MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzisiaj się zniechęciłem już do tych kuponów :(
0
I bardzo dobrze bo myślą, że sobie pobiegają wzdłuż i wszerz, a mecz sam się wygra, a tu taki CH i Adios.
5
Dawać Ruscy, teraz cisnąć ich w dogrywce i Adios!
0
Wszystkie drużyny, którym kibicowałem zagrały totalne g....o na tym mundialu.
0
Daj spokój
0
Ta drużyna co gra z Rosją ma takie same koszulki jak Hiszapnia, identiko :P
Totaaalny brak pomysłu.
0
Q...a niech ktoś im powie, że można strzelać zza pola karnego.
0
Podawać to oni potrafią i właściwie to by było na tyle :V
1
Hiszpania dzisiaj odpada, z taką grą to nie widzę tego.
0
No oby, jeszcze mam Anglię i tu już tak klarownie to nie wygląda, ale to jest ostatni mecz na kuponie, więc może go sobie odpuszczę.
0
Jeśli Hiszpania to wygra to robię od razu Cash Out, bo jak widzę co oni grają to już się boję o Belgia-Japonia.
0
Wiem i krytykuje cały ten koncept. Może komuś się coś takiego podoba, nie wnikam w gusta i upodobania dzisiejszej młodzieży ale jak zobaczyłem gościa, który rękawicami bokserskimi próbuje chwycić przeciwnika za plecy, a tamten ucieka do narożnika, walą się cepami na ślepo i pokazują publicznie coś takiego to zwątpiłem, jeszcze ta cała otoczka jakby do walki wychodził Kliczko z Emalienenko, myślałem, że KSW to jest cyrk bo tam też brakuje tylko walki Małysz VS Bracia Mroczek. Nie długo dla tych pieniędzy i wyświetleń to jeden wyjdzie zrobić kupę na środek, a drugi ją zje i wszyscy będą klaskać, bo w tą stronę właśnie to wszystko zmierza. :V
0
Jaki wynik obstawiacie Hiszpania-Rosja? La Roja wygra w 90 + doliczony?
2
Rozumiem, że teraz już nie ma szkolnych solówek tylko fame mma? :V jeszcze te laski wprowadzające, komentatorzy, jakiś typ ze srebrnym pudełkiem na głowie, ręce mi opadły
2
No dokładnie xD "Jeśli go nie lubisz obejrzyj ten filmik"
1
Przecież wiadomo, że tam nic mądrego nie usłyszysz, więc po co oglądać to studio? punkt 16:00 włączasz mecz i tyle.
0
Kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym, pół godziny roboty.
4
Mnie to rozłożył ten pierwszy filmik z Neymarem pod zdjęciem :D
0
Nie, Caballero albo De Gea. Muslera w czterech meczach wpuścił tylko 1 gola, Allison i Schmeichel też, tyle, że w trzech meczach.
0
Jak do tej pory to taka:
https://www.futbin.com/18/squad/5616457
1
Nie zaprzestanie, on już tak ma, cały czas buzują w nim emocje podczas meczu i takie rzeczy robi pod wpływem impulsu, chociaż kto wie, gryzienia się oduczył.
0
Dzięki, wzajemnie, widzę że też masz dobrego nosa ;) Chorwacja-Dania, tam też będzie walka.
0
Właśnie o ten mecz się boję :D ciekawe jak tam James
0
Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/75ee786b28978.jpg.html
1
Ale Sanchez dał zmianę niech go ch
2
Jeśli nie wyjdą ze swojej połowy to będzie 2-2.
4
To jest mecz Cavy, pięknie
1
Zamiast atakować ich jeszcze bardziej to się cofnęli i przy wyniku 1-0 to jest zawsze błąd. Teraz w lepszej sytuacji jest Portugalia, odrobili i będą cisnęli po więcej.
1
Godin jest chyba obecnie numerem 1, znakomity.
0
Tomaszewski, Janas i Listkiewicz naraz, tritende żenady.