MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak za dawnych czasów na szkolnym :D
0
Peru, musisz dzisiaj, na pełnej q-wie.
0
Spoko, ja liczę na cud ;)
https://zapodaj.net/24d7431fb6084.jpg.html
1
Z gry to oni nawet na remis nie zasłużyli a co dopiero na 3pkt :P
6
A co już rozegrał trzy mecze?
2
Tak powinna wyglądać wczorajsza rozmowa motywacyjna w szatni.
https://www.facebook.com/pitcios/videos/1612497335515928/UzpfSTEwMDAxMjY1NzA2OTg5Nzo0NzQ5MzkzMjYyNzEyOTk/
2
To dużo nie zarobisz.
0
Dobra skorzystam z Tw cennej rady, dzięki;)
0
Gdybym miał okazję pokazać mu co o nim myślę, to bym to zrobił.
0
A co ja poradzę na to, ze gościa nie trawię. Mam nadzieję, że chociaż Ty jesteś spełniony ;)
0
Chyba Cie straszy koleżko, nie wiesz co piszesz.
0
Ta pierwsza opcja, bardziej realna.
0
Marzy mi się, żeby kiedyś przed meczem, jak wysiądą z autokaru, cr7 podszedł do mnie się podpisać, a kiedy wyciągnie rękę po długopis, ja obracam się plecami i napisem MESSI G.O.A.T. ziomek telefonem nagrywa mi jego reakcję.
4
Typ ma obsesję na jego punkcie. Dobrze, że sam Leo ma do tego zdrowe podejście.
1
Jak w następnym spotkaniu z Kolumbią w podstawowym składzie znowu wyjdzie Mylik i Ciołek, a Nawałka nie wyciągnie wniosków to dzięki za wszystko ale już czas na zmianę koncepcji.
3
Lepiej by było Arek zamiast Milik.
19
Kownacki > Teo > Milik
1
Dlatego trzeba teraz obstawiać zanim się zmieni, potraktuje to jako nagrodę pocieszenia w razie czego ;)
0
Oby się spełniło ;) ale tak czy siak zaryzykuję parę zolek. :D
0
Serio
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/ms-pilka-nozna/spotkania
0
FORTUNA
Polska-Kolumbia 3.65/3.45/2.1
Japonia-Polska 4.15/3.5/1.87
Takie współczynniki? :O będzie kupon.
0
Ale konkretna była ta Aaliyah, leci akurat na tvn.
0
Nie, miałem 2 darmowe transfery tylko nie w Fantasy a w TVP, w Fantasy wymieniłem jednego.
0
Owszem, pozyskałem dwóch nowych zawodników na 2 kolejkę xD
0
Bereszyński ma więcej siły żeby biegać. Poza tym źródło Ci nie działa :D
0
:v
https://www.facebook.com/MiejscawGdansku/photos/a.583772141658653.1073741827.583771054992095/1760294394006416/?type=3&theater
2
Chyba już przepustka mu się skończyła i wrócił do pokoju bez klamek w Lublińcu.
0
Trzy typy kibiców, którym jesteś? :D
1.Nic się nie stało, mieliśmy pecha
2.Jest słabo, ale wierzymy do końca
3.Wiedziałem, jeszcze dwa i do domu
4
Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.
0
Piszczek jest w życiowej formie.