1

Co z tego, że chcą? :) przede wszystkim zarząd musiałby chcieć, bo to zarząd ma decydujące słowo.

0

Dlatego między innymi kupiłem sobie Z3 Compact i nie mam już takich problemów.

0

W Fifie 19* , ale ładnie mu zjechali z 75

16

Taa? tak mówisz? A jak się okaże, że nie miałeś racji to będziesz mówić, że od początku Ci się podobał ten zawodnik? xd Czy po prostu będziesz klaskał po cichu w domu przed tv? Skreśliłeś go już na samym starcie, super.

0

Ja, podobnie jak miliony innych ludzi na świecie, przekaże swoją wiedzę potomkom, a oni swoim itd, itd. wszyscy będą wiedzieć, do tego będą mogli sobie zobaczyć co wyczyniał w doskonałej jakości.

3

Przede wszystkim liczę na długie, precyzyjne podania, przerzuty przez pół boiska bo kontrolę, utrzymanie przy piłce i krótkie odegranie ma świetne.

0

No to np. "Blair Witch Project", ogólnie wpisz sobie w google "filmy found footage" czyli stylizowane na amatorskie nagranie, jest sporo takich produkcji.

0

Ale to są dwa różne filmy, Rec jest o zombie - pełno jest takich filmów.

Co do "Projekt Monster" to:
"Ciche Miejsce", no i ponoć "Cloverfield Lane 10" to niby kontynuacja Projekt.

Co do "Rec" to:
"28 dni później", "28 tygodni później", Zombie Express", "Ładunek 2017", "Jestem legendą", "Resident Evil", "World War Z", wszystkie sztos.

1

Pierwsze wersje PS4 ogólnie głośno chodzą, jaby miały zaraz odlecieć, PS4 Slim są dużo cichsze, tak czy siak polecam podstawkę chłodzącą.

0

To jest jeszcze ktoś kto go nie widział? :o

31

1

Nie wiem wszystkiego najlepiej ale umiem korzystać z internetu gdzie w dzisiejszych czasach znaleźć potrzebne informacje to jest 1 min czasu.

160

Piątek > Poniedziałek

0

Nie jest to wyolbrzymieniem bo to świadczy o zerowej kreatywności takich osób, przecież moja babcia lepiej się posługuje internetem od niektórych tutaj :v

1

Brakuje mi jeszcze na tej stronie pytania "Link - Czy te buty będą na mnie pasować?". xd

0

Niech lepiej wraca do klubu się spokojnie kurować.

12

Taa, ale nie pytali go konkretnie o Arthura tylko ogólnie o transfery i sam wskazał na brazylijczyka i go wyróżnił spośród reszty.

0

Jestem cały czas na FB, gadam z kumplem od pół godziny, odświeżałem stronę kilka razy i wszystko jest ok.

0

Wszystko działa

1

Kaman o to, że Messiemu to powiewa.

2

Pomógłbym, ale już nie pamiętam co było w 2 odcinku 1 sezonu.

0

Ma ktoś linka do skrótu meczu z polskim komentarzem?

22

Dembuś, Dembulek, Dembuliniuniu xD

3

Może trener chce zapewnić sobie bezpieczną przewagę w tabeli i ogrywać rezerwowych już przy korzystnym wyniku, to była dopiero 3 kolejka w lidze i w dodatku grają co tydzień, także pierwszy zespół jest w pełni sił, sezon jest długi i na dalszym etapie na pewno zobaczymy rezerwowych od 1min, cierpliwości.

1

My z kumplem wnieśliśmy kiedyś sobie na lekcję wódkę w butelce po tonicu i ogólnie było wesoło do momentu w którym kolega wstał po dzwonku i zaczął wszystkie ławki biodrem przesuwać bo go trochę nosiło na boki, no i się kapnęli xd zaraz dyrektorka, psycholog, matka do szkoły.

0

Ale to chyba coś Ci się kolego pomyliło bo to nie ja dodałem tego posta :D więc ja z kolei radzę swoje pretensje kierować do adresata. :V

1

Oczywiście, że istnieją
https://zapodaj.net/5c445d20efc44.png.html

0

To wtedy jak nikt nie widzi do rury wydechowej wpychasz mu kilo bananów i po krzyku.

3

Ja nawet nie chcę rozumieć takich ludzi.

0

I właśnie o tym mówię, teraz mnie poprawiasz, że miał świetny sezon a sam sobie zobacz co pisałeś :v

https://zapodaj.net/17a95abe635e6.png.html
https://zapodaj.net/3af032a8daaf2.png.html

Czyli chyba jednak tak wspaniale nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?