0

No ja chętnie zerknę

1

Fajnie się tak pisze, jak nie musiałeś na niej grać.

0

Dla mnie to on był po prostu słaby psychicznie i go to wszystko przerosło, a Walter jak już w to wszedł to nie przebierał w środkach i leciał na grubo, bo wiedział, że w tym światku tak trzeba, ale miał sentyment do chłopaka, i nadstawiał za niego karku co chwilę. Jak się w coś takiego wchodzi to już się nie wychodzi bo nikt Ci tak po prostu nie pozwoli odejść.

0

Przez niego Walter miał cały czas jakieś problemy, później tylko zawadzał i nic więcej, przez niego popadł w konflikt z Gustavo, ewidentnie nie nadawał się do tego biznesu, oczywiście z czasem dostrzegamy kim się staje Heisenberg, jak zaślepia go pragnienie władzy, ale to dużo by pisać...takie są moje odczucia i może nie przez wszystkie sezony, ale jednak irytował mnie ten ćpunek.

0

Na imprezę się nada, ale ogólnie wolę coś takiego

0

Nikt mnie tak nie irytował w tym serialu jak Jesse Pinkman.

0

Nowy kawałek od Sokoła :D co myślicie?

14

A niebo jest niebieskie ;) również pozdro.

22

Najlepsza riposta jaką słyszałem, to jak podchmielony już dobrze ziomuś pyta laskę "Siema, jak masz na imię?", a ona "sr...k!", na to odpowiedź ziomka " uu no to bardzo rzadkie imię" xD

9

Sorry, nie wierzę w ogóle w tego Munira, że coś z niego będzie.

6

Niepozorny Fedor, uwielbiałem gościa

6

Ja to nie mogę się doczekać, aż zobaczę znowu naszych w akcji, tydzień czekania to dla mnie wieczność. Potem znowu przez 3 dni będę oglądał skróty :D

2

Polecam "Kingdom Come: Deliverance"

1

Tylko, że ja np. oglądam dyscyplinę, która mnie interesuje, bez względu na to jak w niej idzie naszym rodakom, hokeja zwyczajnie nie lubię, nie widać krążka ;) jakoś nie czuję się przez to gorszy, nie oceniam też innych na podstawie tego co lubią.

2

Ostatnio ktoś mi polecił film "Wolny strzelec" 2014, wielkie dzięki kolego, film petarda! po prostu.

0

Nie, w tym raczej Rakitić będzie nadal Valdka nr.1

0

Możesz sobie dalej czytać swoje artykuły, słuchać co Ci tam mądrego powie TVP niezależna telewizja i potem chodzić i to powtarzać, może ktoś kto ma zerowe pojęcie w tym temacie będzie kiwał głową i potwierdzał, ale mi jak i wielu innym kitu nie wciśniesz i na tym możemy skończyć.

1

Można sobie dokupić wtyczkę USB z Bluetooth, taką jak kolega wyżej ma w linku np. ,na Allegro kupisz za grosze coś takiego.

0

W sumie już nie ważne....:v

0

Tak, jednak zawsze byli poważnym rywalem dla czołowych drużyn, a jeżeli nie przystosują się to obecnego rynku, to emeryci pójdą na wypoczynek, a oni zostaną ze średniakami.

0

Przede wszystkim zwiększa się poziom skupienia,
"w przypadku większej ilości THC we krwi zwiększa się odwaga" (?)
"głupawki podczas jazdy" (?)
xD

0

Tak, ale na to potrzeba czasu, a do tego momentu nie osiągną nic w Europie.

3

Zgodzę się z tym, ale na kierowanie pojazdem nie wpływa tak samo, po co pisać o czymś, o czym się nie ma pojęcia?

3

W sensie, że kierujący pod w pływem alkoholu i kierujący pod pływem marihuany to to samo? pomijając już kwestie prawne.

6

"Black Mirror-Czarne lustro"

2

I oni mają być gwarancją takiego samego poziomu jak Ribery i Robben? xD Wątpie...

0

Ja myślę, że już bardzo wkrótce, jeden 35 lat drugi 34, tylko patrzeć, który pierwszy zawiesi buty na kołku.

1

Oszczędni Niemcy, ja to tylko czekam kiedy w Bayernie zabraknie Robbena i Riberiego, zobaczymy czy dalej będą tacy oszczędni. Borussia też, wyhodować top grajka, sprzedać, kasy nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?