1

Nawet tego nie sprawdził na VAR łysy ziemniak, wszystkowiedzący.

0

Bez kitu, Egipt ma lepszą obronę.

2

Ten Biglia jest beznadziejny, zepsuł, mógł naprawić, nie naprawił i jeszcze sobie wraca truchtem, żal.

0

Huknął jak z armaty, lewa noga.

1

Liczę na świetne widowisko, i Messi show.

0

Dziwny w smaku :v

2

Nie wiem jaki wynik będzie, wiem, że się stęskniłem za grą Leo.

13

Dobrze, że mecz Argentyny już dzisiaj.

0

Jak na razie to Francja dobra tylko na papierze, żadnej akcji nie potrafią skonstruować :P

0

A ten chłopaszek to po co tam stoi? :)

5

Dembuś w pierwszym, ładnie.

17

Drogi użytkowniku, jeżeli Lionel Messi jest dla Ciebie najlepszym zawodnikiem jaki kiedykolwiek chodził po tej ziemi, (dla mnie również) i nic tego nie jest w stanie zmienić to dlaczego nie potrafisz z czystą przyjemnością podziwiać bramek znakomitego piłkarza jakim jest Ronaldo? i zwyczajnie cieszyć się football-em? W większości przypadków ogromny wpływ na przyćmienie umiejętności Portugalczyka ma jego zachowanie, bo wiadomo jak się mecz układa to uśmiech, poprawienie fryzury, poklepywanie kolegów po ramieniu i ta satysfakcja w oczach, ogromne zadowolenie z siebie, ale... kiedy sprawy nie układają się już tak kolorowo, pojawia się frustracja, złość na wszystko dookoła, wymachiwanie rękoma, dyskusje z sędziami i zawodnikami, symulacje, próby wymuszenia. Cóż, jakby do tego dodać jeszcze wrodzony narcyzm, samouwielbienie i brak pokory to faktycznie może irytować i wywołać w człowieku długotrwałą niechęć, a co u niektórych nawet nienawiść. Apeluje jednak by zachować pewien bezpieczny dystans od tego wszystkiego i skupić się wyłącznie na urodzie piłki nożnej.

0

Nie

0

To zaczynamy mecz :D :D

3

No to byś przegrał, bo z Kolumbią komentuje Laskowski, Juskowiak, a z Japonią Laskowski, Gilewicz.

9

Chłop ma prawie 70 lat, nie dziwie się, że mu się czasem myli. U mnie ma dożywotni szacunek.

10

Z Senegalem komentuje Szpakowski, Gilewicz, ale mi to nie przeszkadza.

1

No to teraz liczę na jakieś punkty ;)
#JordiAndres

0

Miałem na myśli, że mecz będzie miał 3 połowy, a nie że będzie trwał do 22:10 :v

14

Zapowiada się długi mecz :D
https://zapodaj.net/34d4eaa3e567d.jpg.html

4

Przede wszystkim Messi jest mądrzejszym człowiekiem niż to trio narcyzów, Pele, Maradona, CR7. Dla mnie jest i będzie najlepszy nawet bez MŚ.

2

No właśnie nie, bo g....o mnie obchodzą jego przemyślenia, interesuje mnie to co sie dzieje na boisku, emocje w głosie, ewentualnie jakieś ciekawostki na temat piłkarzy. Nie dorasta to pięt Laskowskiemu czy Szpakowskiemu. A najlepsze ja go kiedyś zgasił Lewy golem z rzutu wolnego bo się coś mądrował :D

1

Dobrze, że żadnego meczu nie relacjonuje Hajto, bo gość komentuje jakby sobie siedział z kolegą na kanapie przed telewizorem. :v

8

No, jutro będzie Radwańska.

45

Widzieliście ten komentarz na dole ekranu u "ekspertów" ?

"Gdyby Suarez nie został piłkarzem, mógłby zostać tłumaczem języka migowego, wspaniała praca rąk"

Haha :D True

34

Nie słaba skuteczność tylko brak jakiejkolwiek skuteczności.

0

Ale się uratowali, nic kompletnie nie grali, Egipt dobrze w obronie ale z taką beznadzieją w ofensywie to mogli mieć tylko nadzieję na remis, myślę, że jakby faktycznie wszedł Salah to Egipt by tego nie przegrał, przecież ile razy byli w polu karnym Urugwaju i nie było żadnego zawodnika, który by potrafił wykończyć albo dobrze podać, także ogromny błąd trenera Egiptu (no chyba, że faktycznie Salah nie jest jeszcze do końca zdrowy to wtedy nie miał wyjścia).

3

Ale by się teraz przydał ten Salah na podmęczony Urugwaj, musi nie być jeszcze w pełni sił, bo nie wierzę, żeby go trener nie wpuścił w takiej sytuacji gdzie Urugwajczycy nic nie grają.

2

Wiedziałem, żeby nie brać Suareza do Fantasy :D

3

Egipt ma dwóch Fellainich :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?