MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łatwowierną osobą bo uważam, że nie należy wyrzucać jedzenia do śmietnika? Jakim trzeba być ignorantem, żeby wypisywać takie rzeczy. Służę pomocą? jak? że pożyczysz koledze 50zł, a potem ma ci oddać 60 z odsetkami? :v I ty chcesz mi współczuć chłopaku? :D
0
https://www.filmweb.pl/ranking/film/Thriller/24
0
Dużo tego a nie wiem co już oglądałeś.
0
Domyślam się, że chodziło Ci o to, że jeśli ktoś miałby zagrać kosztem Dembele to Arturo. Trochę zdanie źle złożyłeś.
0
Naprawdę wierzysz, że Valverde wystawi na Tottenham w Lidze Mistrzów Arthura kosztem Dembele? :v
0
No tak to jest jak ktoś widzi jedynie swój czubek nosa. Karma zawsze wraca.
2
Złota robota, typek wyjdzie, potruchta 90 minut z gwizdkiem, a kasa płynie. Wypaczą kilka wyników meczu, potem się trochę pośmieją z tego, machną ręką i do domu. Odezwiesz się coś to Ci wyłoży czerwo, albo dostaniesz karę za dyskusję o sędziach i tyle. Święte krowy, dosłownie. Przyłożyli by mu jakąś konkretną karę finansową to zaraz by sprawdzali wszystko co się da.
To tak ogólnie, bo jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to kartka (słuszna czy nie słuszna) utrudniła cały mecz, no i jak zwykle kontrowersje.
0
Matka do syna : Nie, ale doceń to co masz, bo kiedyś Tobie może braknąć i będziesz patrzeć głodny jak inni jedzą.
0
Tak to już jest, że jak od dłuższego czasu otacza cie dobrobyt, przyzwyczajasz się do tego i łatwo się zapomnieć.
2
No ja też myślę, że Manzano się brzydko zachował.
8
Typ w ogóle jak udaje, że potrafi sędziować.
0
Pięknie go skasował Ter
0
I nie wchodzi Cou tylko Rakitić, grubo
0
I jeszcze gol do szatni.
0
No naturalnie to to nie wyglądało.
1
Przede wszystkim ten środek pola dzisiaj świetny.
0
No i dokładnie taki sam skład na jaki liczyłem, Semedo, Vidal, Arthur, Lenglet w pierwszym. Super.
0
Już to chyba dzisiaj pisałeś :P Może wejdzie koło 70 jak będzie dobry wynik.
1
Rugby na Pepe xD
0
Kołem w krocze.
0
To już chyba kwestia osobowości, tutaj ewidentny pajac. Tfuu!
0
Ja tam sobie kupuje raz na jakiś czas cyfrówkę i nie mam żadnych współdzielonych kont, problemów z grą a tym bardziej banów. Jakieś mity, chyba, że zależy od kogo kupisz.
5
Przecież tą serię wałkują w TV non stop co jakiś czas, a mecz to tylko na żywo.
0
Grasz na swoim koncie
https://allegro.pl/fifa-19-ps4-po-polsku-i7568960311.html
0
Chyba na PS Store, bo na Allegro zawsze są tańsze.
0
Cyfrowa jest tańsza.
0
Właśnie się zaczął klasyk "Psy 2" Ostatnia krew na TVP Kultura :) Boguś jaki młody xD
0
Zgadzam się z Tb, ale jestem w szoku, że największy hejter Rafinhi polubił Twój komentarz. :o
26
Dla tych, którzy tu piszą, że nadal brakuje mu minut by się pokazać to powiem tak....każdy zawodnik ma jakąś granice potencjału i nie każdy może być topowym grajkiem, dlatego jedni grają do 30-stki w takim klubie jak np. Las Palmas, a o innych się zabijają giganci. 3 sezony to wystarczający okres czasu na to by zawodnik pokazał swoją jakość.
1
Gdyby tak było to by grał.