slim są dużo cichsze, tak czy siak polecam podstawkę chłodzącą.

0

To jest jeszcze ktoś kto go nie widział? :o

31

1

Nie wiem wszystkiego najlepiej ale umiem korzystać z internetu gdzie w dzisiejszych czasach znaleźć potrzebne informacje to jest 1 min czasu.

160

Piątek > Poniedziałek

0

Nie jest to wyolbrzymieniem bo to świadczy o zerowej kreatywności takich osób, przecież moja babcia lepiej się posługuje internetem od niektórych tutaj :v

1

Brakuje mi jeszcze na tej stronie pytania "Link - Czy te buty będą na mnie pasować?". xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?