MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja chętnie zerknę
1
Fajnie się tak pisze, jak nie musiałeś na niej grać.
0
Dla mnie to on był po prostu słaby psychicznie i go to wszystko przerosło, a Walter jak już w to wszedł to nie przebierał w środkach i leciał na grubo, bo wiedział, że w tym światku tak trzeba, ale miał sentyment do chłopaka, i nadstawiał za niego karku co chwilę. Jak się w coś takiego wchodzi to już się nie wychodzi bo nikt Ci tak po prostu nie pozwoli odejść.
0
Przez niego Walter miał cały czas jakieś problemy, później tylko zawadzał i nic więcej, przez niego popadł w konflikt z Gustavo, ewidentnie nie nadawał się do tego biznesu, oczywiście z czasem dostrzegamy kim się staje Heisenberg, jak zaślepia go pragnienie władzy, ale to dużo by pisać...takie są moje odczucia i może nie przez wszystkie sezony, ale jednak irytował mnie ten ćpunek.
0
Na imprezę się nada, ale ogólnie wolę coś takiego
0
Nikt mnie tak nie irytował w tym serialu jak Jesse Pinkman.
0
Nowy kawałek od Sokoła :D co myślicie?
14
A niebo jest niebieskie ;) również pozdro.
22
Najlepsza riposta jaką słyszałem, to jak podchmielony już dobrze ziomuś pyta laskę "Siema, jak masz na imię?", a ona "sr...k!", na to odpowiedź ziomka " uu no to bardzo rzadkie imię" xD
9
Sorry, nie wierzę w ogóle w tego Munira, że coś z niego będzie.
6
Niepozorny Fedor, uwielbiałem gościa
6
Ja to nie mogę się doczekać, aż zobaczę znowu naszych w akcji, tydzień czekania to dla mnie wieczność. Potem znowu przez 3 dni będę oglądał skróty :D
2
Polecam "Kingdom Come: Deliverance"
1
Tylko, że ja np. oglądam dyscyplinę, która mnie interesuje, bez względu na to jak w niej idzie naszym rodakom, hokeja zwyczajnie nie lubię, nie widać krążka ;) jakoś nie czuję się przez to gorszy, nie oceniam też innych na podstawie tego co lubią.
2
Ostatnio ktoś mi polecił film "Wolny strzelec" 2014, wielkie dzięki kolego, film petarda! po prostu.
0
Nie, w tym raczej Rakitić będzie nadal Valdka nr.1
2
xD Chciałbym mieć taki modulator głosu
https://www.facebook.com/KZCSS/videos/237156736997045/UzpfSTEwNTYxMTA2OTM6MTAyMTM3NzkzNzc3NzI3NjI/?sk=h_chr
0
Możesz sobie dalej czytać swoje artykuły, słuchać co Ci tam mądrego powie TVP niezależna telewizja i potem chodzić i to powtarzać, może ktoś kto ma zerowe pojęcie w tym temacie będzie kiwał głową i potwierdzał, ale mi jak i wielu innym kitu nie wciśniesz i na tym możemy skończyć.
1
Można sobie dokupić wtyczkę USB z Bluetooth, taką jak kolega wyżej ma w linku np. ,na Allegro kupisz za grosze coś takiego.
1
https://zapodaj.net/42daa61bd45a7.png.html
0
W sumie już nie ważne....:v
0
Tak, jednak zawsze byli poważnym rywalem dla czołowych drużyn, a jeżeli nie przystosują się to obecnego rynku, to emeryci pójdą na wypoczynek, a oni zostaną ze średniakami.
0
Przede wszystkim zwiększa się poziom skupienia,
"w przypadku większej ilości THC we krwi zwiększa się odwaga" (?)
"głupawki podczas jazdy" (?)
xD
0
Tak, ale na to potrzeba czasu, a do tego momentu nie osiągną nic w Europie.
3
Zgodzę się z tym, ale na kierowanie pojazdem nie wpływa tak samo, po co pisać o czymś, o czym się nie ma pojęcia?
3
W sensie, że kierujący pod w pływem alkoholu i kierujący pod pływem marihuany to to samo? pomijając już kwestie prawne.
6
"Black Mirror-Czarne lustro"
2
I oni mają być gwarancją takiego samego poziomu jak Ribery i Robben? xD Wątpie...
0
Ja myślę, że już bardzo wkrótce, jeden 35 lat drugi 34, tylko patrzeć, który pierwszy zawiesi buty na kołku.
1
Oszczędni Niemcy, ja to tylko czekam kiedy w Bayernie zabraknie Robbena i Riberiego, zobaczymy czy dalej będą tacy oszczędni. Borussia też, wyhodować top grajka, sprzedać, kasy nie ma.