0

Łatwowierną osobą bo uważam, że nie należy wyrzucać jedzenia do śmietnika? Jakim trzeba być ignorantem, żeby wypisywać takie rzeczy. Służę pomocą? jak? że pożyczysz koledze 50zł, a potem ma ci oddać 60 z odsetkami? :v I ty chcesz mi współczuć chłopaku? :D

0

Dużo tego a nie wiem co już oglądałeś.

0

Domyślam się, że chodziło Ci o to, że jeśli ktoś miałby zagrać kosztem Dembele to Arturo. Trochę zdanie źle złożyłeś.

0

Naprawdę wierzysz, że Valverde wystawi na Tottenham w Lidze Mistrzów Arthura kosztem Dembele? :v

0

No tak to jest jak ktoś widzi jedynie swój czubek nosa. Karma zawsze wraca.

2

Złota robota, typek wyjdzie, potruchta 90 minut z gwizdkiem, a kasa płynie. Wypaczą kilka wyników meczu, potem się trochę pośmieją z tego, machną ręką i do domu. Odezwiesz się coś to Ci wyłoży czerwo, albo dostaniesz karę za dyskusję o sędziach i tyle. Święte krowy, dosłownie. Przyłożyli by mu jakąś konkretną karę finansową to zaraz by sprawdzali wszystko co się da.

To tak ogólnie, bo jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to kartka (słuszna czy nie słuszna) utrudniła cały mecz, no i jak zwykle kontrowersje.

0

Matka do syna : Nie, ale doceń to co masz, bo kiedyś Tobie może braknąć i będziesz patrzeć głodny jak inni jedzą.

0

Tak to już jest, że jak od dłuższego czasu otacza cie dobrobyt, przyzwyczajasz się do tego i łatwo się zapomnieć.

2

No ja też myślę, że Manzano się brzydko zachował.

8

Typ w ogóle jak udaje, że potrafi sędziować.

0

Pięknie go skasował Ter

0

I nie wchodzi Cou tylko Rakitić, grubo

0

I jeszcze gol do szatni.

0

No naturalnie to to nie wyglądało.

1

Przede wszystkim ten środek pola dzisiaj świetny.

0

No i dokładnie taki sam skład na jaki liczyłem, Semedo, Vidal, Arthur, Lenglet w pierwszym. Super.

0

Już to chyba dzisiaj pisałeś :P Może wejdzie koło 70 jak będzie dobry wynik.

1

Rugby na Pepe xD

0

Kołem w krocze.

0

To już chyba kwestia osobowości, tutaj ewidentny pajac. Tfuu!

0

Ja tam sobie kupuje raz na jakiś czas cyfrówkę i nie mam żadnych współdzielonych kont, problemów z grą a tym bardziej banów. Jakieś mity, chyba, że zależy od kogo kupisz.

5

Przecież tą serię wałkują w TV non stop co jakiś czas, a mecz to tylko na żywo.

0

0

Chyba na PS Store, bo na Allegro zawsze są tańsze.

0

Cyfrowa jest tańsza.

0

Właśnie się zaczął klasyk "Psy 2" Ostatnia krew na TVP Kultura :) Boguś jaki młody xD

0

Zgadzam się z Tb, ale jestem w szoku, że największy hejter Rafinhi polubił Twój komentarz. :o

26

Dla tych, którzy tu piszą, że nadal brakuje mu minut by się pokazać to powiem tak....każdy zawodnik ma jakąś granice potencjału i nie każdy może być topowym grajkiem, dlatego jedni grają do 30-stki w takim klubie jak np. Las Palmas, a o innych się zabijają giganci. 3 sezony to wystarczający okres czasu na to by zawodnik pokazał swoją jakość.

1

Gdyby tak było to by grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?