0

Jak za dawnych czasów na szkolnym :D

0

Peru, musisz dzisiaj, na pełnej q-wie.

0

Spoko, ja liczę na cud ;)
https://zapodaj.net/24d7431fb6084.jpg.html

1

Z gry to oni nawet na remis nie zasłużyli a co dopiero na 3pkt :P

6

A co już rozegrał trzy mecze?

2

2

To dużo nie zarobisz.

0

Dobra skorzystam z Tw cennej rady, dzięki;)

0

Gdybym miał okazję pokazać mu co o nim myślę, to bym to zrobił.

0

A co ja poradzę na to, ze gościa nie trawię. Mam nadzieję, że chociaż Ty jesteś spełniony ;)

0

Chyba Cie straszy koleżko, nie wiesz co piszesz.

0

Ta pierwsza opcja, bardziej realna.

0

Marzy mi się, żeby kiedyś przed meczem, jak wysiądą z autokaru, cr7 podszedł do mnie się podpisać, a kiedy wyciągnie rękę po długopis, ja obracam się plecami i napisem MESSI G.O.A.T. ziomek telefonem nagrywa mi jego reakcję.

4

Typ ma obsesję na jego punkcie. Dobrze, że sam Leo ma do tego zdrowe podejście.

1

Jak w następnym spotkaniu z Kolumbią w podstawowym składzie znowu wyjdzie Mylik i Ciołek, a Nawałka nie wyciągnie wniosków to dzięki za wszystko ale już czas na zmianę koncepcji.

3

Lepiej by było Arek zamiast Milik.

19

Kownacki > Teo > Milik

1

Dlatego trzeba teraz obstawiać zanim się zmieni, potraktuje to jako nagrodę pocieszenia w razie czego ;)

0

Oby się spełniło ;) ale tak czy siak zaryzykuję parę zolek. :D

0

FORTUNA
Polska-Kolumbia 3.65/3.45/2.1
Japonia-Polska 4.15/3.5/1.87

Takie współczynniki? :O będzie kupon.

0

Ale konkretna była ta Aaliyah, leci akurat na tvn.

0

Nie, miałem 2 darmowe transfery tylko nie w Fantasy a w TVP, w Fantasy wymieniłem jednego.

0

Owszem, pozyskałem dwóch nowych zawodników na 2 kolejkę xD

0

Bereszyński ma więcej siły żeby biegać. Poza tym źródło Ci nie działa :D

2

Chyba już przepustka mu się skończyła i wrócił do pokoju bez klamek w Lublińcu.

0

Trzy typy kibiców, którym jesteś? :D

1.Nic się nie stało, mieliśmy pecha
2.Jest słabo, ale wierzymy do końca
3.Wiedziałem, jeszcze dwa i do domu

4

Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.

0

Piszczek jest w życiowej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?